Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkie Protalki i Lenoxa :D (chociaż coś przestał nas chyba lubić),pisz jak tam twoja waga spada i jak tam na warzywkach??Sama jestem ciekawa jak to będzie po tak długiej fazie uderzeniowej.Mam nadzieję Margot,że synek już zdrowszy,sama miałam 2 razy zapalenie płuc to wiem jak to jest(a on jeszcze taki maleńki).Śliweczka pewnie ma ręce pełne roboty w związku ze zbliżaającą się komunią.Właśnie wróciłam z kursu i wreszcie luz(skończył się ciężki i koszmarny tydzień).Pozdrawiam ,trzymajcie się dzielnie i chudnijcie :grin: 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka pewnie ma ręce pełne roboty w związku ze zbliżaającą się komunią.

No Śliweczka ma trochę roboty,wczoraj nasza świnka Pela straciła życie  :D i miałam sporo roboty z mięsem,jeszcze dzisiaj kończyłam ...oj roboty przy tym rochę jest.Wczoraj 2 godziny w kościele na próbie trzeba było siedzieć,bo próba prawie generalna i próba spowiedzi...jejku ja już mam dosyć,a to dopiero początek...Jeszcze cały tydzień takiego rozgardiaszu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margot !!!

O to chodzi że ja się nawet nie umiem obrażać. z wszystkich żartów i kawałów się leję, a najbardziej podobają mi się te kobitki po latach...... i zdecydowanie nie biorę tego do siebie. jak Lenox wspomniał o kobietach w oborze to też mi się zrobiło nie smacznie ale nie uważam się za krowę wiec zrobiło mi się ciepło tylko dlatego bo wiem, że niektóre kobiety za te słowa go powieszą. jakby siedział koło mnie to dostałby w czółko ale leciutko bo to też byłby żart.

pozdrowionka!!!!!

Wiesz, tu nawet nie o tą krowę chodzi, bo przecież każdemu z nas zdarza się tak kogoś nazwać (zwłaszcza za kierownicą). Mnie bardziej sfrustrowała ta druga część. Dlaczego mężczyznom się wydaje, że jesteśmy tylko od domowej roboty i sprawiania im przyjemności?

Wydaje mi się, że najwyższy czas zakończyć ten temat!

Dziewczyny, dawajcie więcej kawałów, wszystko jedno o czym: blondynkach, grubasach, rudych, teściowych. Każdy jest dobry, jeśli jest zabawny.

Chciałabym, jak dawniej, gnać do komputera zaraz po przyjściu z pracy, tak jak dzisiaj. Nawet jeszcze sobie kawy nie zrobiłam, a już odpaliłam kompa! Z wami raźniej, fajniej, sympatyczniej, bardziej fachowo. I niech tak zostanie :D

Buźka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Śliweczka ma trochę roboty,wczoraj nasza świnka Pela straciła życie  :D

Jakże mi strasznie przykro, moja imienniczka nie żyje! :grin:

Ale cóż, takie już życie świnki. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Protalki i Lenoxa :grin: (chociaż coś przestał nas chyba lubić),pisz jak tam twoja waga spada i jak tam na warzywkach??Sama jestem ciekawa jak to będzie po tak długiej fazie uderzeniowej.Mam nadzieję Margot,że synek już zdrowszy,sama miałam 2 razy zapalenie płuc to wiem jak to jest(a on jeszcze taki maleńki).Śliweczka pewnie ma ręce pełne roboty w związku ze zbliżaającą się komunią.Właśnie wróciłam z kursu i wreszcie luz(skończył się ciężki i koszmarny tydzień).Pozdrawiam ,trzymajcie się dzielnie i chudnijcie :grin: 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

dziękuję mallinko, synkowi lepiej, choć jeszcze kaszle. Tobie życze milego i mało stresującego utrwalania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wypowiedzi nie były o Tobie, tylko odnośnie Twoich słów :D

TY-jak Lenox wspomniał o kobietach w oborze to też mi się zrobiło nie smacznie ale nie uważam się za krowę wiec zrobiło mi się ciepło tylko dlatego bo wiem, że niektóre kobiety za te słowa go powieszą.

JA-benek, nie zabrzmiało to jak żart, nawet nie było powiedziane w formie żartu..ale co mi tam....

a sama jestem blondi, nawet bardziej niż farbowaną :grin:

wiec ja zacytuje jedna z kobiet (znanych ze swiata rozrywki) KOBIETA TO STWORZENIE BOZE I POWINNO STAC W OBORZE LECZ ZE WZGLEDU NA KSZTALT DUPY CZLOWIEK ZABRAL DO CHALUPY..........................

widze ze niektore z Was domkonuja systematycznego liczu na mojej osobie,jestescie bezwzgledne ale co gorsza niesprawiedliwe

OSYLAM WAS DO TEGO CO NAPISALEM I PRZECZYTAJCIE TO JESZCZE RAZ WTEDY ZROZUMIECIE ZE TO NIE MOJE SLOWA A TYLKO CYTAT A MOJE POGLAD SA ZAMIESZCZONE PONIZEJ,NIE UBLIZYLEM NIKOMU BO TO BYL CYTAT ZASLYSZANY NA WYSTEPIE KABARETU (BYLEM NA TYM W 1985r)

ale co to was obchodzi wazne ze mozecie dolozyc jakiemus facetowi .nie czytacie moich postow a tylko slepo siebie nawzajem wspieracie,BRAK OBIEKTYWIZMU.

zawsze mialem i mam szacunek do kobiet nie tylko jako do istoty fizycznie slabszej(nie zawsze) ale tez za to ze sa matkami,i wykonyje wiele prac i czynnosci bez ktorych swiat by nie stnial

BO JAKABYS NIE BYLA KOBIETO TO KOCHAC CIE ZLE ALE BEZ MILOOSCI DO CIEBIE ZYCIE JEST NICZYM.

ZRESZTA CZY TU KOGOS OBCHODZI CO JA MYSLE,,,CHYBA NIE,

JETSEM W BABINCU TO PRAWDA ALE JESTEM FACETEM I NIE BEDE POSTEPOWAL TAK JAK KOBIETY

BO DO CHOLERY MAM INNY STYL,CHARAKTER.

WIDZE ZE KILKU OSOBOM NIE PASUJE MIJA OBECNOSC TUTAJ

NIE MUSZE PRZEBYWAC ,CHOCIAZ PRZYBYLEM Z WLASNEJ WOLI CHODZILO MI O POMOC I WSARCIE ,O INFORMACJE.BYLO TAK JAKOS DZIWNIE I ZAISPIROWANY JEDNA Z PROTALEK(MILENKA Z DNIA 24KWIET) ZACZALEM WSTAWIAC ZARCIKI ZEBY BYLO WESELEJ ,RAZNIEJ.DOLACZYLA DO TEGO NAWET SLIWECZKA CHOCIAZ WCZESNIEJ PISALA ZE TU PANUJE GLUPAWKA,I SLUSZNIE BO POTRZEBNA JEST TROSZKE GLUPAWKI.

ALE CZY TO JEST WAZNE ,JAK WIDZE NIE ...SZKODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mialem i mam szacunek do kobiet nie tylko jako do istoty fizycznie slabszej(nie zawsze) ale tez za to ze sa matkami,i wykonyje wiele prac i czynnosci bez ktorych swiat by nie stnial

BO JAKABYS NIE BYLA KOBIETO TO KOCHAC CIE ZLE ALE BEZ MILOOSCI DO CIEBIE ZYCIE JEST NICZYM.

(...)

ALE CZY TO JEST WAZNE ,JAK WIDZE NIE ...SZKODA

Masz rację, poniosły nas trochę emocje. Może i nie doczytałyśmy do końca i nie zrozumiałyśmy Twoich intencji. Ale to Ty pierwszy poczułeś się urażony żartami dziewczyn. Spróbuj nas zrozumieć. Każda z nas ma za sobą jakieś doświadczenia: jedne miłe i nie zamieniłyby swoich facetów na nikogo innego, inne zmagają się z odmiennością swoich mężów, a jeszcze inne zmagają się z życiem w samotności.

Dajmy już temu spokój i nie obrażaj się na nas. Fajnie, że dołączyłeś do tego forum. Myślę, że po tylu burzliwych słowach nastąpi cisza i nikt już na nikogo obrażał się nie będzie, a wszyscy najpierw pomyślą zanim napiszą.

Oczywiście, wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, poniosły nas trochę emocje. Może i nie doczytałyśmy do końca i nie zrozumiałyśmy Twoich intencji. Ale to Ty pierwszy poczułeś się urażony żartami dziewczyn. Spróbuj nas zrozumieć. Każda z nas ma za sobą jakieś doświadczenia: jedne miłe i nie zamieniłyby swoich facetów na nikogo innego, inne zmagają się z odmiennością swoich mężów, a jeszcze inne zmagają się z życiem w samotności.

Dajmy już temu spokój i nie obrażaj się na nas. Fajnie, że dołączyłeś do tego forum. Myślę, że po tylu burzliwych słowach nastąpi cisza i nikt już na nikogo obrażał się nie będzie, a wszyscy najpierw pomyślą zanim napiszą.

Oczywiście, wybór należy do Ciebie

ALEZ JA TEZ JESTEM Z HISTORIA ,NIE UKRYWALEM NAPISALEM PARE SLOW O SOBIE ALE CZY TO UPOWAZNIA MNIE DO TEGO ZEBY SWOJA ZLOSC NA OSABE Z KTORTA MIALEM FATALNY ZWIAZEK WYLAWAC NA INNYCH??????????

NIE ,SWOJE ZDANIE NAPISALEM I GO NIE ZMIENIE.JA TEZ SIE ZMAGAM I TO TUTAJ NA OBCZYZNIE I NIE JEST MI LEKKO ALE ALE SZACUNEK ZAWSZE DLA DRUGIEJ OSOBY A SZCZEGOLNIE DLA KOBIET.

JA JUZ WYBRALEM ALE CO MA ZROBIC CZLOWIEK NA MOIM MIJESCU???????? NIE CHCE I NIE MAM PRAWA USZCZESLIWIAC NIKOGO NA SILE SWOJA OBECNOSCIA,ZAWSZE I W KAZDYM PRZYPADKU POTRZEBNA JEST AKCEPTACJA ,A JAK JEJ NIE MA.................????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEZ JA TEZ JESTEM Z HISTORIA ,NIE UKRYWALEM NAPISALEM PARE SLOW O SOBIE ALE CZY TO UPOWAZNIA MNIE DO TEGO ZEBY SWOJA ZLOSC NA OSABE Z KTORTA MIALEM FATALNY ZWIAZEK WYLAWAC NA INNYCH??????????

A czy ktoś wylewał na Ciebie swoją złość??? Skończmy ten temat w końcu,bo zrobiłeś już teraz z siebie męczennika...Ja tam nic do Ciebie nie mam,przeprosiłam za słowa które mogły Cię urazić ...dajmy sobie na wstrzymanie Lenox i wspierajmy się nadal we wspólnej walce z kilogramami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.