Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , pisze dopiero dziś choć śledze watek od dłuższego czasu, zaczęłam diete jestem po 5 dniach fazy uderzeniowej ale mam tak straszne zaparcia z którymi nie moge sobie poradzic mimo ,iz do jednego posiłku dawałam otreby .Noc była koszmarna i na samo wspomnienie odechciewa mi sie diety (choc straciłam 2 kg ) może macie jakieś sprawdzone sposoby czekam na pomoc . pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mat dziekuje za linka

a powiesz mi jak tobie idzie zdecydowales sie ....masz juz wene na porzucenie chlebka

kurcze ja mam za 2 tyg obrone mgr

i musze 5 kg zrzucic ...ale jak ta waga bedzie tak stala

to 10 proteiny a 5 warzyw bede robila

ehhh

poradzcie co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stało:) nie ma za co przepraszac.Zaczynam od dzis,jestem pozytywnie nastawiona ale nie wiem jak to bedzie,narazie pije kawe.Ugotowałam jajka,na pozniej planuje piers kurczaka. Jogurty naturalne i ogolnie nabial uwielbiam wiec jakos bedzie,nie wiem tylko kiedy bede miala otreby ale postaram sie dzis ich poszukac.Wczoraj zrobilam pozegnanie chleba,troche go zjadłam;) Mam do zrzucenia ok.12kg .Dorotko czyzbys wyrzucila komputer przez okno? Kupie Ci nowy tylko wroc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem dziś pierwszy dzień na tej dietce, miałam robić jajeczną ale zmieniłam zdanie. Myśle że to jest rewelacyjna dieta, która pomoże mi nie jeść słodyczy.

dziś zjadłam już 3 gotowane jajka i 3/4 piersi z kurczaka. Wypiłam 4 szklanki czerwonej herbaty i teraz przeszłam na wodę.

Bardzo mocno się poce i jakoś dziwnie trzęse, przydałby się magnez. Czy mogę go wypić? Taki musujący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec obie mamy dzis pierwszy dzien diety:) Zjadlam: 2 jajka na twardo,jogurt naturalny, kawalek wedzonej makreli,kubek kawy,litr wody teraz piecze sie piers kurczaka.Czuje sie bardzo dobrze tylko uciazliwe jest to chodzenie co chwile do wc.Nie jestem glodna ale nie jestem tez najedzona,takie nie wiadomo co,woda pomaga,teraz se strzele herbate,za duzo tez chyba o tym mysle. Pozdrawiam odchudzaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki za was dziewczyny u mnie dzis waga troche ruszyla ... od jutra proteiny .. wiec traktuje to jak 1 dzien ... mam nadzieje ze niedlugo zobacze efekty ,,,, bo mam wrazenie jakbym nic nie schudla .... moze za duzo jem ...no albo ...2 razy dziennie to dla mnie za malo juz sam nie wiem gdzie popelniam bledy .....Dorotko podziwiam Cie ....za az tak duzo schudlas w fazie ataku

....tez pewnie jest to zwiazane z gromadzenim wody .... powinnam miec juz te dni ..ale zaburzony cykl ..swoje robi ..i takie to ...

moze za szybko chce ..damn ...;(

ale coz dalej walcze ....lepiej tak niz jesc

pozdrawiam i trzymam za was dziewczyny :D Mart i Pitahaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozniej jeszcze zjadlam kawalek piersi kurczaka ale wole rybe wedzona,ogolnie to troche mdle to jedzenie mimo przypraw.Musze sie jeszcze zaopatrzyc w polski twarog bo tutejszy nawet kolo twaragu nie lezal.Woda dodaje jeszcze tych mdlosci ale żyje.Liljanko kciuki sie przydadza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam 2 dzień diety i pierwszy @ :roll:. Wczoraj strasznie bolała mnie głowa i się trzęsłam chwilami.

Mógłby mi ktoś napisać czy można pić wapń i magnez musujące, one nie mają dużo cal, na liście ich nie ma, a nie chce spieprzyć diety. A co podczas choroby, np grypy czy przeziębienia, czy antybiotyki nie zaszkodzą diecie?

Fatalnie się czuje bo cała moja rodzinka jest chora i mnie zarazili :grin: Zachcianek nie mam bo to co zabronione to wzięte z oczu.

Mam rybę w occie (śledź), niby można jeść je we wszystkich postaciach, ale jak przeczytałam to 100g zawiera 2.5gbiałka, 4.7g węglowodanów i 4.0g tłuszczu. Czy ta mała zawartość białka nie przeszkadza?

Pozdrawiam wszystkich czytających i zdrowia życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.12.2008r ważyłam 68.5 kg

3.12.2008r. ważyłam 68.0 kg - pierwszy dzień diety,

4.12.2008r. ważę 67,2 kg -drugi dzień diety

Ważę się zawsze rano o tej samej porze itd.

Nadwagi nie mam ale do idealnego BMI mi trochę brakuje (wynosi ono 22 tj. 62 kg, przy 168cm wzrostu)_

Jak myślicie czy przy zastosowaniu tej diety uda mi się osiągnąć cel, przy założeniu że I etap będzie trwał 5 dni? Jestem ciekawa ile z moją wagą mogę przez ten czas schudnąć i ile będę musiała być na II etapie. A tu niedługo święta ....i te smakołyki. Chciałabym być wtedy już na III etapie.

Oczywiście wiem też że to ile się w danym czasie schudnie zależy od predyspozycji organizmu ( dnia cyklu, tego co się je, ile ma się nadwagi, ilości kalorii wcześniej zjadanych) ale tak po prostu pytam, bo chce wiedzieć co wy na ten temat myślicie. :D

Przed dietą jadłam biały chleb, batony, słodkie jogurty, późne kolacje.

Motywacje mam a to połowa sukcesu, i wam tego też życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitahaja ja tez mam drugi dzien i 1,5kg mniej.Wczoraj wieczorem tez mnie troche bolała glowa i ogolnie wieczory sa dla mnie najgorsze.Dzis zjadlam:jajko,2platry szynki z kurczaka posmarowane chudym serkiem,1stek wolowy,jogurt naturalny a teraz czas na kawe.Dziewczyny pisaly wczesniej ze zawsze cos tam niedozwolonego mozna wtrącic w malej ilosci wiec mysle ze mozesz wypic witaminy czy co tam sobie chcesz.Nie mam pojecia jak to jest przy chorobie bo nie mam ksiazki,moze ktos inny Ci napisze.Ja jutro koncze proteiny,jestem na systemie3/3.Nie moge doczekac sie warzyw a jeszcze dzis maz dostal w pracy 4 kartony lodow i coz... popatrzylam sobie na nie.Dodam ze maz jest razem ze mna na diecie ale dla niego to zabawa bo on moze cale zycie byc bez chleba i ziemniakow,tez juz czeka na warzywa bo je uwielbia.Ja znosze diete gorzej od niego ale damy rade i wszystkim tego zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mart moje gratulacje, świetny wynik. A czy mogłabyś mi napisać ile ważysz i ile chcesz schudnąć? Czy stosowałaś kiedyś tą dietę? (jak tak to opisz proszę rezultaty). A ja dziś zobaczyłam na wadze 66,6 kg, czyli 1.4 kg mniej ( ale to chyba bardzie sprawa okresu, który mnie zawsze nawadnia. Nie poddaje się, trwam w diecie. Trochę twarz mi spadła, już tak tej podwójnej brody nie widzę. Jestem ciekawa co waga pokaże w niedzielę, ostatni dzień fazy uderzeniowej.

Jak na razie to zjadłam 2 jajka ugotowane na pół twardo i jogurt naturalny. Naparzyłam 5 szklanek czerwonej herbaty, którą smacznie sączę, a później przejdę na wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.