Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdrcznie Asię i Justynkę, bardzo mi miło że jesteście już razem z nami. Będziemy nadal się wspólnie dzielić przepisami i poradami. Dziękuję wszystkim mamusiom które dołączyły zdjęcia swoich dzieci. Nic nie przesadzam, piszę szczerze to są śliczne aniołki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Asiu i Justynko ! Jestem pewna że zadomowicie się szybko :razz: i już po Was. Zresztą same zobaczycie :razz: Pozdrawiam i życzę samych udanych potraw ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj JUSTYNA super że do NAS trafiłaś i zagościłaś mam nadzieję że na dobre :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justynka no sie wie,ze fajnemiasto kochana ;) może sostaniesz na zawsze????? a gdzie studiujesz malutka? i co? ja pracuje w bibliotece UAM :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za tak miłe powitania!! ;-) Ja studiuję na UAM-ie, na Szamarzewskiego. Proszę...proszę... Może wreszcie przez Ciebie, Monisia zapisze się do tej Waszej (naszej) biblioteki;) Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:arrow: Witam. Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaków.Bardzo spodobała mi się atmosfera tego forum (no i oczywiście przepisy) wiec postanowiłam dołączyć. Pozdrawiam Wszystkich ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Cię Małgos na naszym forum ;-) Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się do nas dołączyć. Dziękuję Ci za ciepłe słowa, i z niecierpliwością czekam na Twoje przepisy :arrow: Pozdrawiam Ciebie i Twoje dzieciaczki :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosiu witam Ciebie bardzo serdecznie. Zauważyłam że wypróbowałaś już drożdżówkę bez urabiania ucieszyłam się. Jak dobrze że jesteś razem z nami i na pewno też dodasz nam swoje przepisy. Pozdrawiam Ciebie, mamę i dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też witam Cię serdecznie wśród nas. Cieszę się, że do nas dołączyłaś. Renata ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc Malgos! Witaj na najsmaczniejszej stronie w polskim necie! Na pewno sie nie zawiedziesz. Jestem kilka dni a juz wyprobowalam kilka swietnych, oczywiscie smacznych przepisow! Wszyscy sa bardzo przyjazni i serdeczni. Atmosfera jest naprawde niespotykana gdzie indziej. Witaj!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za tak gorace powitanie :arrow: . Moje dzieciaczki córeczka w czerwcu skończy 6 latek a synek 22 lutego 4 latka.Potrzebuję jakiś pycha tort na tę okazję. Przepisy oczywiscie bede dołączać (chociaż nie wiem czy wśród tylu przepisów)uda mi sie dołaczyć cos orginalnego. ;-) Postaram sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! Już się od was uczę a przepisów ze strony już kilka wypróbowałam.....dzięki fajnie, ze jesteście.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi