Skocz do zawartości
teresap

Śledzie Po Kaszubsku

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej rodzince tak zasmakowały te Twoje śledzie Teresko,że dzisiaj zrobiłam jeszcze raz,ale już z całej porcji i do środka oprócz cebulki dałam jeszcze kawałek ogórka konserwowego i papryczki konserwowej...już są ugotowane i czekają do soboty na degustację :roll: Bardzo dziękuję za przepis i oczywiście oceniam go na 5 :grin: :mrgreen: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Daruniu Nie wiesz jak bardzo się cieszę ż śledzie smakują, ale również chcę Ci podziękować za urozmaicenie ich Spróbuje w Twojej wersji tj. z ogóreczkiem i papryką POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tereniu śledzie zrobione, po ostygnięciu posmakowałam, są bardzo dobre tylko niech te 2-3 dni postoją. Dziękuję bardzo za przepis, zdjęcia dodam jutro. Zrobione by były wcześniej tylko zamiast filetów kupili w całości bo nie napisałam a ja raz kiedyś tylko mogę wyjść na zakupy. Kazałam zapytać o zielone śledzie i jak wspomniałam nie piszą u nas tylko sprzedawczyni powiedziała że na nie tak się mówi. One nie były mrożone a skórkę bardzo ładnie się ściągało. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tereniu zrobiłam śledzie wczoraj ,mimo,że nie jadam ich bo nie lubię.Dziś mąż zrobił degustacje i stwierdził,że są bardzo dobre. Ja też się skusiłam i przyznaję,że są bardzo smaczne.Jutro zawiozę do siostry i zobaczę jaka będzie ich reakcja.Może polubię śledzie. Dzięki za przepis.Wkrótce zrobię je ponownie bo córka ma 18-ste urodziny.Stawiam 5+.Pozdrawiam ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Janeczko dziękuję za pochwałę, zdjęcia zrobił mój syn, wgrał, ja dodałam dwa żeby przezroczyściej było widać. Jak posmakowałam to oceniłam od razu na 5 bo wyżej nie można. Zrób powtórkę, nam bardzo smakują i ja będę robiła je częściej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wczoraj była degustacja następnej porcji śledzików po kaszubsku i powiem Wam,że były przesmaczne...zresztą zobaczcie jak wyglądały :evil:

post-2690-1196112096_thumb.jpg

post-2690-1196112115_thumb.jpg

post-2690-1196112137_thumb.jpg

post-2690-1196112155_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No choinka...jutro dzwonię do mamy,żeby zrobiła takie na wigilię! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę i czytam, ze te śledzie to rewelacja. Tylko się zastanawiam czy ja takię u nas dostanę, to mają być surowe filety śledziowe, albo cała ryba? czy wszystkie śledzie są zielone, czy są różne rodzaje. Sledzie zawsze kupowałam albo zrobione albo solone, ale będę pytać w sklepach. tyle, ze u nas czasami sprzedawczynie same nie wiedzą co maja w zamrazarkach, skądś to znam :evil: Przepis idealny na święta i można sobie zrobić wcześniej.. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kofiku to są zwykłe filety śledziowe nie solone...u mnie nie ma zielonych śledzi i ja robiłam właśnie ze zwykłych i są bardzo smaczne :evil: Zrobić nawet trzeba kilka dni wcześniej to one ładnie sobie przejdą wszystkimi przyprawami i sosikiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi