Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Marra ! To jak strona wygląda i jak się na niej czujemy wszyscy zależy od nas samych, no i oczywiście od Administratorów , którzy trzymają rękę na pulsie i pracują nad wyglądem i funkcjonowaniem strony żeby wszystko było ok. :grin: Od Nas zależy atmosfera i praktycznośc , chociaż pisząc komentarze nie musimy lukrowac tego co nam nie smakuje tylko rzetelny nie obraźliwy sposób napisac swoje zdanie :grin: Jesteśmy tu dobrowolnie i w każdej chwili możemy zniknąc , a więc jeśli jest Nam tu dobrze zabawimy dłużej , a poza tym kultura to jest podstawowa rzecz którą się wynosi z domu więc dzielmy się swoimi przepisami i komentarzami a wszystkim będzie miło :grin: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj MARRA bardzo fajnie że do NAS dołączyłaś.Czekamy na ciekawe przepisy z twojej strony.My się tu wzajemnie uzupełniamy.Tak tak atmosfera tu jest przyjemna.Bądź z NAMI codziennie. :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Marra :grin: Cieszę się, że jesteś z nami i że nas już polubiłaś :grin: Dziękuję Ci za już dodane ciekawe przepisy i czekam na jeszcze :grin: Gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witanko :razz: przez przypadek znalazłam wasze forum.sobie poczytuje sie zarejestrowałam i jestem :razz: cieszycie sie :arrow: hihih noo ja bardzo..jestem fanką zarcia gotowania i w ogóle wszystkiego co z jedzeniem zwiazane :arrow: ciesze sie ze was znalazłam :wink: ide czytac dalej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Monisiu! Cieszymy się że jesteś z nami :wink: Czekamy na Twoje przepisy i opinie o naszych przepisach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Katarzyna :wink: a ja jak sie ciesze taaaakie forum a ja w niewiedzy żyłam :razz: hihiih teraz lece do domku-jutro wpadne i bede caaaaly dzień :razz: aaa przepisy szybko juz dwa wkleiłam :arrow: dzieki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Monisiu na naszym wspaniałym forum. Cieszę się, że Ci się podoba. Życzę miłego czytania i kucharzenia, a także czekam na Twoje pomysły. Pozdrawiam Amelia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale rodzinna atmosferka fiu fu :wink: wiatjcie wiaruchna* :razz: *wiaruchna-po poznańsku-ludzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł_

Witam wszystkich! Naprawdę fajne forum z fajnymi przepisami. Cieszę się że znalazłem to forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Paweł :razz: my tez sie cieszymy...faaajnie tu jest..a jak aptetyczniee :razz: fiu fiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Paweł :razz: Fajnie, że do nas dołączyłeś. Mam nadzieję, że wiele przepisów z forum Cię zaciekawi i skusisz się na nie :razz: Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Pawle Cieszymy się ogromnie,że przyłączył się do nas następny mężczyzna i mamy nadzieję,że będzie Ci tutaj z nami jak w domu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi