Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Temat zdecydowanie na czasie. Ja przyznam szczerze (jak często bywa) jestem głównym "operatorem" grilla w naszej rodzinie :-) No i przyznam, że dotychczas zawsze używałem gotowych mieszanek - może dlatego, że nie znam tak dobrze przypraw, a może dlatego, że całkiem niezłe te mieszanki są. Jakie Wy macie z tym doświadczenia? Czym przyprawiacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ja zawsze używam gotowych przypraw do grila jest to bardzo wygodne i dobre , tylko sosy robie sama, zależy to od tego co akurat grilujemy. :mrgreen: :shock: :oops: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rzadko grilluję ale też raczej używam gotowych mieszanek,tylko marynatę czasem robię sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sama robię mieszanki z ziół. Swego czasu pospisywałam składy mieszanek przeznaczonych do różnych potraw i teraz korzystam sobie z tych przepisów. Wolę ten sposób, bo nie ufam gotowcom, a poza tym mieszanki własnej produkcji nie zawierają glutaminianu sodu, który jest podobno szkodliwy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miro123

Osobiście robię sam marynaty choć stosuje też gotowe z wypróbowanej firmy mają duży wybór smakowy i są bardzo dobre smaki nie do podrobienia w domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o grilla to opieram się tylko i wyłącznie o gotowe mieszanki i dodaje jeszcze odrobinę oliwy. Czasami też zamiast oliwy stosuję zalewę z piwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś szłam na łatwiznę i kupowałam gotowe przyprawy, jednak dużo w nich soli i nie każda mi odpowiadała. Od dwóch lat sama robię mieszanki z przewagą ziół... o wiele lepsze ponieważ każdy może połączyć takie składniki jakie lubi .. warto spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi