Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
ana

Prince Polo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma siły-jak tylko zobaczyłam Dorotki ciacho to muszę to zrobić :smile: Czy mogą być jakieś inne wafelki w czekoladzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:smile: :roll: :roll: Basiu, myślę że spokojnie można tutaj dodać inne wafelki w czekoladzie, efekt na pewno będzie ten sam :smile: Powodzenia i smacznego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciasto prince Polo robiłam raz.Przepis miałam od koleżanki z pracy. Ja robiłam krem z czekoladowych budyni,a na wierzchu polewa. Ciasto pycha.Dorotko super zdjęcie. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny pomóżcie! Nigdy sama nie robiłam kremu gdzie żółtka ubija sie na parze. Czy któras opisze mi dokładnie jak to zrobić, proszę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu-trzeba żółtka wbić do takiej miski,którą możesz postawić na garnku z wrzącą wodą,ja używam takiej dużej stalowej.Potem mikserem ubijasz je z cukrem. Woda podgrzewa masę i pięknie żółtka z cukrem się ubiją,sporo zwiększając objętość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu-trzeba żółtka wbić do takiej miski,którą możesz postawić na garnku z wrzącą wodą,ja używam takiej dużej stalowej.Potem mikserem ubijasz je z cukrem.

Woda podgrzewa masę i pięknie żółtka z cukrem się ubiją,sporo zwiększając objętość.

Dziękuję za odpowiedz.Właśnie rozmawiałam z mamą o menu świątecznym. Postanowiłam, że upiekę ciasta na święta. Cały dzien przeglądam słodkości i robie przymiarki oraz sprawdzam stopień trudności. Rzucam się na głęgoką wodę, choć w życiu nie umiem pływać :smile: /a cała rodzina marynarzy :smile: / No i sobie tak myślę, że Halinka też by mnie pochwaliła... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RE-WE-LA-CJA! ;) ,zrobiłam go dzisiaj-użyłam wafelków Princessa ,po upieczeniu dalej są chrupiące,masa nie za rzadka/z kostki masła/,jedyny drobny feler to taki,że ciasto z wafelkami troszkę się połamało przy wyjmowaniu.

post-4359-1175163143_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

basqa zlituj się JA SIĘ CHCĘ W KOŃCU ZACZĄĆ ODCHUDZAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Po co ja tu znowu weszłam ............kusisz i kusisz a mi ślina leci że się zaraz utopię.

Ciacho wygląda rewelacyjnienapewno jest smaczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziesz się odchudzać po świętach,tak jak ja ;) /tylko nie wiem po których/ ;) ;) ;) Ciacho przepyszne!!! Nie zrażajcie się tym przepisem-jest trochę zagmatwany na początku ale jak dojdziecie do postu Dorotki to wszystko będzie jasne .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak tak ja też zaczynam z odchudzaniem,choć ciasta robie tylko czasem inaczej byłoby ze mna kiepsko a to Basga jest wyśmienite tez myślałam ze to nieciekawy przepis a tu proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobre.Robiłam je na wczorajsze 87-me urodziny babci.Bardzo wszystkim smakowało .Musiałam zaraz :D drukowac przepis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi