Skocz do zawartości
Kasiulek

Sernik Z Jogurtu

Rekomendowane odpowiedzi

pani Basiu pani serniczek naprawdę bardzo ładnie wygląda i na pewno również świetnie smakuje,więc nie pozostaje mi życzyć pani i rodzince smacznego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu jest piękny [i to za mało powiedziane]jest przepiękny i wygląda strasznie apetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znów ja... Dziekuje za pochwaly. A do Marzycielki---> Skarbie,nie mów mi "pani".Tu sa wszyscy na "ty" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobitki- i jak tu można przejść na dietkę skoro każda/y dokłada jakieś zdjęcia i super przepisy!! Wymiękam poprostu! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiulek wiesz że są takie strony bez diety i o niej nie mamy nawet co marzyć, tylko się delektować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu pięknie ci ten serniczek wyrósł mnie zawsze opada choć w smaku jest bez zarzutu,czy robiłaś na bałkańskich. Marzycielko tutaj nie ma znaczenia kto ile ma lat bo nikt tu nikogo o wiek nie pyta pisząc sobie po imieniu łatwiej się nam ze sobą porozumieć także ja jestem ania witaj na forum,jestem kilka latek od ciebie starsza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie! W Łodzi nie spotkałam jogurtu Bałkańskiego , więc poszłam do sklepu z synem i na " Trzęsienie " :wink: :grin: sprawdzaliśmy gęstość. Kupiliśmy Bakomy, był zupełnie jak serek i serniczek wyszedł palce lizać. Teraz na te gorące dni jak znalazł, raz serniczek, raz oszukaniec z owocami. Pozdrawiam Wszystkich Łasuchów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniu miło mi Cię poznać.Ja mam na imię Lidka.Masz rację jest przyjemniej zwracać się do siebie po imieniu niż tak oficjalnie.Pozdrawiam. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Upieklam wczoraj wieczorem ten serniczek. Piekl mi sie troche dlugo, bo az 2 h, ale moj piekarnik potrafi piec biszkopt ponad 2 godziny, wiec w tym temacie juz nic mnie nie zdziwi :wink: Dzis rano wzielam sobie kawaleczek i glosno krzycze - serniczek jest PYSZNY :grin: Ciekawe czy sernik przetrwa do soboty, moj maz i corka to straszne lasuchy :grin: A jogurty Balkanskie kupilam w Tesco. pozdrawiam i dziekuje za przepis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:wink:  Witam dziś po raz trzeci robiłam serniczek i to z podwójnej porcji i w końcu kupiłam  w tesco jogurt bałkański,wyszedł rewelacyjny a co najważniejsze nie wypłynęły mi biszkopty  jak zawsze hihihi nawet wylewał sie z blachy tak urósł oto moje dzieło wreszcie takie jak powinno być :grin: :grin:  

post-4684-1182005239_thumb.jpg

post-4684-1182005287_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:cool:  Dzieki kasiulek za pochwałe ,z natury jestem uparciuchem i jak coś jest pyszne a mi nie wyjdzie to dotąd bedę robić aż się uda i nawet sama jestem z siebie zadowolona że taki piękny wyszedł,ale aby nie przechwalić to już pochwał wystarczy ,jeszcze raz dziekuje za extra przepis.Pozdrawiam . :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi