Skocz do zawartości

Działka


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda...na jakiejś stronce/chyba DROSTERA CZY JAKOŚ TAK/widziałam ciekawe egzemplarze:drzewo truskawkowe,baobab,palma dżemowa,drzewko tańczące i inne cuda,część z nich nadaje się do upraw w doniczkach ale jakoś wolę kupować w sklepie widząć dany krzaczek. A...właśnie mi się przypomniało-w sklepie ogrodniczym kupiłam na wieś kilka torebek nasion,także żółte poziomki...i wiecie co z nich wyrosło-PETUNIE!Chyba pomylili się przy pakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Doruniu jestem ogromnie ciekawa ja będzie wyglądała "Działka Cesarzowej Doruni" jak te wszystkie drzewka Ci zakwitną ;) :-P

Będzie wydlądało jak w raju :) Musisz koniecznie nam to później pokazać :razz:

Gorąco pozdrawiam :razz:

Ja nie mam pojęcia,czy one zakwitną...bardzo bym chciała,ale różnie ludzie piszą...jedni piszą,że u nich kwitnie,a inni,że nie zakwitnie,bo to nie ten klimat...na pewno jak tylko wsadzę je do ziemi to pokażę Wam jak wyjrzą.Nawet jak nie zakwitną to przez rozmiary liści i tak będą robiły ogromne wrażenie.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu to miałaś niespodziankę. ;) Ja coprawda od niedawna kupuję na allegro, ale jeszcze się nie naciełam :) Wcześniej też miałam obawy, bo wydawało mi się że kupuję kota w worku :razz: Ale syn mi wytłumaczył na co mam zwracać uwagę jak będę chciała coś kupić od kogoś :-P Trzeba przedewszystkim czytać komentarze, jak sprzedający jest nie solidny to niema co liczyć na zadowolenie :P A co do wspomnianego przez Ciebie drzewka truskawkowego , to syn sobie zamówił, ale jeszcze nie dotarło, też jestem ciekawa co z tego będzie :P jak do tej pory zamawiałam 3 roślinki i jestem zadowolona :razz: Pozdrawiam

post-3146-1185381821_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani co do zakupów na allegro to już sama nie wiem,ja osobiście nie jestem za taką formą zakupów lecz moi synowie ostatnia pozamawiali sobie sami -starszy odtwarzacz mp3 a młodszy komórkę .I to właśnie ta komórka nie przyszła a pieniądze wysłali z góry ,z początku płakał i facet obiecywał że prześle ,póżniej mówił że już wysłał a komórki nie ma już miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trafił na niesolidnego i nieodpowiedzialnego sprzedawcę...ja kupowałam i kupuję z allegro różne rzeczy i nie miałam jeszcze żadnych przykrych doświadczeń...na allegro są tańsze rzeczy niż w sklepie,nawet po doliczeniu kosztów przesyłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zrobił się nam temat allegro :) Raczej sceptycznie podchodzę do kupowania na allegro, ale na całym świecie jest to tak popularne że i u nas też powolu to wchodzi. Syn kupował aparat i komurkę i nie miał problemów , ale jak pisałam wcześniej trzeba patrzeć na komentarze i jeśli ktoś jest oszustem to drogich czy tanich rzeczy się nie kupuje ;) Ludzie są podli i dlatego jest jak jest wszędzie robią przekręty ( oczywiście tego nie popieram i trzeba z takimi osobnikami walczyć) Pozdrawiam serdecznie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Kasiu że twój syn to zapalony hobbysta kwiatów ale to dobrze że ma takie zainteresowanie bo to uczy młodego człowieka odpowiedzialności, tak jest z moją córką, chciała żebym jej dała do doniczki kwiatka przyniosła doniczkę z ziemią i kazała włożyć sobie naszczepkę i zapewniła mnie że będzie go podlewać, więc jej dałam śmierdziuszka (aksamitke) i tak chodzi i go podlewa nie macie pojęcia jaki piękny okaz jej wyrósł a jaka jest z siebie dumna że ma takiego kwiatka pięcioletni szkrab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko mój syn ma już 21 lat , ale od kiedy pamiętam zawsze synowie mi pomagali przy przesadzaniu kwiatków i chyba złapali bakcyla ;) to dobrze, bo jak ktoś nie ma serca do zwierząt i roślin , to nie będzie miał serca do niczego, takie jest moje zdanie :)

post-3146-1185396792_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu zamówiłam Cesarskie drzewko szczęścia u Anny Gałuszko i Glicynię chińską u Grzgorza Żółtka, mąż przy pracy był, syna nie ma a ja musiałam poprosić sąsiadkę i dobrze że przekazy pocztowe miałam.Tam gdzie Ty zamawiałaś Glicynię już nie ma w sprzedaży. Wydaje mi się że ja w reklamie widziałam Glicynię z OBI i inne piękne drzewka i pnącza. To było przeszło rok temu o ile dobrze pamiętam. Elunia napisz w sprawie komórki komentarz i sprawdź go. Są sprzedający jeszcze poza Allegro na stronie. Mój syn bardzo dużo kupował n.p. sprzęt wędkarski i dużo płacił i na szczęście wszystko otrzymał. Dorunia jak dobrze że teraz kupiłaś działkę, bynajmniej będziesz miała nowocześnie i pięknie urzadzoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu zamówiłam Cesarskie drzewko szczęścia u Anny Gałuszko i Glicynię chińską u Grzgorza Żółtka, mąż przy pracy był, syna nie ma a ja musiałam poprosić sąsiadkę i dobrze że przekazy pocztowe miałam.Tam gdzie Ty zamawiałaś Glicynię już nie ma w sprzedaży. Wydaje mi się że ja w reklamie widziałam Glicynię z OBI i inne piękne drzewka i pnącza. To było przeszło rok temu o ile dobrze pamiętam.

Elunia napisz w sprawie komórki komentarz i sprawdź go. Są sprzedający jeszcze poza Allegro na stronie. Mój syn bardzo dużo kupował n.p. sprzęt wędkarski i dużo płacił i na szczęście wszystko otrzymał.

Dorunia jak dobrze że teraz kupiłaś działkę, bynajmniej będziesz miała nowocześnie i pięknie urzadzoną.

Halinko zamówiłaś nasionka,czy sadzonkę cesarskiego drzewka szczęścia?Ja właśnie od Anny Gałuszko zamówiłam nasionka moich drzewek...to uczciwa Pani.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.