Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJ RENATO !!! Znajdziesz tu wiele smakołyków i zaskoczysz męża nie jedną potrawą.

post-3146-1178657555_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Renatkę na forum...będziesz z nami czuła się napewno bardzo dobrze :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też Cię Renatko serdecznie witam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Renatko :razz: Fajnie, że do nas dołączyłaś. Cieszę się, że jesteś zadowolona z naszych przepisów. Na pewno na forum będzie ich przybywać. Miło widziane będą też na naszym forum Twoje inspiracje kulinarne :grin: Pozdrawiam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, fajnie, że wiecej osób czuje to samo co ja - znalazłam tutaj mnóstwo inspiracji kulinarnych - moja rodzina jest bardzo zadowolona. Polecam wszystkim znajomym to forum - moi goście są zaskoczeni (pozytywnie) :grin: .Jeszcze nie wystawiłąm swoich przepisów, bo jestem strasznie zabiegana (dom, praca, jeszcze dośc małe dzieci... :razz: ) i wskakuję tylko na chwilkę w pracy (w przerwie) lub późnym wieczokiem, żeby coś znaleźc ciekawego i wypróbować. Specjalizuję się na razie w wyszukiwaniu szybkich, łatwych i pysznych dań, ciast (mam niewiele czasu). Pozdrawiam zabiegane kobietki (facetów też) - tutaj znajdziecie też coś dla siebie !!!! :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niuniaczku miło że mimo wszystko znajdujesz czas żeby tutaj wskoczyć :grin: nie raz tak bywa że przez nawał obowiązków nie ma czasu na nic, ale choć na chwilkę muszę zajrzeć :razz: Pozdrawiam

post-3146-1178702260_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne - ostatnio jak nie zaglądałam tydzień - to ciągle myślałam o forum - wtedy próbowałam odpatrzonych smaczności. Znowu wydrukowałam trochę nowości. Będzie smacznie w domu .... :grin: :razz: Pozdrawiam Cię Kasiu i wszystkich Forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość renata821

Dziekuję serdecznie za tak ciepłe powitanie. Z pełnym przekonaniem będe zjawiała się tutaj coraz częściej o ile tylko praca i obowiązki domowe nie będą mi stawały na przeszkodzie. A z pewnością każdy doskonale wiem ile czasu potrafią pochłonąć te dwa dość prozaiczne zajęcia:-( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy Cię Reniu w naszej rodzince kucharzy no chyba mogę tak Nas nazwać. :razz:

post-5399-1178743585_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:)  Witaj Renato!! fajnie że tak dużo nas tu przybywa ,wiecej smakołyków życze ci miłego spędzania czasu tu z nami :razz: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam na PRZESMACZNYM forum. Mam na imię Agata i przepadam za sałatkami. Trafiłam na forum szukając nowych pomysłów. Wpadły mi też w oko super placki. Wypróbuję je razem z moim synkiem (prawie 2 letnim) który uwielbia mi asystować bardziej jak córki. Bradzo gorąco wszytskich pozdrawiam i obiecuję że jak będę mieć cikeawy przepis a nie będzie go na forum to zaraz napiszę. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Agatko...trzymam za słowo :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi