Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gotujesz 2 litry mleka i 6-7 łyżek płatków owsianych ale nie błyskawicznych. Tak ugotowaną "zupę" dzielimy na 5-6 porcji i jesz jedną porcję podgrzaną w np. w mikrofali,przed podgrzaniem nalezy dodac 3 lyzki otrebow na porcje.Jemy mniej wiecej co 2-3 godzinki i nic więcej. to jest przepis oryginalny ale ja gotuje za kazdym razem nowa porcje i daje okolo 2 lyzek otrebow lub platkow na porcje.W srode rano spadek o minimum 1kg ale zdazylo mi sie tez zobaczyc wiecej niz poprzedniego dnia. W zeszla srode rano chyba pobilam rekord bo spadlo po owsiankowym wtorku prawie 3kg. Ale najwazniejsze jest to ze owsianka dziala jak miotelka na wszystko co nam zalega w jelitach. Naprawde polecam chociaz pol dnia wytrzymac.

Pozatym w kazdy z pozostalych dni jem owies wieczorem a nie rano i tym sposobem zazbylam sie zaparc i wszystko funkcjonuje jak w zegarku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niedzielnie

Iriss no to sie pozmienialo u Ciebie totalnie...czakamy na relacje i ciesze sie ze zakonczenie jest radosne. Co do diety to faktycznie 3 faza mnie przerosla, ale nie chce mi sie wracac juz do dukana...

Magdzik widze ze sa rezultaty wiec oby tak dalej.

Szyszuniu ja tez sie nie skusilam na paczka bo nie jem slodyczy i jestem dumna ze tak dlugo wytrzymuje hehe.

Tashi fajny masz wynik na suwaczku, no i mamy podobny cel ;-)

Marudko ano zguba te slodycze oj zguba, ale narazie sie ich nie tykam...czasami czuje sie jak alkoholik patrzacy na butelke to ja na slodycze, ale zdrowy rozsadek na razie wygrywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Bardzo długo się nie odzywałam ale czytam wasze wpisy często. Z lenistwa przerwałam trzecią fazę i zaczęły kilogramy pomału wracać. Więc wróciłam do Dukana na nowo. Z 75kg schudłam do 59 , niestety teraz jest 63kg. W sumie niedużo przytyłam ale już trzeba się ratować .....Znalałam w sklepie Sorbit , nie ma węglowodanów i nie wiem czy można go używać zamiast słodzika. Co sądzicie o Fruktozie i Ksylitolu? Gorące pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

ja kiedyś czytałam u niki o tym dniu owsiankowym

nawet spróbowałam ale nie dałam rady jeść cały dzień

owsianki mimo że ją bardzo lubię

lenkaaa ja nie wiem nic na temat ksylitolu

ale jeśli chodzi o fruktozę to odpada na dukanie

bo to jest cukier z owoców a nam nie wolno jeść owoców

magdzik jak waga

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie waga narazie stanela ale cos mi sie zdaje ze @ mnie odwiedzi na dniach wiec narazie nie bardzo przejmuje sie przestojem...

owsiankowy dzien.... brzmi ciekawie... ale chyba odwazylabym sie na to w weekend zeby w pracy z glodu nie pasc...

Iriss... no no no.... slub powiadasz... jak ja to lubie... bedziesz sliczna panna mloda :D ale ci zazdroszcze... ja bym chciala jeszcze raz... te przygotowania i wogole... ale ciesze sie ze jestes szczesliwa i ze ci sie poukladalo :)

aha... Iriss a ten sok na amazonie to bez cukru jest??? bo ja tak naprawde myslalam zeby samemu robic go w domu. moze sprawdz ta diete i powiedz jak z efektami... moze tez sie kiedys przestawie na PWT :) ogolnie sieta mnie bardzo zainteresowala i kasiazke przeczytalam jednym tchem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyszunia Ksylitol to brzozowy 'cukier" można z niego zrobić krople do nosa, działa hamująco na rozwój bakterii powodujących zapalenie ucha środkowego u małych dzieci. Smaruje się też dzieciom przed snem dziąsła, chroni przed próchnicą i paradontozą.Dzisiaj zrobię sobie dzień otrębowy....... zobaczę czy wytrzymam.

Iris mam takie same problemy z załatwianiem, zamiast liscia senesu do otrębianki porannej dodaję simie lniane wiśniowe . Smakuje super i najważniejsze działa. A co do wagi .......0.5 kg więcej! Wczoraj mąż przyniósł z pracy ryby w pomidorach.......... nie mogłam się powstrzymać i pożarłam dwie puszki No cóż mam za swoje łakomstwo na ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalinki i nie tylko,

dziś przeraziły mnie moje kilogramy, więc postanowiłam coś z tym zrobić. Niestety nie będzie to dieta Dukana:( Po pierwsze już na mnie nie działa, zrobiłam uderzeniówkę 5 dni i nic nie schudłam, po drugie nerki odmawiają posłuszeństwa. Kiedyś koleżanka przysłała mi jakąś dietkę to pora, żeby ją wypróbować, może się uda:) Dziś już późno, więc co u mnie napiszę innym razem. Pozdrawiam wszystkich i liczę na to , że razem pokonamy nasze słabości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

ostatnio myślałam co u ciebie ivonko cieszę się że się

odezwałaś jak będziesz miała czas to napisz co u ciebie

i napisz co to za dieta tak tylko z ciekawości

magdzik jak tobie idzie

marudko a co maluszek nadal chory

i siedzisz w domku , że się nic nie odzywasz

iriss czekamy na relacje

lenkaaa jak ci minął dzień owsiankowy

do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.