Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

HALLO HALLO! 

Witam wszystkich i ogłaszam,że właśnie osiągnęłam w mojej wadze wynik dwucyfrowy ....hurra! :) :) :)

Od razu to zaznaczyłam na pasku i od razu do was piszę. Cieszycie sie razem ze mna , co ?

Inaczej tego nie jestem w stanie uczcić, bo chciałoby mi sie latac po ulicy i krzyczeć, ale sie nie da, no to w tym gronie świętuje, z wami-protalkami ! Po ponad tygodniowym postoju wagi, nareszcie ruszyło, pokonałam te nieszczęsne 3 cyferki i sa już dwie!Z tek okazji zapraszam wszystkie proteiniki i proteinków ( o ile jeszcze jakis z nami został!) na bal. W programie tańce, muzyka i pyszne menu : otręby, chudy nabiał, rybki, chude mięska, warzyw (dla niektórych!) i duuuużo wody ! Bawimy sie każdy u siebie, ale razem....ha,ha, ;)

No to dosyć żartów, a teraz poważnie, taki próg pokonany przez siebie samą to bardzo motywuje do dalszych starań. Zaraz biore sie za gotowanie jakiegoś obiadku i za...tapetowanie.. tak, właśnie na dzis zaplanowałm odświeżanie mieszkania i razem z synem juz szykujemy front robót. Dobrze, że za oknem szaro i ponuro to nie bedzie mi żal, że nie spedzam czasu inaczej... a poza tym to tez pomoże moim kilogramom, troche sie poruszam..

Miłego dnia dla wszystkich !

Gratki Maragrete!!! Super! Wpadam do Ciebie na imprę!!! Jak ja osiągnę dwucyfrówkę to chyba na głowie stanę ze szczęścia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wczoraj przeszukałam Lidla i nie znalazalam tego sera ;) Obsługa jakas niemrawa, pokazala mi tylko gdzie WSZYSTKIE sery leżą ( jakbym tego nie wiedziała). Czy ten ser jest w Polskich Lidlach? Jesli tak, to Kobietki napiszceie gdzie go szukac? Na jakim dziale? Bo w Lidlach zazwyczaj asortyment jest taki sam, więc może po prostu ja go nie umialam znaleźć??

Pozdrowionka z rana.

Niestety u mnie też nie ma. Zauważyłam, że mimo nazwy takiej samej to w Krakowie jest dużo większy wybor np smaków jourtowych, serkowych itp Czasami cos ma być wg gazetki a do nas nie dotrze!!! No cóż mniejsze miasto i tylko 1 Lidl. Wpadam czasami do sąsiedniej - większej miejscowości i tam się zaopatruje.

Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko mam pytanie odnośnie Twoich tortów a mianowicie gdzie kupujesz barwniki do ciast, bo jak odwiedziłam kilka marketów i nie mają ;) Znalazłam tylko pisaki...

Buźka, M

Milenko ,ja znalazłam barwniki na stonie tortowni,zamawiałam do tortu na komunię 

http://tortownia.pl/produkty.php?kid=6

Możesz jeszcze popatrzeć tu :

http://www.kluzek.pl/barwniki.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dzisiaj tak cicho kochane? :)
Witam,rzeczywiście cicho,ale i pogoda nie nastraja ;) Ciągle leje.Ja w trakcie@ to nawet się nie ważę,dzisiaj jem truskawki :) miałam mieć dzień proteinkowy ,ale nie potrafię sobie ich odmówić :) jeszcze jutro wolne i kończy dsię 6 dniowa laba,jaki ból,trzeba wracać do pracusi.

3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,rzeczywiście cicho,ale i pogoda nie nastraja ;) Ciągle leje.Ja w trakcie@ to nawet się nie ważę,dzisiaj jem truskawki :) miałam mieć dzień proteinkowy ,ale nie potrafię sobie ich odmówić :) jeszcze jutro wolne i kończy dsię 6 dniowa laba,jaki ból,trzeba wracać do pracusi.

3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

No u mnie też lało,przeszła nawet burza.Teraz świeci słońce,ale chmury czarne się zbierają.Truskawki...mniam...ale jakoś nie mam zbytniej ochoty na owoce.Nawet na warzywa nie mam ochoty chociaż dzisiaj pierwszy dzień warzywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLO HALLO!

Witam wszystkich i ogłaszam,że właśnie osiągnęłam w mojej wadze wynik dwucyfrowy ....hurra! :) :) :lol:

Od razu to zaznaczyłam na pasku i od razu do was piszę. Cieszycie sie razem ze mna , co ?

Inaczej tego nie jestem w stanie uczcić, bo chciałoby mi sie latac po ulicy i krzyczeć, ale sie nie da, no to w tym gronie świętuje, z wami-protalkami ! Po ponad tygodniowym postoju wagi, nareszcie ruszyło, pokonałam te nieszczęsne 3 cyferki i sa już dwie!Z tek okazji zapraszam wszystkie proteiniki i proteinków ( o ile jeszcze jakis z nami został!) na bal. W programie tańce, muzyka i pyszne menu : otręby, chudy nabiał, rybki, chude mięska, warzyw (dla niektórych!) i duuuużo wody ! Bawimy sie każdy u siebie, ale razem....ha,ha, :)

No to dosyć żartów, a teraz poważnie, taki próg pokonany przez siebie samą to bardzo motywuje do dalszych starań. Zaraz biore sie za gotowanie jakiegoś obiadku i za...tapetowanie.. tak, właśnie na dzis zaplanowałm odświeżanie mieszkania i razem z synem juz szykujemy front robót. Dobrze, że za oknem szaro i ponuro to nie bedzie mi żal, że nie spedzam czasu inaczej... a poza tym to tez pomoże moim kilogramom, troche sie poruszam..

Miłego dnia dla wszystkich !

Lol kochana ale sie ciesze bo ciagle mnie to utwierdza w przekonaniu ze ta dieta dziala !!!!!!! ;) zycze wytrwalosci i tak trzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Radę gratuluję i ciesze się razem z Tobą ;) Nic się nie bój,mi już mija 6 tygodni w 3 fazie i teraz z powodu@ jest więcej nawet o 2 kg,ale to spadnie,powodzenia3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Bardzo czekam na twoje posty Malinko, żeby dowiedzieć sie co dalej... Wzoruję się na tobie więc myslę , ze bedzie dobrze.

Rzeczywiście gdzieś nam dziewczyny poznikały....HEEELLOOOO gdzież Wy ach gdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rownież pogoda z "lejących" /okolice Krakowa/.

Ale kawcia mnie obudziła i pobudziła...

Zmieniłam sygnaturkę na 3, pamiętam jak bardzo wypatrywałam Malinkę -faza III, zeby poczytać jak to jest w tej fazie. Teraz sama postaram się jakieś wieści przekazywac. Narazie jestem bbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzooooo ostrożna, zaczynam wprowadzać tak jak Malinka- powolutku......Dziś upiekę sobie chlebek żytni i tylko swój własny będę wcinać bez wspomagaczy...Waga narazie stoi....

Pozdrawiam cieplutko wszystkich.... ;)

ach jejciu jak ja wam zazdroszcze trzeciej fazy ja to bede jeszcze dluuuuuuuuuuuuugo na fazie drugiej a jeszcze dluzej na trzeciej hehe :)

dam rade ja tez pieke chlebek mam nawet taka maszyne robi doslownie wszystko ja tylko wsypuje mischung i wlewam wode a wyjmuje chlebek

mniam, mniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach jejciu jak ja wam zazdroszcze trzeciej fazy ja to bede jeszcze dluuuuuuuuuuuuugo na fazie drugiej a jeszcze dluzej na trzeciej hehe :)

dam rade ja tez pieke chlebek mam nawet taka maszyne robi doslownie wszystko ja tylko wsypuje mischung i wlewam wode a wyjmuje chlebek

mniam, mniam :)

Balbinko,ja jeszcze dłużej będę uwięziona w drugiej fazie,a w trzeciej...szkoda słów,zestarzeję się na tej diecie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.