Skocz do zawartości

Działka


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaję zdjęcia z mojej działki. Jeden iglak jest " obgolony" dwustopniowo, jeden w spiralę, hamak i szklarenka to nie do mnie należy to jest sąsiada, dodane są krzaki ozdobne, aronia i.t.d. jak ja bym mogła jeździć na działkę to ona by ładniej wyglądała. Dodałam podwójne zdjecie ale nie dam sama rady zlikwidować. Przy okazji dodam jukę i opiszę jak się formuje.

post-2336-1183389120_thumb.jpg

post-2336-1183389184_thumb.jpg

post-2336-1183389219_thumb.jpg

post-2336-1183389279_thumb.jpg

post-2336-1183389318_thumb.jpg

post-2336-1183389350_thumb.jpg

post-2336-1183389385_thumb.jpg

post-2336-1183389426_thumb.jpg

post-2336-1183389770_thumb.jpg

post-2336-1183389830_thumb.jpg

post-2336-1183389872_thumb.jpg

post-2336-1183389919_thumb.jpg

post-2336-1183389962_thumb.jpg

post-2336-1183390001_thumb.jpg

post-2336-1183390041_thumb.jpg

post-2336-1183390077_thumb.jpg

post-2336-1183390128_thumb.jpg

post-2336-1183391146_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Halinko piękną masz działeczkę...wszystkie drzewka i krzewy tak precyzyjnie poprzycianane...ja mam działkę dopiero od miesiąca więc jeszcze nic na niej nie ma szczególnego...posadziliśmy kilka brzózek i pracujemy nad trawką,żeby była ładna...jeszcze jest staw do oczyszczenia i pogłębienia,ale to już nie w tym roku,bo nie wystarczy nam pieniędzy na wszystko...kupiliśmy domek holenderski i w nim też urządzamy po swojemu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia i Kasiu my kupiliśmy działkę 1981r. był sam piach, tam jest bardzo dużo działek. Jak wiecie ja nie mogę jeździć i ona jeszcze ładniej by wyglądała. Doruniu powoli będziesz miała wszystko zrobione, przecież dopiero kupiłaś. Przy kompostowniku mam pręty metalowe które obwinięte są od tylniej i bocznych stron linką igelitową która ma w środku drut i na tym pnie sie bluszcz, podpowiadam jak można zrobić. Kiedyś dodam zdjęcie skalniaka. Na jednym trawniku mam drzewka owocowe, jak jest przez cały domek taras to z bocznej strony dołączona będzie pajęczyna i przyczepi się dużego pająka, a zrobi mi ją męża siostrzenica na szydełku. Nie chwalę się tylko podpowiadam jak można upiększyć. Może Wy macie jakieś inne pomysły to ja bardzo chętnie skorzystam z nich. Jukę dodałam bo było wczesniej zdjęcie zrobione. Dorunia ja nawet oczka wodnego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: Już miałam nic nie pisać bo tak mi szkoda,że ja nie mam nawet metra własnego ogródka a Wasze takie cudne ale zaintrygował mnie ten pająk z pajęczyną :roll: czy to będzie zrobione ze sznurka? Gdzieś widziałam taką dekorację,zrobioną w ramkach jako obraz i ciekawie to wyglądało. Koniecznie Halinko wstaw zdjęcie jak już będziesz miała zrobioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn wstawi jutro pająka ale z działki męża siostrzenicy i zobaczycie jak to wygląda. Jak ja będę miała to napewno dodam zdjęcie. Dorunia jutro ją zapytam z czego ona robi i jak długo a pająk wcale nie jest drogi. Ja nie chciałam papugować, ale ona mówi ciociu przecież każda ma z nas w innej miejscowości działkę. Ona ma zrobione takie listewki jak pergola, środek był zostawiony wolny i w tym miejscu wolnym ma umieszczoną pajęczynę, pająka i teraz mówiła że dodała osę albo pszczołę nie pamiętam. Wgrane są jej zdjęcia w komputer u mnie i dołączę z jej działki, wgrał jej mąż żebym sobie zobaczyła bo nie mogę też jechać żeby zobaczyć jak ładnie wygląda ich działka. Basiu nie przejmuj się, wiesz jaką ja mam sytuację i tak jakbym działki nie miała, takie jest przeznaczenie i cieszy mnie to że mój tata jeszcze żyje i mogę sie nim opiekować. Basiu teraz nie masz działki i to nic nie jest wiadomo może w przyszłosci będziesz miała, ja naprawdę życzę Tobie z całego serca. Jak byli u mnie i wgrywał to otrzymałam zgodę że mogę dodać bo opowiadałam o naszej stronie i wszystkich zainteresowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajęczynę zrobiła z sznurka do snopowiązałek, robiła ją dwie godziny a pająk jest gumowy i kosztuje 1zł. Pająka widziałam na zdjęciu i okazało się że mi nie wgrał i prześle komputerowo. Syn zmiejszy zdjęcia ale nie wiem czy widoczna będzie pajęczyna. Zobaczcie jak ona ma ślicznie wypielęgnowaną działkę dodaję zdjęcia.

Bez_tytu_u_1.bmp

Bez_tytu_u_3.bmp

Bez_tytu_u_2.bmp

Bez_tytu_u_4.bmp

Bez_tytu_u_5.bmp

post-2336-1183495717_thumb.jpg

post-2336-1183496171_thumb.jpg

post-2336-1183496207_thumb.jpg

post-2336-1183496239_thumb.jpg

post-2336-1183496266_thumb.jpg

post-2336-1183496341_thumb.jpg

post-2336-1183496368_thumb.jpg

post-2336-1183496397_thumb.jpg

post-2336-1183496421_thumb.jpg

post-2336-1183496451_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halinko piękna ta działeczka,tak wszystko starannie wymierzone i wypielęgnowane,że ja to swojej chyba wcale nie pokarzę bo ona nigdy nie będzie taka ładna.Gratulacje dla właścicielki działeczki,dużo pracy kosztuje ją żeby ta działeczka miała taki wygląd. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia dodał syn jeszcze zdjęcia, czy zauważyłaś tę pajęczynę bo musiał zmniejszyć zdjęcia i ona jest bardzo słabo widoczna na wysłanym zdjęciu. Te listewki co ona jest w środku nazwałam pergolą. Wejdę do poczty i zopbaczę czy przesłał mi z pająkiem. Oni mają na przedmieściu Bydgoszczy to codziennie są na działce. Ja wierzę że Ty Dorunia powoli i też ładnie urządzisz swoją działkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę pajęczynę,jest na pierwszym zdjęciu! Tak jak pisała Dorcia,przepiękna działka,taka wypielęgnowana w każdym szczególe,widok jak z zagranicznego filmu! Doruniu...Ty się nic nie martw tylko odgapiaj :wink: a za parę lat i Twoja będzie taka ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.