Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, już wczorajszego wieczoru doznałam szoku..!! cos mnie podkusiło i weszłam na wagę... a tam 1,5 kg mniej. w nocy spac nie mogłam z wrażenia (młody za to po antybiotyku osłabiony przespał całą noc) a rano po wykonaniu czynności oczywistych...2kg mniej !! ale niespodzianka! i to w trakcie @!

cieszę się bardzo i mogłabym zamerdać ogonkiem;)

asienka, fajna rzecz do sprzedania, prawda? :D:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety 30 dkg w górę. I nie mam pojęcia dlaczego! Nie zjadłam nic niedozwolonego. Ty Margot miałaś dodatkowo powody do chudnięcia, chorobą dziecka. Na pewno się martwiłaś. Gratuluję Ci spadku wagi, aż o 3,5 kg! :D

Ja się już nie mogę doczekać, kiedy waga pokaże poniżej 70.

Pozdrawiam i spadam do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety 30 dkg w górę. I nie mam pojęcia dlaczego! Nie zjadłam nic niedozwolonego. Ty Margot miałaś dodatkowo powody do chudnięcia, chorobą dziecka. Na pewno się martwiłaś. Gratuluję Ci spadku wagi, aż o 3,5 kg! :grin:

Ja się już nie mogę doczekać, kiedy waga pokaże poniżej 70.

Pozdrawiam i spadam do pracy.

Pola, dowcipnisio! żeby tak dało sie przez noc zgubić bezwiednie 2 kg..... :D:D

musze wyprostować swoj skrot myslowy z poprzedniego posta. otóź....ostatnio było 77 kg, a startowa 80-81, więc łącznie przez ponad 3 tyg. 5-6 kg!!

dla mnie rewelacja! :-D i ogromna motywacja

a co do dodatkowych powodów chudnięcia to akurat jestem z tych, którzy stres zagryzają :grin: niestety.... tabliczka czekolady nie byłaby dla mnie większym wyzwaniem

Pola, nie zjadłaś nic niedozwolonego więc może nagrzeszyłaś myślami? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa Lenox,obie płcie są na tym padole ziemskim póki co niezbędne i powinny się. szanować,kochać a przynajmniej tolerować.Ale proszę Was nie można tak wszystkiego brać od razu do siebie.Nasz portal jest najfajniejszym portalem w necie ,od lat takiego nie spotkałam a jeszcze pełni bardzo ważną rolę dla wielu z nas.bądżmy wię grupą zwartą silną i gotową jak dotychczas i z poczuciem humoru bo bez tego ani rusz :grin: Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i ruszam na 2 dni na kurs beeeeeeeee :grin: Ale zawsze w wolnej chwili zajrze tu.Moja waga stoi 62 i 3 tygodnie 3 fazy :grin:

3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Tak Mallinko,też jestem zdania że powinniśmy się conajmniej tolerować :D  Jeśli Lenox poczuł się urażony to bardzo go przepraszam,ale nic złego nie miałam na myśli.Mam nadzieję że nasze forum pozostanie najlepszym w necie  :-D  Mamy przecież wspólny cel jakim jest utrata zbędnych kilogramów,więc trzymajmy sie razem chłopcze i dziewczęta,a będzie nam łatwiej!!!A na przyszłość proszę o trochę więcej luzu,nie bierzcie proszę wszystkiego do siebie tak bardzo...bo czyż blondynki gniewają się za zamieszczane na forum dowcipy o blondynkach???

Pozdrawiam serdecznie Mallinko,Lenoxie i Was wszystkie kochane Proteinki.

 

cześć, już wczorajszego wieczoru doznałam szoku..!! cos mnie podkusiło i weszłam na wagę... a tam 1,5 kg mniej. w nocy spac nie mogłam z wrażenia (młody za to po antybiotyku osłabiony przespał całą noc) a rano po wykonaniu czynności oczywistych...2kg mniej !! ale niespodzianka! i to w trakcie @!

cieszę się bardzo i mogłabym zamerdać ogonkiem;)

asienka, fajna rzecz do sprzedania, prawda? :D :-D

Margot,szczerze gratuluję utraty wagi!!! Super!! 2 kilosy!!! No to lecisz kochana...oby tak dalej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola, dowcipnisio! żeby tak dało sie przez noc zgubić bezwiednie 2 kg..... :D:-D

musze wyprostować swoj skrot myslowy z poprzedniego posta. otóź....ostatnio było 77 kg, a startowa 80-81, więc łącznie przez ponad 3 tyg. 5-6 kg!!

dla mnie rewelacja! :-D i ogromna motywacja

a co do dodatkowych powodów chudnięcia to akurat jestem z tych, którzy stres zagryzają :grin: niestety.... tabliczka czekolady nie byłaby dla mnie większym wyzwaniem

Pola, nie zjadłaś nic niedozwolonego więc może nagrzeszyłaś myślami? :grin:

Faktycznie, walnęłam babola :D. Ale chciałam dobrze i mam nadzieję, że to mnie rozgrzesza.

Nie miałam czasu grzeszyć nawet myślami, skończyłam pracę o 21, wróciłam do domku i zjadłam pół twarogu chudego, jakieś 12 deko + puszkę łososia w sosie własnym na spółkę z kotami, czyli też połowę, a potem zasnęłam tam, gdzie siedziałam, przewracając się po prostu na bok :grin:. Obudziła mnie burza, więc napiłam się wody, zajrzałam na forum i poszłam spać.

No nic, będę walczyć dalej! Na szczęście mam was, więc pewnie jakoś dam radę. Czytam posty i motywacja mi rośnie.

Smutne tylko jest to, że na siebie naskakujecie czasami. Nie mam faceta, tak wyszło. Znam o nich mnóstwo kawałów, podobnie jak o kobietach. Potrafię się śmiać z siebie, ale uważam, że ten wierszyk o stworzeniu w oborze nie był zbytnio na miejscu. Można się śmiać z przywar, ale nie wolno nikogo poniżać i mam nadzieję, że Lenox weźmie to pod uwagę. Nie brałam udziału w tej dyskusji, jednakże przeczytawszy jego uwagę poczułam się nieco dotknięta. Z mężem rozstałam się właśnie między innymi dlatego, że uważał, że jestem nikim. No to musiałam mu pokazać, że dam sobie radę bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Polu że nikt już więcej nie będzie się obrażał na nikogo na tym forum i nikt nie będzie wstawiał tekstów w stylu obory itp.Czasami chcemy się pożalić na swoich facetów,a tu masz...No trzeba się dwa razy zastanowić zanim sie cos napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć super odchudzacze!!

Śpieszę się pochwalić , że jestem po spotkaniu z naszą Dorotką - zalożycielką forum. Farciara ze mnie rzeczywiście , że mialam możliwośc ją osobiście poznac. Super sympatyczna, piękna i serdeczna dziewczyna z którą rozmawia się od razu na pełnym luzie, bez skrępowania ,mimo że to pierwsze w życiu spotkanie. Takie odczucia mialam przy czytaniu jej postów i taka jest w 'realu", i mało tego za rok spotkamy się znów!!!!!!

Buźka -to narazie tylke bo lecę zaraz na spowiedź przed komunijną.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Polu że nikt już więcej nie będzie się obrażał na nikogo na tym forum i nikt nie będzie wstawiał tekstów w stylu obory itp.Czasami chcemy się pożalić na swoich facetów,a tu masz...No trzeba się dwa razy zastanowić zanim sie cos napisze...

Wiesz Śliweczko, myślę, że to naturalne. Mężczyźni też żalą się na nas, tyle, że może bardziej kameralnie. Jestem pewna, że nasz protalowy kolega da sobie na wstrzymanie :D. W końcu żadna z uwag nie dotyczyła jego bezpośrednio.

Mnie się tu bardzo podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć super odchudzacze!!

Śpieszę się pochwalić , że jestem po spotkaniu z naszą Dorotką - zalożycielką forum. Farciara ze mnie rzeczywiście , że mialam możliwośc ją osobiście poznac. Super sympatyczna, piękna i serdeczna dziewczyna z którą rozmawia się od razu na pełnym luzie, bez skrępowania ,mimo że to pierwsze w życiu spotkanie. Takie odczucia mialam przy czytaniu jej postów i taka jest w 'realu", i mało tego za rok spotkamy się znów!!!!!!

Buźka -to narazie tylke bo lecę zaraz na spowiedź przed komunijną.....

Wow,z Ciebie to naprawdę farciara!!!  Spotkałaś dziewczynę z forum i do tego założycielkę...no,no ,no...Fajnie by było się spotkać tak na pogaduszki ,wszystkie razem...ale to truuuudne do realizacji bo jesteśmy rozsiane po całej  Polsce ,a nawet dalej.

Wiesz Śliweczko, myślę, że to naturalne. Mężczyźni też żalą się na nas, tyle, że może bardziej kameralnie. Jestem pewna, że nasz protalowy kolega da sobie na wstrzymanie :grin: . W końcu żadna z uwag nie dotyczyła jego bezpośrednio.

Mnie się tu bardzo podoba:)

Ja też nie zamierzam stąd uciekać,też mi się tu bardzo podoba  :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne tylko jest to, że na siebie naskakujecie czasami. Nie mam faceta, tak wyszło. Znam o nich mnóstwo kawałów, podobnie jak o kobietach. Potrafię się śmiać z siebie, ale uważam, że ten wierszyk o stworzeniu w oborze nie był zbytnio na miejscu. Można się śmiać z przywar, ale nie wolno nikogo poniżać i mam nadzieję, że Lenox weźmie to pod uwagę. Nie brałam udziału w tej dyskusji, jednakże przeczytawszy jego uwagę poczułam się nieco dotknięta. Z mężem rozstałam się właśnie między innymi dlatego, że uważał, że jestem nikim. No to musiałam mu pokazać, że dam sobie radę bez niego.

no cóż, mam takie same odczucia, ale nie chciałam tego dosadnie artykułować.. Ty zrobiłas to bardzo elegancko :D

chcę wierzyć,ze lenox zrobił to nieświadomie

i to ostatnia moja wypowiedź na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow,z Ciebie to naprawdę farciara!!! Spotkałaś dziewczynę z forum i do tego założycielkę...no,no ,no...Fajnie by było się spotkać tak na pogaduszki ,wszystkie razem...ale to truuuudne do realizacji bo jesteśmy rozsiane po całej Polsce ,a nawet dalej.

Ja też nie zamierzam stąd uciekać,też mi się tu bardzo podoba :D Pozdrawiam.

i nic oraz nikt nie jest w stanie dziś zepsuć mi humoru :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.