Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane ja jestem na proteinkach dopiero 4 dzień i na wadze mi nic nie ubywa :) czy to możliwe???? Czuję się lekka i jakby było mnie mniej w centymetrach ale może to moje mylne złudzenie. Nie wpadałam wcześniej na to by się zmierzyć centymetrem, więc zrobię to dzisiaj i na przyszłość będę wiedziała, ale martwią mnie te kilogramy...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki! pomozcie pliiissss. jako, ze ja dzis pierwszy dzien na diecie (glowa mnie potwornie boli, nie wiem czy to mozliwe zeby przez diete?) jeszcze nie mam wprawy i wszystkiego w pamieci czy to co zjadlam jest z nasza dieta zgodne?:

12.30: twarozek piatnica 0% z kielkami (jak mi napisalyscie cholera jasna nie mozna) z joguretm naturalnym, 6 plastów poledwicy drobiowej

15.30: 4 plastry poledwicy drobiowej

17.00: kefir 0% 0,5 l.

18.00: 4 plastry poledwicy drobiowej

20.45: jajecznica z 1 calego jajka + bialko z 2 jajka na tonie poledwicy drobiowej

myslicie, ze jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie grzesznice!!!!

Czytam i czytam, a tu jak na spowiedzi....same grzeszki.

Nie martwcie się, ja nie zgrzeszyłam a waga też poszła mi w górę.

Urodziny siostrzeńców, tłusty czwartek, urodziny chrześniaka, jutro zabawa karnawałowa i to wszystko w ciągu tygodnia - nawet nie wiecie jak się cieszę, że post się zbliża - koniec imprez.

Czekam z utęsknieniem na lepsze warunki pogodowe, żeby sobie pobiegać. Jestem pełna energii, w dalszym ciągu jest mi bardzo gorąco, tylko czasami tak przez chwilę zrobi mi się zimno.

Waga spadła mi 5 kilo ale centymetrów nigdzie mi nie ubyło. Ubrania jak leżały tak leżą, jedynie palce są mniej opuchnięte i wory pod oczami jakby mniejsze. Myślę, że te 5 kilo to była woda która we mnie siedziała (paskuda). Cieszę się, że jest nas coraz więcej.

POZDROWIONKA :D :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki! pomozcie pliiissss. jako, ze ja dzis pierwszy dzien na diecie (glowa mnie potwornie boli, nie wiem czy to mozliwe zeby przez diete?) jeszcze nie mam wprawy i wszystkiego w pamieci czy to co zjadlam jest z nasza dieta zgodne?:

12.30: twarozek piatnica 0% z kielkami (jak mi napisalyscie cholera jasna nie mozna) z joguretm naturalnym, 6 plastów poledwicy drobiowej

15.30: 4 plastry poledwicy drobiowej

17.00: kefir 0% 0,5 l.

18.00: 4 plastry poledwicy drobiowej

20.45: jajecznica z 1 calego jajka + bialko z 2 jajka na tonie poledwicy drobiowej

myslicie, ze jest ok?

składniki ok!!! tylko dlaczego pierwszy posiłek o 12. 30 o jajecznica z trzech jaj i polędwicą tak późno i tak obficie? Nic nie piszesz o piciu, czyżbyś zapomniała, że pijemy dużo wody lub innych płynów? może dlatego boli cię głowa?

Pamiętaj o otrębach bo inaczej będziesz musiała kilka dni czekać żeby na kibelek pójść.

POZDROWIONKA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki! pomozcie pliiissss. jako, ze ja dzis pierwszy dzien na diecie (glowa mnie potwornie boli, nie wiem czy to mozliwe zeby przez diete?) jeszcze nie mam wprawy i wszystkiego w pamieci czy to co zjadlam jest z nasza dieta zgodne?:

12.30: twarozek piatnica 0% z kielkami (jak mi napisalyscie cholera jasna nie mozna) z joguretm naturalnym, 6 plastów poledwicy drobiowej

15.30: 4 plastry poledwicy drobiowej

17.00: kefir 0% 0,5 l.

18.00: 4 plastry poledwicy drobiowej

20.45: jajecznica z 1 calego jajka + bialko z 2 jajka na tonie poledwicy drobiowej

myslicie, ze jest ok?

coś znowu namieszałam!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj głowa też bolała... i wczoraj... i przedwczoraj

może to coś w powietrzu? ciśnienie? Jejku sama nie wiem...

a mnie to ciągle zimno jest i gorąco na zmianę

hahaha pewnie chora jestem

PS. elizabetko, warto na obiad zjeść coś obfitego np. piersi z indyka (mniam) przyprawione i na patelni bez tłuszczu / grillowej

a na kolację może coś lżejszego?

aha i pamiętaj o tych płynach, dużo dużo

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz.

pierwszy posilek zjadlam po 12, bo wczesniej musialam skonczyc "doczytac" forum i przemyslec co ja biedna moge zjesc :D

a pije potwornie duzo. dzis w sumie: 3 kubki herbaty bez cukru (w kubku 0,5 l. wiec 1,5 litra!) do tego! 2 litry wody jak do tej pory.

zawsze pilam duzo plynow wiec nie mam z tym najmniejszego problemu i zawsze jadalam pozno sniadanie i pozną kolacje niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, godzina posiłków nie jest aż takim problemem chyba. W końcu Dukan piszę że można jeść ile sie chce i kiedy się chce, byle by nie doprowadzić się do głodu (ja dzisiaj tak miałam - w szkole, odradzam, chociaż ja do głodu jestem trochę przyzwyczajona, to ten był straszny)

w każdym razie, nie zapominaj o ciepłych posiłkach, bo w końcu polędwica i twarożki Ci się znudzą, a chodzi o to by urozmaicać też dietę

PS http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=15 tutaj masz przepisy na różne posiłki ( w tym desery)

jesteś co prawda w 1 fazie, ale z tego co wiem to 'zebrę' można jeść już w pierwszej, a napewno umili Ci to dietę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak wyglądały Twoje posiłki przed dietą to nie musisz nic zmieniać. Ja też dzisiaj zjadłam na kolację bardzo dużo, ale pójdę późno spać a kolacje to moje ulubione momenty bo właśnie wtedy lubię najbardziej i najwięcej jeść. Ta dieta polega na tym że jesz ile chcesz i kiedy chcesz ale po pewnym czasie zaczniesz sobie sama normować pory i ilości zjadanych posiłków. Być może ciśnienie jest nie takie i dlatego boli cię głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi! Pozytywne myślenie i nie poddawaj się, nawet jak będzie ciężko

w tłusty czwartek kolega przyniósł do szkoły pączki dla wszystkich - to była próba dopiero... wszyscy wokół jedli pączki

na domiar złego dzisiaj znowu przyniósł - jak zrobi to w poniedziałek to go uduszę hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słodzik dozwolony, jesz kiedy chcesz :D i ile chcesz, byle dozwolone produkty i raczej żadnych grzeszków w fazie uderzeniowej. Ja od 2 lutego mam 8 cm mniej w talii - to tak na zachętę :)

kurcze to super, gratuluje,ja mam tez nadzieje wkoncu wziąśc sie za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.