Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Halinko też tal nam mówili jak chodziłam z Wegą do lekarzy, jeden to nawet powiedzial że taką ma przemianę materii i to jest normalne. Ja nie jestem weterzynarzem ale jak pies potrafi zjeść wiaderko jedzenia dzinnie ( jak bym tylko jej dała to by zjadła) i zaraz po jedzeniu chce wyjść na dwór i robi ktowi placek i znowu idzie do jedzenia i znowu ... to nie wydaje mi się że to jest przemiana materii, a może gdyby wcześniej wpadli na to że to choroba to było by inaczej? A przede wszystkim nie cierpiała by tak. MAC dziękuję za miłe słowa, cieszę się że podoba się temat. :mrgreen: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:mrgreen:  A oto mój pupilek który bardzo lubi wylegiwać się na kanapie,i tak nazwany został kanapkowy piesek :grin: i zwie się MAX

post-4684-1179137142_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiolu moim też najwygodniej jest na kanapie. :grin: Muszę się przyznać że nawet ze mną śpią :mrgreen: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:mrgreen: :grin:  Ze mną nie ale jak była córka to spał razem z nią a ona na ścianie bo tak się rozpychał i nigdy nie mogła się wyspac :roll: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiola Twój Max jest podobny do mojej Dory i jak one wiedzą żeby łepki położyć na poduszce. Moja Dora śpi z nami, ale kładzie się przy nogach, z niej to jest prawdziwa artystka kładzie się na dywanie na grzbiecie, łapki przednie w górze podkurczone, dolne rozchylone a imtymne miejsce przykryte ogonem, ona nadawałaby się do cyrku. Pierwszy raz spotkałam się w życiu żeby pies " mówił"- cham jak chcę jedzenie podać czy dla nas czy dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczniutkie te WASZE maskotki rodzinne. Ja też mam kilka piesków(a właściwie suczek) - kundelki , ale bardzo je kochamy:) Razem z mamą mamy ich 6 ! WOW. :mrgreen: :lol: Zacznę od najstarszej - Diana , Sonia, Dayzy , Sara, Roxanka i duża suczka śpiąca w budzie Laydy :grin: Poistaram sie niebawem dołączyc zdjęcia. Pozdr wszystkich smakowiczów :roll: Monika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Moniko ! Czekamy na zdjęcie kochanej gromadki :mrgreen: Pozdrawiam Ciebie i wszystkie pupilki :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też z wielką przyjemnością chcę zobaczyć Twoje pupilki. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:mrgreen:  Witaj inczko to że on tak na poduszce to jeszcze nic któregoś dnia zrobie zdiecie jak siedzi  tak jak człowiek i to widać jak zwierzęta ucza się od ludzi,a co do twojej dorci to szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie może by się zaprzyjaźnili hihihi :grin: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysyłam Wam zdjęcia naszego Figo z lat "niemowlęcych" i "młodzieńczych" :mrgreen: post-2-1179172995_thumb.jpg post-2-1179173273_thumb.jpg post-2-1179173071_thumb.jpg post-2-1179173133_thumb.jpg post-2-1179173220_thumb.jpg post-2-1179173384_thumb.jpg post-2-1179173436_thumb.jpg post-2-1179172926_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale fajna psinka :mrgreen: Głaskanko ode mnie :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow... dzisiaj w godz. południowych jedna z moich suczek "urodziła" 5 psiątek ! ( Aż) :grin: Są bardzo duze - zastanawiam sie gdzie one sie pomieściły w tak małym psie? :mrgreen: Jutro zrobie zdjęcia - są takie kochaniutkie i miluśkie. :roll: Pozdr, Monika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To faktycznie baaaardzo dużo - osobiście się jeszcze nie spotkałem z taką liczbą psiaczków z jednego miotu :mrgreen: Czekamy na zdjęcia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi