Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
ana

Prince Polo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za co Miniu :D Życzę udanego wypieku i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jadwiga

Na zdjęciu ciasto wygląda rewelacyjnie :lol: Nabrałam ochoty na ciast. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że warto przypomniec ten przepis, bo ciasto jest super. Zrobiłam je wczoraj wieczorem na swoje urodzinki a dzisiaj (za chwilę) będziemy konsumować z gośćmi :-D Troszkę jednak zmodyfikowałam, bo krem zrobiłam zupełnie inny niż w przepisie (z białą czekoladą, mlekiem w proszku, śmietanką, wiórkami i alkoholem). Na wierzch cieniuteńka warstewka ubitej śmietany i polewa czekoladowa na całe ciasto. Gorąco polecam wszystkim. Fotki na zachętę: post-8290-1224949473_thumb.jpg post-8290-1224949568_thumb.jpg post-8290-1224949642_thumb.jpg post-8290-1224949687_thumb.jpg Pozdrowienia dla Autorki przepisu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciasto wyglada rewelacyjnie ........ goście na pewno zachwyceni :-D . A z tak miłej okazji życzę 100lat....100lat....!!!!!! Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny dzięki za życzenia i miłe słowa :-D Rzeczywiście ciasto smakowało i przepis już poszedł dalej. Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne zdjęcia Kaliope! Gratuluję. Prince Polo to jedno z moich ulubionych ciast. Często piekę je na wesela. Pozdrawiam. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reniu bardzo Ci dziękuję. Ja teraz też mogę zaliczyć to ciasto do moich ulubionych :-D Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja na prince-polo mam inny przepis,nie robiłam nigdy tego ciasta,ale to które upiekła Kaliope jest bardzo apetyczne. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze dziewczyny że i ja musze wypróbować ten przepis.Zdjęcia kuszą Kaiope,kuszą są bardzo apetyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewuniu koniecznie spróbuj, bo ciasto jest pyszne! Bardzo Ci dziękuję za opinię i andy8 również dziękuję. Ja robiłam inny krem niż podany w tym przepisie, jesli będą chętni mogę podać swój sposób. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi