Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!! Melduję się na kawusi.Trochę puźno,ale mąż dzisiaj w pracy ,a ja musiałam zająć się zwierzaczkami :-D

Maragrete ,wszystkiego najlepszego w dniu urodzin,spełnienia marzeń ,szczególnie tych związanych z dietą!!! Torcik protalowy post-7037-1245737763_thumb.gif i kwiatek dla Ciebie. post-7037-1245737844_thumb.gif

Dziękuję Grazzia :D

Można jeść kotlety,tłuszczu w nich niewiele (w moich 2 g)a białka mają sporo.Od czasu do czasu nikomu nie zaszkodzi.

Na zdrowie!!! Ja pokrojone dawałam do zupy zamiast makaronu,a dzisiaj flaczki będę z nich robić :) z warzywami.

Hmmm....u nas pewnie nie dostanę takiego cuda...a warto bo skoro mało tłuste to dobrze byłoby jeść bo to bardzo zdrowe.I działa antyrakowo !

W nocy lało ,błyskało i ostro grzmiało wrrrrr...nie wyspałam się 8) Pozdrawiam z pochmurnego Podlasia .

Ojej ! ale mi miło Śliweczko - dziekuje bardzo za życzenia i za tort i kwiatek !

Ze mnie wyczaiłaś z tymi urodzinami - ha, ha, ha, aja sie wcale nie ciesze że mi kolejnych lat przybywa, tylko ciesze sie że mam zyczliwych ludzi wokól siebie....to ważne...takich jak wy.

Jeszcze raz dziekuje... :-P :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienko u mnie tez pogoda do du...y moze w najblizszych dniach cos przywieje do mnie z wloch :-D (oby nie deszcz) :)

A u mnie ,na Podlasiu pogoda się poprawiła.Świeci piękne słońce i jest upalnie.Ale wieczorkiem pewnie burza będzie bo duszno strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc serdeczności dla Maragrete

Aby moc protein była zawsze z Tobą i byś doszła do upragnionego celu szybko i bezboleśnie 8) :-P :D

I tobie Bożenko bardzo dziękuje za pamięć i życzenia z dalekiej Japonii, urodziny to fajna rzecz ale te cyferki coraz większe to brrr....grunt że jeszcze "4 " na przodzie a ta druga cyferka...to kit ! Obysmy zdrowe i szczupłe były ! Buziaki :-D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margarete wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, aby spełnily Ci sie wszystkie marzenia i abys szybciutko doszła do celu ktory sobie załozyłaś509.gif.

Ja dzis tez jestem wysawiona na pokuse- podobnie jak Maruda- kolega zmienil stan cywilny i przyniósł tonę ciasta, m.in. napoleonki na francuskim cieście- katusze przezywam. A do tego szef mój przywiozł truskawki i czeresnie wielkości moreli....( prosto z polskiej wsi) ...jejku jakie pachnace i czerwone...i myłam te owoce i ciasto kroiłam i cierpialam, ale perspektywa pieknego cialka w przyszlości ( mam nadzieję ze niedalekiej:)) skutecznie odpycha mnie od grzechu:).

Tak wiec Marudko- woda, woda, woda uchroni nas przed całym złem tego świata( slodkiego świata).

Juggin - wielkie dzięki za pamięć i miłe życzenia ! cel jest realny do osiągnięcia - tak myślę, więc ta część życzeń, a co do marzeń... to pewnie jakas część sie spełni, skoro tylu miłych ludzi tak cieplutko o mnie myśli... :-D :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ! ale mi miło Śliweczko - dziekuje bardzo za życzenia i za tort i kwiatek !

Ze mnie wyczaiłaś z tymi urodzinami - ha, ha, ha, aja sie wcale nie ciesze że mi kolejnych lat przybywa, tylko ciesze sie że mam zyczliwych ludzi wokól siebie....to ważne...takich jak wy.

Jeszcze raz dziekuje... :-D :) 8) :-P

Nie ma za co Maragrete...Ja też nie cieszę się z upływających lat,ale niestety nie minie to nas,czasu nie da się zatrzymać.Jeszcze raz 100 lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki!!!

Ja juz po kawce bo musialam rano wyjsc i odprowadzic samochod na przeglad a tu jesien normalnie zimno, ciemno i deszcz siapi :-P

Maragrete wszystkiego naj, naj, najlepszego kochana trzymaj sie dzielnie i gub kiloski :D

Sliweczka jak zwykle na strazy i o wszystkich pamieta :D

Buzia mi sie tak drze dziewczyny do spania ze szok :-D ledwo przebieram paluchami po klawiaturze a tutaj do pracy rodacy

to narazie kochane a wy protalki :D Marudo i Juggin nie grzeszcie pomyslcie sobie ze to jakies okropienstwa tfuuuu :D

Polu ty tez dzielnie walcz u lekarza zebys sie zalapala na przeswietlenie :D

jak kogos pominelam to przepraszam ale dzisiaj jestem jakas otepiala :D

Tobie też Balbinko - wielkie dzieki za życzenia, a kiloski gubię, gubię...z wami wszystkimi ! :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki!!!

Ja juz po kawce bo musialam rano wyjsc i odprowadzic samochod na przeglad a tu jesien normalnie zimno, ciemno i deszcz siapi :-P

Maragrete wszystkiego naj, naj, najlepszego kochana trzymaj sie dzielnie i gub kiloski :D

Sliweczka jak zwykle na strazy i o wszystkich pamieta :D

Buzia mi sie tak drze dziewczyny do spania ze szok :-D ledwo przebieram paluchami po klawiaturze a tutaj do pracy rodacy

to narazie kochane a wy protalki :D Marudo i Juggin nie grzeszcie pomyslcie sobie ze to jakies okropienstwa tfuuuu :D

Polu ty tez dzielnie walcz u lekarza zebys sie zalapala na przeswietlenie :D

jak kogos pominelam to przepraszam ale dzisiaj jestem jakas otepiala :D

Tobie też Balbinko - wielkie dzieki za życzenia, a kiloski gubię, gubię...z wami wszystkimi ! :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARAGRETE @)-->-- @)-->-- @)-->-- @)-->--

«,•´`•.(*•.¸(`•.

¸ ¸.•´)¸.•*).•´`•,»

«*•.¸¸.*Happy Birthday!*.¸¸.•*»

«,•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸)`•.¸).•´`•,»

@)-->-- @)-->-- @)-->-- @)-->--

♫ Happy Birthday to you...

♪♫

♫ ♫ Happy Birthday to

you...♫ ♪ ♪

♫ ♫ Happy Birthday

♫ Happy Birthday tooo yooouuu ♫

…………… ( …… ( ……( …… (

…………… () --- () --- () --- ()

…………… || -— || — || — ||

………… .{*~*~*~*~*~*~*}

………@@@@@@@@@@@@@

…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }

… . @@@@@@@@@@@@@@@

… .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*}

…{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* }

…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }

…@@@@@@@@@@@@@@@@@

……………… … )---------(

………… ____ ,-----------, ___

…… … /____________________________\

*"˜˜"*°•._˜"*°••°*"˜_.•*"˜˜"*°•. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,

dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień.

http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE...feature=related

No i kolejny tort - dzieki Grazia - jak ja dam rade tylu słodyczom dzisiaj, dobrze że to tylko wirtualnie...ha, ha, ha, dziekuje raz jeszcze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj gaja2b! :-P jak milo ze znow sie odezwalas! jasne ze pamietamy ciebie! ja napewno :D zycze ci powodzenia na nowo w dalszym dietowaniu!

witaj pajka wsrod protalek :D

czesc dam rade :D moja 3 faza przebiegala dobrze wlasnie dlatego ze nie szalalam od razu z nowosciami,poza tym nie jadalam nowych produktow codziennie dlatego ze nie mialam ochoty... :) i pewnie dlatego bylo ok. czasem pozwalalam sobie na grzechy ale waga nie karala mnie mocno za to. ciesze sie ze juz "dalas mu rade" hehe :D

a pisze w czasie przeszlym o 3 fazie bo ja juz jem normalnie,tak po trochu tego to tamtego i nie przejadam sie wszystkim. mysle ze trzeba tylko uwazac troche na to co sie je i powinno byc ok po zakonczeniu diety,czego wam zycze! :D mimo wszystko dalej do was bede zagladac,a czytam codziennie wasze posty 8)

apropo pogody...u mnie tez do d... gdzie jest lato sie pytam?! :-D chyba o nas zapomnialo!

Maragrete- wszystkiego naj naj najlepszego!!!!!!!!!!! buziaczki

Aieńko - dzieki za pamięc i życzenia :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-D Witaj Gaja,nie znamy się ,ale bardzo mi miło,że wracasz do nas.Dam radę,cieszę się,że jesteś i uporałaś się z problemami.Byłam na spacerze z moim pieskiem i wróciłam cała mokra,ale sunia pobiegała i teraz śpi,a ja mam czas dla siebie.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

I tobie Malinko bardzo dziekuje za życzenia i pamięc ! :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA JUBILATKI 8)

Gaja, Pajka, witajcie i powodzenia życzę w szybkim zrzucaniu zbędnych kilogramów :-P

Nie odzywałam się, bo w napięciu oczekiwałam na przyjście baterii do wagi. Dziś doszły... no i niestety potwierdziły się moje obawy - na starych bateriach waga odejmowała 2 kg :-D A miałam wielką nadzieję zobaczyć jutro rano na wadze 67 kg... A trzeba będzie pogodzić się z 69 :)

Zdołowałam się. I najchętniej to swoje rozczarowanie zajadłabym czekoladą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec Marudko- woda, woda, woda uchroni nas przed całym złem tego świata( slodkiego świata).

Witam Was prawie popołudniowo.

Marudko daj znac jak przezyłas te pączki... i gdybyś przypadkiem ostatkiem sił łypała na ostatniego pączusia na talerzu, ktory tak niewinnie schnie..... to...NIE NIE NIE..nie warto. :D Ja cały czas nad Tobą czuwam. :-P

Juggin

Oj - kurcze naprawdę ciężko było, bo pączki pachniały :) i wszyscy po 3 zjadali..

KOSZMAR!!! Nie sądziłam, że będzie mi tak ciężko - ale myslę, że jak teraz

sobie z tym poradzę - to potem nie będę miała takich problemów. Muszę jakieś

ciacho dzisiaj upiec MUSZĘ!!!

Nie tknęłam ani jednego - jeszcze obróciłam się plecami do stołu, żeby nie drażnić nosa

i oczu.. DAŁAM RADĘ!!! I mnóstwo ciasteczek było... Wszystko węglowodany.. 8)

Bo w zeszłym roku to jeszcze jakaś kiełbaska była - a teraz nic..

Ale przed samym wyjściem zjadłam wszystko co miałam na dzisiajszy dzień pracy,

żeby się zapchać. Woda też pomogła - choć latałam co chwilę siusiu - ale nie tknęłam

nic niedobrego.

A po pracy skoczę na basen, zeby choć trochę przyjemności zaznać!!! W moim za dużym

już stroju kąpielowym :D

Witam kochani!!! A u mnie w koncu piekna pogoda od rana swieci piekne slonce tylko jest bardzo wietrznie i moze cos nawiac po poludniu.

-Mari ja podobnie jak Maruda stosowalam rytm 7/7 ze wzgledu na zapamietanie kiedy jaki tydzien tego ,tydzien tegi i bylo dobrze.

-Marudko ja podobnie jak kazda z nas chcialam byc na swoim i z dala od rodzicow i tak jest 400 km mam do domu rodzinnego. chociaz juz jestem po 40 to tesknie za tamtymi stronami a najgorzej jest w swieta czy wekendy kiedy odleglosc dzieli bylo nas w domu 5 wszyscy sa w Hiszpani tylko ja w Polsce i tez daleko od rodzicow ktorzy wymagaja teraz pomocy i to jest bardzo przykre ze nie ma kto pomoc przeciez my tez bedziemy kiedys starzy

Grazzia

Ja jak już to na szczęście tylko 20 km od domu się przeprowadzę, więc nie ma tak źle.

Ale już mi siostra marudzi, ze żeby do mnie jechać to cała wyprawa będzie!!!

Witajcie kochane protalki!!!

Buzia mi sie tak drze dziewczyny do spania ze szok :-D ledwo przebieram paluchami po klawiaturze a tutaj do pracy rodacy

to narazie kochane a wy protalki :D Marudo i Juggin nie grzeszcie pomyslcie sobie ze to jakies okropienstwa tfuuuu :D

Balbinko UDAŁO SIĘ - choć nie było tak łatwo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA JUBILATKI 8)

Gaja, Pajka, witajcie i powodzenia życzę w szybkim zrzucaniu zbędnych kilogramów :-P

Nie odzywałam się, bo w napięciu oczekiwałam na przyjście baterii do wagi. Dziś doszły... no i niestety potwierdziły się moje obawy - na starych bateriach waga odejmowała 2 kg :-D A miałam wielką nadzieję zobaczyć jutro rano na wadze 67 kg... A trzeba będzie pogodzić się z 69 :)

Zdołowałam się. I najchętniej to swoje rozczarowanie zajadłabym czekoladą...

Ja Ci dam czekoladę :D :D !!! Jogurt z cynamonem i slodzikiem to słodkośc na smutki.

Kochana Twój wynik jest super!!

Zgubiłaś 5,5 kg w miesiąc czy mniej??? Żadko ktora z nas ma takie spadki. Ja od 3 tygodni walcze choćby o 0,5 kg i nic i wcale za czekolada tęsknić nie zamierzam. Więc nos do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.