Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę i przeglądam smacznego,ale cały czas mam w głowie ten zabieg męża,żeby wszystko się udało i żeby nie było żadnych powikłań :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie przeglądam forum zajadając czekoladki bo idę do pracy na 15 niechce mi sie za bardzo ale nie mam wyjścia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie przeglądam forum,mam chwile dla siebie. :) Położyłam córcie spac,ale jeszcze czeka prasowanie.Jestem dzisiaj senna i niewiem jak bedzie dalej :D :P Fredziu wszystkiego najlepszego dla meża :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądam forum, czekam aż filtr od odkurzacza mi wyschnie. Gdy tak się stanie będę okurzała. Potem wypiorę dywan i znowu odkurzę... i w ogóle całe mieszkanie muszę posprzątać :D a tak mi się nie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fredziu najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Twojego męża :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądam smacznego, kątem oka zerkam na film, myślę co mam zrobić na kolację i czy w ogóle jeść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po "małej przerwie" na forum powracam do nadrobienia zaległości... Już niedługo nasz ślub więc mam co robić ale przecież jeść trzeba :D) Pozdrawiam - B.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie przejżenie Forum i zabieram się za robienie przetworów.Będzie to mój "pierwszy raz" jeśli chodzi o sałatki.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądam nasze forum i szukam ciekawych przepisów na przekąski :wink: Ponieważ potrzebuję coś nowego i fajnego na ten weekend ;) Oo! i znalazłam coś z pieczarkami, jak zrobię to się pochwalę - pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wzięłam tabletkę i czekam aż mnie łeb przestanie boleć i zastanawiam się,co nasza Dorotka ciekawego wynalazła :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi