Skocz do zawartości

Witamy Wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie!Mam na imie Anna,ale podpisuje sie Andrea(imie mojej najmlodszej corki),bo Anna bylo zarezerwowane wczesniej.Mieszkam w Norwegii od 9-ciu lat i jak dotåd brakowalo mi polskich (sprawdzonych) przepisow.Te w tygodnikach så g.....o warte.Odkåd weszlam na waszå strone,jestem stalym czytelnikiem.Upieklam wiele ciast z waszej strony.Prawie wszystkie udane(czasem brakuje mi polskich produktow jak ser bialy czy np.kapusta kiszona).Trzymajcie sie wiosennie !!!Zycze wszystkim smacznego, swieconego jajka,pysznego zurku,wedzonki,pieknych wielkanocnych tradycji i przepieknej pogody. Tylko z pisaniem u mnie kiepsko bo nasz komputer jest norweskojezyczny i nie mam w nim typowo polskich liter .POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH "SMACZNYCH"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Fredziu i Andreo na naszym forum :smile: Cieszę sie, że dołączyłyście do nas :smile: Mam nadzieję, że nasze przepisy przypadną Wam do gustu. Życzę Wam pysznych obiadów i udanych wypieków :smile: Pozdrawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie! :grin: Mam na imię Iza, mam 25 lat i bardzo lubię spędzać czas w kuchni,przyrządzając pyszności dla mojego narzeczonego :grin: Ukończyłam filologię polską na AP w Krakowie i jestem jedną z tych,którzy zwątpili w sens pracy w Polsce - zwłaszcza w szkolnictwie :lol: Od 8 miesięcy mieszkam i pracuję z moim narzeczonym w Irlandii i żałuję,że wcześniej nie założyliśmy Internetu,bo wcześniej znalazłabym Waszą genialną stronę :oops: Tutaj nie mam zbyt dużo czasu na gotowanie i pomysły mi się zaczęły kończyć,więc wpadłam w rutynę :lol: Na szczęście przyszło "wybawienie" - Wasze przepisy i czuję się super! :lol: Wykorzystałam dopiero 2 przepisy od wczoraj :grin: ale mam zamiar wyszukać więcej znakomitości :arrow: Oczywiście postaram się również zamieścić jakieś moje potrawki,tylko muszę przeglądnąć wszystko,żeby nie dublować :grin: Pozdrawiam serdecznie :grin:

post-5715-1177416549_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iza :grin: Cieszę się, że do nas dołączyłaś i dziękuję Ci za dobre słowa skierowane w naszą stronę :grin: Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawych przepisów na różne, szybkie i proste znakomitości - więc Twoje obiadki na pewno będą pyszniutkie :arrow: Z niecierpliwością czekam również na Twoje propozycje kulinarne :grin: Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.