Skocz do zawartości

Życie Forum


shoffix

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Braci Kuchenna Jak to jest........ ?.... forum powinno tetnic zyciem a tu tak cicho, puls ledwo wyczuwalny :D Zbierzmy sily, tchnijmy w forum troche wiosny, usmiechu slonca, spiewu slowika co o porannej wstaje zorzy. Usiadzmy przy wspolnym stole Smacznego i pogaworzmy o strawie. Niech forum furczy od rozmow, gawed i opowiesci masci wszelakiej. W Nas Sila. To jak..., krecimy karuzele ? ze slowem, sh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadłam do karuzelki :D mniamuśnia nastawiam się dzisiaj na ciacho jakieś . mam ochotę , ale nie mogę zdecydować się które zrobić :D Pewnikiem skończy się na nieśmiertelnej drożdżówce. Jeszcze tylko praca działkowa się o mnie upomina ...koperek tęskni za zamrażarką , coby w jesienno-zimowe dni pyszne zupki i sosiki wzbogacać smakiem. Zamrażam nieprzyzwoite jego ilości na zimę... Bez niego żadna zupka jarzynowa nie byłaby taka jak trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej graszka, hej shoffix! Chyba znamy się z innego forum. Właściwie to ja Was znam, Wy mnie raczej nie, bo rzadko się odzywam (nieśmiała jestem :D ) I tak właśnie się zastanawiam, czy ta cisza tutaj to nie wynik tego, że jest kilka bardzo dobrze prosperujących forów kulinarnych, na których prawie wszystko zostało już obgadane. Osobiście czytam bardzo bogate w treść forum kuchnia na gazecie i równie bogate i przesympatyczne forum na MM, rzadko piszę, często korzystam z wyszukiwarek. Spróbowałam też zadomowić się na WŻ, ale tam monotematycznie i mało sympatycznie się zrobiło. Zaglądam tu regularnie, ale cisza i cisza. Nawet adminerzy rzadko się odzywają. Ale jeszcze poczekam, może coś się zacznie dziać? Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Faktycznie nie ma tu mnie i Doroty zbyt często ale to dlatego, że chwilowo internet mamy przez modem i jeszcze teraz pracę piszę - magisterską. Jednak pewne jest to, że czytamy sobie to często i czasami się odzywamy. Mam nadzieję, że to Wy pomożecie nam rozkręcić to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejkum, Nie bylo mnie ale juz jestem :D czesc Mafalda, milo ze sie ujawnilas i witam Cie serdecznie. Kazde forum mialo swoje poczatki i po maluchu sie rozkrecalo. A tematow do dyskusji jest multum,... to co ze niektore tematy moga sie powtarzac. Zawsze mozna inaczej spojrzec na temat. Tam jest tam a tu jest tu i postarajmy sie stworzyc tutaj swoista atmosfere, ktorej beda nam zazdroscic inne fora. Na tym chyba polega bajka. Hej Nicram. Zagladaj z Dorota do nas czesciej, smacznie gadajcie i o beleczym tez :D Zobaczycie, karuzela nabierze obrotow. Trzymam kciuki za magisterke. No to jak... ? w karuzeli jeszcze ogrom miejsca, kto wsiada nastepny ? :D kejkum, shoffix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Fajnie by było , gdyby się forum bardziej rozkręciło . Wtedy nie mając pomysłu na danie , można by na bieżąco szukać tu pomocy .

A pomysłów wszyscy mają sporo przecież - więc byłoby SUPER http://www.smaczny.pl/forum//public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_exclaim.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Trafiłam na tę stronę przez przypadek, w poszukiwaniu przepisu na ciekawą sałatkę. No i znalazłam, nie tylko jedną. :? Kiedy zajrzała na forum to się rozczarowałam. ;-) Tak tu pusto i nieciekawie. Tak jakby nikt nie umiał nic innego napisać prócz przepisu na swoje popisowe danie. A szkoda http://www.smaczny.pl/forum//public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_exclaim.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No, udalo mi sie Was odnalezc. A to dzieki Tobie Uretan. Powolutku sie rozkrecam. Dzisiaj mam szczesliwy dzien, poniewaz kupilismy laptop dla meza, jupi! Nie bedzie juz nade mna stal i czekal, kiedy odejde od kompa. Mam go teraz juz tylko dla siebie, czyz to nie cudowne? Wniosek z tego taki, ze zagoszcze tu na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, kręć się kręć, Ty moja Smaczna karuzelo

Jak będziesz się tak kręcić, to nas będzie bardzo bardzo wielu

Niech każdy napisze co mu chodzi po głowie

A wyjdzie z tego piękna Smaczna powieść.

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.