Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dorotko twoja działka to gigant możesz zrobić kort tenisowy my przyjedziemy na grilla i pogramy w tenisa :razz: :mrgreen: Ile ta działka ma wielkości bardzo mi się podoba domek i wyposażenie w środku. Dorotko będziecie sie budować na tej działce czy pozostawicie ją jako rekreacyjną. SUPER!!!!!!!!! :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doruniu ja nie wyobrażałam sobie że Ty masz taką bardzo dużą działkę, taką działkę to napewno pięknie zagospodarujesz. Domek widziałam też jest bardzo ładny i dziel się nowościami ja bardzo lubię sobie poczytać i poogladać bo wszystko mnie interesuje. Tak jak wszędzie to i u nas poza Bydgoszczą są szkółki, mówię Wam jak ukształtowane są iglaki i inne drzewa to ja się nie mogłam napatrzyć, a od cen można dostać zawrotów głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iwonko i Halinko bardzo dziękuję Wam za miłe słowa...działka ma ponad 30 arów,ale w tym jest jeszcze staw...staw jest jeszcze nie zagospodarowany i trzeba go wyczyścić i pogłębić,ale musimy uzbierać pieniążki na tę inwestycję :mrgreen: Bardzo chcielibyśmy postawić dom na tej działce,ale nie mamy kasy na to,ale może za kilka lat jak Bozia i zdrowie pozwolą,ale jakby już to będzie to domek z drewna,a nie murowany...tam jest tak cicho i spokojnie,że aż w uszach dzwoni od ciszy :shock: W tym roku nawet było kilka koźlaczków na tej naszej działeczce,bo były tam posadzone brzózki i my kilka posadziliśmy :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doruniu śliczna działka :shock:

Fajnie że pokazujesz nam zmiany :razz: jak krok po kroczku zmienia się Twoja działka :P

Super ;) :shock: :P Mam tylko jedno pytanko :lol: Kto kosi trawę :shock: :razz: :P :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Katarzyno!!! Cieszę się,że podoba się Tobie nasza działka,a co chodzi o koszenie trawy to kosi ją mój mąż i mój tata,ale muszę Wam powiedzieć,że jak mieli pilną robotę to ja kosiłam z moją mamą i siostrzenicą :mrgreen: ciężko było,ale dałyśmy rade...mamy kosiarkę spalinową samobieżną to nie jest tak źle tylko trzeba się nachodzić :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie piękne te Wasze ogrody!! Ja zamieszkałam niedawno w starym domu z duuuużym podwórkiem, niestety wszystko jest bardzo zaniedbane. Planuję na wiosnę rozpocząć prace porządkowe, najpierw chcę zorganizować mały ogródek warzywny, później zajmę się kwiatami i cichym zakątkiem z huśtawką ogrodową :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi