Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Protalki

Ale nadajecie tempo temu forum. Tyko wczoraj mnie nie było bo wzięłam wolne w pracy i przez cały dzień nie zaglądałam na forum i już ponad 10 stron. Musiałam się streścić, żeby Was szybciutko przeczytać.

Na początku Witam nowe proteinki i pozdrawiam te starsze - nie będę wymieniać po kolei bo jeszcze którąś przegapię i dopiero będzie....afera :lol: Witam również naszego "rodzynka-lenoxa"

Marudo spóźnione życzenia urodzinowe: zdrówka, szczęścia, osiągnięcia wymarzonego celu i wymarzonej wagi hi hi hi.

Maho również wszystkiego najlepszego i powodzenia - ciesz się ostatnią już "....nastką" bo za rok będzie już ".....dzieścia".

Dam radę też miałam problemy z cerą - jakieś plamy, krosty i myślałam, że to od białka i chyba tak było faktycznie. Piłam wapno takie musujące na alergię dwa razy dziennie ale nie pomagało. W końcu twarz zaczęła się robić ładniejsza jak zaczęłam pić zieloną herbatę litrami - po 1,5 litra dziennie piłam tą herbatę zimna taką z lodówki. Piję ją do tej pory chociaż nie zawsze mi się chce.

Ale się rozpisałam.

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słyszałyście kobietki i mężczyzno  :D o chipsach warzywnych produkowanych przez firmę  "Paula",o nazwie CRISPY.Są beztłuszczowe,bezglutenowe i niskokaloryczne.Są to warzywa i jabłka (odpada) suszone -pomidor,burak i marchewka.Może coś takiego możnaby było schrupać od czasu do czasu?Ale niestety na tym podlaskim zadupiu nie znalazłam ich  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Mam problem na stronie 178 włączył mi się alarm i zaczął wyć jak szalony i jeszcze powiedział że znaleziono konia trojańskiego,i żebym się zabierała,więc się zabrałam,przeskanowałam kompa jest czysty więc bardzo ostrożnie weszłam na ostatnią stronę i nic nie wyje.JA JUŻ NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ, POMÓŻCIE KTO SIĘ NA TYM ZNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki

nie wiem, co jest grane. boli mnie chyba wszystko, co związane z przewodem pokarmowym. od wczorajszego wieczoru czuję ucisk, wiec wzięłam raphacholinę. rano dalej taki niewielki, ale niezbyt miły ból. w łazience byłam wczoraj. i co najgorsze kilogramy od 2 dni stoją w miejscu. dodam,że dietę trzymam restrykcyjnie, a w sklepach na wyszukiwaniu produktów bez tłuszczu spędzam o połowę dłużej niż dotychczas....

poradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Mam problem na stronie 178 włączył mi się alarm i zaczął wyć jak szalony i jeszcze powiedział że znaleziono konia trojańskiego,i żebym się zabierała,więc się zabrałam,przeskanowałam kompa jest czysty więc bardzo ostrożnie weszłam na ostatnią stronę i nic nie wyje.JA JUŻ NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ, POMÓŻCIE KTO SIĘ NA TYM ZNA.

Oliwko,radzę zmienić antywirusa,bo skoro skanowałaś kompa i jest czysty to znaczy że antywirus do d..y.Ja też miałam avast ,zmieniłam bo wył mi bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, kupuje się w opakowaniu po ok.10 paluszków, każdy osobno zawinięty w folię, można jeść od razu (ja tak robię), albo podsmażyć czy dodać do sałatki itp. Są w każdym sklepie u mnie, a ja mieszkam w małym mieście, mniej niż 30 tys mieszkańców :lol:

Hej, ja też je kupuję mmmm pychotka :D

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNIAM! Droga Śliweczko, ale mi smaka robicie. W przerwie skoczę sobie

na miasto - chyba w centrum, nawet w małym sklepiku powinni mieć

to surimi!!! Paróweczki mi się skończyły więc na śniadanko mam tylko

jogurcik i twarożek - ale będę i te rybki miała HURA!!!

Ryba Ty jesz na tej diecie próweczki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto JA ! Zabiegana mamuśka dorosłaego synka,podobno (!?) miła i sympatyczna, lubiana przez wszystkich (..tylko nie przez siebie...brr) 176 cm wzrostu i....105 kg żywej wagi.. :lol: :D :D ...........

Próbowałam juz róznych diet, albo był wynik albo sie poddawałam, a nawet jak mi sie udało zrzucic(-17 kg max) to za jakis czas było znów w góre (+ 23 kg). Koszmar ! ! Moje kolejne ciuchy robia sie coraz ciaśniejsze, stare rzeczy odłożone w szafie (..bo przecież schudnę, tylko jeszcze nie teraz!..ha, ha, ha ) zajmuja coraz więcej miejsca..Nerwy, niezadowolenie ze swojego wyglądu, deprecha.. i znowu cos dobrego do jedzenia..I tak w kółko ..Znacie to pewnie ?

Od 3 tygodni wiem coś niecoś o diecie PROTAL i nawet widziałam się z długo nieoglądana koleżanką, która schudła na diecie PROTAL od końca listopada ponad 20 kg.... Jestem na najlepszeej drodze do podjecia decyzji i rozpoczecia diety : 1/ widziałam żywy dowód - efekt piorunujący; 2/ przebywałm z ta koleżanka tydzien na wyjeździe i widziałam co jadła i ile..(II faza)i nie mogłam uwierzyc że to działa; 3/po powrocie do domu kupiłam książkę, czytam i coraz bardzuej wierzę że i mnie sie uda; 4/ od kilku dni zaglądam na wasze forum i czuje że ja dam rade, przy takim wspaniałym wsparciu jakie tu wzajemnie sobie dajecie...!!!........

A wiec co ? Jutro zrobie troche zakupów pod kątem I fazy i od piatku albo soboty ("w piatek zły początek") R U S Z A M D O B O J U ~! Przyjmiecie mnie do swego grona ? Wesprzecie w razie chwil zwątpienia ? zawsze raźniej w grupie ? Ale grunt to wiara w sukces i optymizm... Teraz na pewno bedzie OK !! :D

Witaj ja też jestem nowa ja bym radziła zaczekać do poniedziłaku z tą dietką z własnego doświadczenia wiem że w tygodniu jak sie chodzi do pracy to gdzieś łatwiej zacząc tą diete a w weekend istny trening silnej woli ale każdy organizm jest inny . Powodzenia życze i trzymam kciuki :>

Ja mam dziś 4 dzień i przyznaje się ż e wczoraj wziełam 5 chrupków kukur od synka i kostkę gorzkiej czekolady ale w sumie 1 kg ok mniej a co do cycuszków to ja bym chciała troszkę żeby poleciały bo cięzko je nosić :>

Witam Rodzynka :D Powodzenia podobno mężczyżni szybciej chudną więc zazdroszcze :D

Wszyskiego naj naj lepszego z okazji urodzin maho -teraz już z górki poleci :D do 18 - to się wlecze ale póżniej .....

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. to po kolei:

Maruda- ja bez chipsów nie potrafię żyć taki ze mnie chipsożerca-ale spokojnie nie jestem uzależniona  :D  

Maho- sto lat sto lat niech MAho żyje nam, szczupła, piekna i szczęśliwa. Wszystkiego najlepszego!

Śliweczka- jak to o czym my piszemy- o tym co kobitki najbardziej cenią i lubią  :D

Sofia- w przepisach zdaje sie jest przepis na proto makaron. I też mam ten problem co Ty, nie jestem w stanie w siebie wmusić dwóch litrów płynów.

Milenka- pomidorowe chipsy to nie to samo niestety  :lol: . A budyń oczywiście że bez cukru- o co ty mnie podejrzewasz? tylko że on mi wszystkie słodycze zastępuje. 

A i witam serdecznie rodzynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki

nie wiem, co jest grane. boli mnie chyba wszystko, co związane z przewodem pokarmowym. od wczorajszego wieczoru czuję ucisk, wiec wzięłam raphacholinę. rano dalej taki niewielki, ale niezbyt miły ból. w łazience byłam wczoraj. i co najgorsze kilogramy od 2 dni stoją w miejscu. dodam,że dietę trzymam restrykcyjnie, a w sklepach na wyszukiwaniu produktów bez tłuszczu spędzam o połowę dłużej niż dotychczas....

poradzicie coś?

Margot,bidulko...Ja też miałam bóle brzucha na początku,ale same przeszły więc nie wiem co Ci poradzić.Dołączyłas do diety warzywa i to może spowodowało ból brzucha.Nie wiem naprawdę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.