Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Gość KINIA73

Sałatka Gyros

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo lubię sałatkę gyros, robiłam ją na urodziny. Goście też byli zachwyceni ta sałatką.Ja daję jeszcze do sałatki 1 czerwoną paprykę, jajka i groszek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uwielbiam slatke gyros z tym ze z kukurydza i ogorkiem konserwowym to jeszcze nie probowla ale zamierzam, natomiast ja daje ogorek zielony i pomidory i jest tez przepyszna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z kolei ja nie jadłam gyrosa z ogórkiem i pomidorami.

Mirynko podasz kolejność warstw ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie forumowiczki zgadzam się z Mirynką ja dodałam do sałatki również świeże pomidory no i oczywiście ogórek konserwowy i kukurydza obowiązkowo cebulka i czosnek poprostu pycha !!!!!! Ja mieszam sałatke nie układam warstwowo nam bardziej smakuje wymieszana!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja kupuję takie coś i nazywa się >pajda z gyrosem< i Pani , która to robi bierze chlebek z pustym środkiem , daje mięsko z kebaba drobiowe , polewa ketchupem , daje czerwoną kapustę , następnie trochę sosu czosnkowego , znowu mięsko , sałatkę z białej kapusty , na to kukurydzę , znowu mięsko , ogórek zielony , pomidor , znowu mięsko i na to wszystko kapustę pekińską , sos czosnkowy i prażoną cebulkę ..... kosztuje to 8,50 i jest pyyyszneeee :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta sałatka jest rewelacyjna. Bardzo często gości na naszym stole, aczkolwiek jeszcze nigdy nie dodałam do niej ogórka konserwowego - spróbuje z nim następnym razem. Jest godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie smażę filecika , ale muszę odłozyc pracę do jutra bo zapomniałam kupic kapusty pekińskiej :grin: :roll:

P.S

Robie to pierwszy raz.Wcześniej jadłam kupne i jest po prostu pyszniutkie.:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłam tą sałatkę na niedzielę a dzisiaj już nie ma po niej śladu taka była pyszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :mrgreen: sałatka Gyros jest tez pyszna jak zastąpi się kapustę pekińską zwykłą młodą kapustą. A teraz sezon. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi smakuje bardziej :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Na tym forum znalazlam się za sprawą sałatki gyros. Jadłam ją "w gościach" i zaraz na drugi dzień szperałam w internecie szukając przepisu. I tak znalazłam się tutaj. Właśnie ją znów zrobiłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi