Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

u mnie waga stoi - chyba po malusiej lampeczce szampana - ale grunt , że stoi.

byłam wczoraj dzielna i u Babci na imieninkach (chociaz slina ciekła po brodzie) nie dałam sie skusić na torta.... <buja_w_obłokach> śmietanowy, z wisniami, nasaczony alkoholem.... aaaaaaa, ani na pajde ze smalcem tez się nie dałam namówić wieczorkiem przy koncercie wionobraniowym.

jestem dzielna dziewczynką

Robię faze 3/3 - jakoś chyba długo nie wytrzymałabym bez warzywek, z tym kalafiorem to super pomysł - a le to dopiero w środę :roll:

wczoraj te mufinki Wasze za mna chodziły - chyba je dzis zrobię - tylko forme kupis po pracy <mniam> :-D

w lubuskim chłodno - ale pogodnie, jesień zbliża się do nas wieeeeelkimi krokami... :)

pozdrawiam - miłego dnia,

No to moje gratualcje Mmuchu za wytrwałość !

ja ma foremke do mufinek silikonową, wiec nie ma problemu wyjmowania ciasta , z Tesco, kosztowała niewiele, mam 2x po 6 sztuk. Tyle na raz robie chlebków, na tydzien i tyle tez wyszło mi mufinek.

Smacznego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kochane jak mi dzisiaj jest strasznie zimno!!! Normalnie zamarzam - w pracy się śmieją, że jestem zmarzluch w tym wieku!!! Grzałam sobie stopy. Ale faktem jest, że wypiłam troszkę ponad 1,5 litra zimnej wody do tej pory. A do końca dnia się jeszcze uzbiera - to może jutro rano będzie miłe zaskoczenie. Czuję się jak w lodówce. Chyba się skuszę na gorącą herbatkę. pa

Jak ci zimno Anula to zgodnie z ksiązka Dukana jest ok, więcej spalasz na "dogrzanie" organizmu...i chudniesz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 100 gram spadło. od wczoraj. Więc chyba dobrze. Zważywszy że włączyłam warzywka od wczoraj.

No to ładnie, u mnie niestety na warzywach nie idzie nic, a nawet lekko w górę, naszczęście na białku sobie to odbijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Protalinki!

Ja od dzis warzywka:)) mniam:) Bilans po uderzeniówce 2.5 kg

Ale smaku narobiłyście z tymi muffinkami!

Ja juz mam 25 km na rowerku i ogladam glupi film Dragonball evolution....no comment

w sobote bylam na komisji ZUS i przyznali mi zasiłek rehabilitacyjny, nie wiem ile to wynosi pewnie z 500zl :):) a po domku juz chodze bez kul, jak pokrak i trzymam sie scian ale jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Protalinki!

Ja od dzis warzywka:)) mniam:) Bilans po uderzeniówce 2.5 kg

Ale smaku narobiłyście z tymi muffinkami!

Ja juz mam 25 km na rowerku i ogladam glupi film Dragonball evolution....no comment

w sobote bylam na komisji ZUS i przyznali mi zasiłek rehabilitacyjny, nie wiem ile to wynosi pewnie z 500zl :) :roll: a po domku juz chodze bez kul, jak pokrak i trzymam sie scian ale jest OK

To gratuluję pierwszych kilogramów i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maruda' date='7.09.2009, 06:23' post='86571'

Ale jestem GŁODNA!!! Ale nie mogę narazie nic zjeść :)

Idę na badanie krwi - a to trzeba być naczczo - mam

nadzieje, że nie będzie za dużej kolejki.. A jak przyjdę

to chyba zjem konia z kopytami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamiar wybrać się w najbliższych dniach na badanie krwi i moczu. Chcę skontrolować mój organizm, jak działa na niego dieta. Boję się troche o moje nerki, bo jako dziecko miałam z nimi kłopoty i niewiem jak tak duża ilość białka działa na nie.

Napewno będzie wszystko dobrze!! :) Tyle na naszym forum

dowodów zdrowotnego działania diety!! Ale zbadać się zawsze

warto. Ja te badania mam z pracy - bo firma wykupiła dla nas

dodatkową opiekę medyczną - tak o nas dbają!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kochane jak mi dzisiaj jest strasznie zimno!!!

Ooooo,ja lubię jak jest mi zimno...Bo wiem że chudnę  :-D Nawet suwaczek mam zimowy żeby lepiej mi szło  :-D Bo zimno to teraz mój przyjaciel  :D

Witam wszystkie protalinki. Ja dziś mam 2 dzień białkowy i odnotowałam kilogram w dół, więc już mi lepiej i mniej pyszności chodzi po głowie :roll:

Gratuluję spadku !!!!

w sobote bylam na komisji ZUS i przyznali mi zasiłek rehabilitacyjny, nie wiem ile to wynosi pewnie z 500zl :-D :-D a po domku juz chodze bez kul, jak pokrak i trzymam sie scian ale jest OK

Gratuluję 2,5 kg zgubionych na uderzeniówce.Teraz poleci troszkę wolniej,ale tak trzeba żeby nic nie wisiało  :D  post-7037-1252322409_thumb.gif

Co do badań krwi i moczu to też się obawiałam,bo sporo czasu jem białka i zrobiłam badania i wszystko jest ok.Dieta mi nie szkodzi,a wręcz pomaga bo wiele dolegliwości (szczególnie związanych z kręgosłupem i nogami) zniknęło. Jak dobrze że znalazłam tą dietę...Gdyby nie protal to dzisiaj pewnie dobijałabym do 200 kg  :) !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie wszystko dobrze!! :roll: Tyle na naszym forum

dowodów zdrowotnego działania diety!! Ale zbadać się zawsze

warto. Ja te badania mam z pracy - bo firma wykupiła dla nas

dodatkową opiekę medyczną - tak o nas dbają!!!

Też tak uważam. Badania chcę bardziej zrobić dla rodzinki by dała mi spokój z głupimi uwagami. Oczywiście sama też chcę się skontrolować a przy tam pokazać im wyniki, że dieta jest zdrowa o nic mi po niej nie będzie.

To fajnie, że masz taką " opiekuńczą" firme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko moze bedzie wolniej ale juz przestalam sie cisnieniowac i wazyc sie co 5 minut, mysle ze to tempo chudniecia jest odpowiednie, nawet jesli teraz bedzie po 1kg na tydzien, przynajmniej brzucha nie mam juz tak wzdetego. Wczesniej wygladalam na 5 mmiesiac ciazy hehehe, babcia męża mi nie dawala spokoju i ciagle pytala o prawnuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.