Skocz do zawartości

Sałatka z zupek chińskich!!! Mniam, pychaaa


-=mika=-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U nas na stole ta sałatka gości bardzo często i gościom raczej smakuje.Ale ja robię ją z zupek o smaku SER w ZIOŁACH Knorr.Polecam gorąco wszystkim miłośnikom serowych smaków!

Aha i jeszcze zapomniałam powiedzieć że ja przyprawy które są w zupkach dodaję na końcu.Najpierw mieszam je z niewielką ilością przegotowanej wody tak żeby się rozpuściły a następnie dodaję majonezu.Z innymi przyprawami raczej uważam.Życzę smacznego-sałatka naprawdę godna polecenia!

Gabi, czy zalewasz swoje serowe kluski przyprawami, czy też dopiero póżniej dodajesz je do majonezu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi, czy zalewasz swoje serowe kluski przyprawami, czy też dopiero póżniej dodajesz je do majonezu ?

Kluski zalewam niewielką ilością wrzątku-tak by wszystkie zmiękły,następnie dodaję pozostałe składniki i na koniec-przyprawy wymieszane z majonezem.Tak na marginesie to ja daję do tej sałatki to co akurat mam w domu i w lodówce.Nie koniecznie musi to być pierś kurczaka-ja na przykład dodaję wędlinę.Też smacznie a trochę taniej.Pozdrawiam i życzę smacznego.Gabi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar zrobic tą sałatkę na sobotę jak przyjdą goście, tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam makaron zalewam odrobiną przegotowanej wody póżniej dodaje przyprawy (woda której nie wciągnął makaron odlewam czy zostawiam ;) )

Ja robię zawsze w ten sposób: 1 zupkę chińską (pokruszę ją i dodam od razu przyprawy) zalewam 1 niepełną szklanką gorącej wody, wymieszam, następnie przykrywam talerzykiem, i trzymam ten makaron pod przykryciem aż ostygnie – wtedy makaron pochłania cała wodę, i już nie trzeba nic odlewać – Powodzenia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, na początku nie mogłam sobie wyobrazić tej sałatki, ale po przeczytaniu waszych odpowiedzi nabrałam takiej ochoty, że będę musiała ją spróbować w najbliższym czasie, no i oczywiście dam znać jak wyszło. Pozdrawiam Amelia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię tą sałatkę trochę inaczej. Używam dwuch rosołków amino, zalanych szklanką gorącej wody , przykrywam je i odstawiam, dodatkowo, co jakiś czas mieszam. Nie dodaję jajek, a do przypraw dorzucam jeszce curry do smaku. Tez jest pyszna. Tyle, ze najlepiej ją przyrządzać na troszkę przed podaniem, bo jak zbyt długo postoi, to kapusta zrobi się taka flakowata a nie chrupiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sałatka wyszła super !!! Mój syn jak na sałatki marudzi i zawsze mu coś nie pasuje zjadł spokojni ,a na koniec zapytał z czego to zrobiłam, a wierzcie mi takiego marudę trudno zadowolic :P ale jednak się udało aż byłam zaskoczona. Wziął przepis to na pewno będą też sami robic :lol: Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.