Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
ina12

Życzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Basiu nadchodzi dzień wyjazdu. Życzę Tobie i całej rodzince szczęśliwego dojazdu na miejsce, "SZEROKIEJ DROGI", pięknej słonecznej pogody, dobrego wypoczynku, miłych wrażeń i szczęśliwego powrotu do domu. Halina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wiem Halinko ,ale myślałam że Basia wyjeżdża póżniej,życzę słońca BASIU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu ja też życzę Tobie i Twojemu mężowi szerokiej drogi,samych słonecznych dni i wracaj do nas szybko z całą masą pozytywnych wrażeń i dużą ilością fotek do pokazania nam jak tam było. Pozdrawiam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu będziemy tęsknić i cierpliwie czekać. :razz: Życzę Ci również miłego wypoczynku , a przede wszystkim słonka i miłego towarzystwa, wracaj bezpiecznie , wypoczęta z miłymi wspmnieniami.

post-3146-1183912730_thumb.gif

post-3146-1183912763_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie ta nasza Basienka sie wybiera na wczasy?Ja oczywiscie takze przylaczam sie do zyczen.Mysle ,ze nam przysle widokowke :razz: z miejsca ktorego bedzie wypoczywac.

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolu nasza Basieńka wypoczywa właśnie teraz w Międzyzdrojach,mam tylko nadzieję,że ma ładną pogodę i nie pada deszcz :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja przyłączam się do życzeń, Basga - udanego wypoczynku, pięknej słonecznej pogody, miłego opalania, no i szczęśliwego powrotu do domu i do nas :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O rany...ale zrobiłyście mi milusią niespodziankę! 8 STRON Z NOWYMI POSTAMI A JA CZYTAM OD PIERWSZEJ I DOPIERO DO TEGO DOSZŁAM! Bardzo Wam dziękuję za życzonka-pogody prawie nie miałam nad morzem ale już u rodziców to słońca nie brakowało. Troszkę zwiedziłam i odpoczęłam od codziennych czynności ale przygód to nam nie brakowało,głównie z autem-popsuł się termostat i trzeba było nocować w motelu i rano jechać do warsztatu ale wszystko dobrze się skończyło.Droga z Międzyzdrojów do Lublina to 800 km a najbardziej to podobała mi się jazda autostradą-jeszcze nigdy nie jechaliśmy 140-160km/h,oczywiście nie cały czas z tą prędkością...szkoda,że mamy tak mało dobrych dróg. Fotki z wyprawy już wkleiłam w innym poście,tu dodam inne. Jeszcze raz dziękuję za serdeczności!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu bardzo się cieszę,że wróciłaś do nas cała,zdrowa i zadowolona z wakacji...super foteczki nam wkleiłaś...dzięki. Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi