Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Kasiulek

Sernik Z Jogurtu

Rekomendowane odpowiedzi

ja też dzisiaj zrobiłam ,wyrósł ogromny a potem opadł narazie jest ciepły więc nie próbowałam,ta masa wydaje mi sie taka rzadka czy on potem sie zespoli i będzie taki ścisły na waszych zdjęciach widać że tak-poczekam :grin:??:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki przepisowi na ten sernik trafiłam na to forum. Nie sposób było nie spróbować. Najpierw się przestraszyłam, bo wyjęłam z pieca takie monstrum: post-5816-1178437680_thumb.jpg Ale już po półgodzinie opadł do brzegów formy, a dziś wygląda tak: post-5816-1178437735_thumb.jpg Bardzo smaczny, a przy tym szybko i łatwo się robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani ! Ponawiam moje pytanie: do czego można porównać smak sernika jogurtowgo ? Do normalnego sernika ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sernik z jogurtu jest bardzo dobry,wilgotny i delikatny najlepszy na drugi dzień,próbujcie śmiało robi się szybko,dziękuję za przepisik :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za przepis :razz: - uwielbiam serniczki - jak tylko kupię odpowiedni jogurt, to będe go mieć!!!! Teraz piję kawę i musze przełykać ślinkę patrząc na zdjęcia .... straszne .... :grin: dzięki, pozdrawiam, :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sernik pyszota,ja mam niezbyt wysoką forme więc zrobiłam w 1 dużej +1 keksówka. Zostawiłam w piekarniku bo musiałam wyjść no i trochę opadł ale jest OK.

post-4359-1178971494_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!!! Serniczek pierwsza klasa, opadł mi strasznie, ale był tak smaczny, że mąż powiedział, nie ważne, że opadł, popatrz jak smakuje(mój mąż nie przepada za sernikami, a zjadł prawie całe ciacho :grin: ), wydaje mi się, że z rodzynkami będzie jeszcze smaczniejszy, no i mozna go polac polewą czekoladową lub na wierzch ułożyć owoce i polać galaretką taka letnia wersja. Polecam każdemu, szybko się robi, smakuje bosko, nawet jak opadnie, jedyny minus to to, że tak szybko znika :mrgreen:  i zaraz trzeba piec następny. Pozdrawiam Amelia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amelio... powiem szczerze, że robiłam ten sernik z galaretka i z owocami, ale nie smakował mi tak bardzo... ale to kwestia smaku :mrgreen: Pozdrawiam Kasia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi