Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witaj rodzynku, a jak Ci nie pasuje rodzynku to może "błogosławiony między niewiastami" :lol: skoro pochodzisz ze Szkocji to świetnie Cię rodzice/rodzic nauczyli polskiego. całkiem nie słychać/widać różnicy, gratuluję i pozdrawiam :D

Witaj niewiesci kwituszku ja jestem polakiem ale mieszkam i pracuje w szkocji

przepraszam ze to tak moglo wygladac moze to ja co nie tak napisalem mimo ze to moj ojczysty jezyk

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj niewiesci kwituszku ja jestem polakiem ale mieszkam i pracuje w szkocji

przepraszam ze to tak moglo wygladac moze to ja co nie tak napisalem mimo ze to moj ojczysty jezyk

pozdrawiam :D

nieee, nic źle nie napisałeś... tylko zmyliłeś mnie tym pochodzeniem :lol:

chodzisz w spódniczkach albo chociaż grasz na kobzie? :D

a za tego kwiatuszka masz już u mnie fory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo,a gdzie się podziało Twoje zdjęcie?Nie widać Ciebie...szkoda ,bo zdjęcie fajne.

;-P Już jest... Tak jakoś samo się usunęło.. :lol:

Te wszystkie avary, sygnatury i inne... to dla mnie nowość!!

:D Coś chyba przeskrobałam i zniknęło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee, nic źle nie napisałeś... tylko zmyliłeś mnie tym pochodzeniem :lol:

chodzisz w spódniczkach albo chociaż grasz na kobzie? :D

a za tego kwiatuszka masz już u mnie fory :D

jedyny instrument na jakim gram to sa nerwy.....hahaha

a w spodniczkach nie chodze nie umiem chodzic bez majtek (a orginalnie szkoci w spodniczkach powinni byc bez gatek)

a za fory wiekie dzieki

moze kiedys sie przyddza

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliweczko, jak córuś? poprawiło się od wczoraj?

Dziękuję Margot że pytasz.Poprawiło się ,jest już dobrze,ale jeszcze ciągle dają jej kroplówki.Może na weekend wyjdzie ze szpitala.Dietke musi trzymać...mówi że mama na diecie i ona na diecie  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej witam nowych! (coś za rzadko zaglądam, coraz więcej postów!)

Jutro ciężka próba... kończę 19 lat :lol: (ostatnie 'naście') by się ciasto zjadło! Ale jak dieta to dieta, jeszcze trochę wytrwam to może niedługo 3 faza będzie :D Już wiem - kupię sobie colę light (już bardziej urodzinowo będzie)

ja akurat nie mogę doczekać się chleba... chociaż razowego (mniam) i może jakiegoś sera i ketchupu (mniam x2)

I tak jestem już zadowolona z efektów, wszyscy wokół zauważyli że schudłam i to mnie bardzo cieszy, moja koleżanka skwitowała nawet że chyba z 10 kilo schudłam! Hehe

Ale wytrwam do końca, chyba że zauważę że już wogóle nie chudnę

Pozdrawiam gorąco! Trzymajmy się wszyscy bo na końcu tej drogi czeka nas nagroda! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Margot że pytasz.Poprawiło się ,jest już dobrze,ale jeszcze ciągle dają jej kroplówki.Może na weekend wyjdzie ze szpitala.Dietke musi trzymać...mówi że mama na diecie i ona na diecie :lol:

silna dziewczynka, moją bratanicę rotawirus trzymał tydzień, a 4 dni miała wymioty i biegunkę. potem zaraziła wspólmieszkańców..... rekord to 3 kg w ciągu 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej witam nowych! (coś za rzadko zaglądam, coraz więcej postów!)

Jutro ciężka próba... kończę 19 lat :lol: (ostatnie 'naście') by się ciasto zjadło! Ale jak dieta to dieta, jeszcze trochę wytrwam to może niedługo 3 faza będzie :D Już wiem - kupię sobie colę light (już bardziej urodzinowo będzie)

ja akurat nie mogę doczekać się chleba... chociaż razowego (mniam) i może jakiegoś sera i ketchupu (mniam x2)

I tak jestem już zadowolona z efektów, wszyscy wokół zauważyli że schudłam i to mnie bardzo cieszy, moja koleżanka skwitowała nawet że chyba z 10 kilo schudłam! Hehe

Ale wytrwam do końca, chyba że zauważę że już wogóle nie chudnę

Pozdrawiam gorąco! Trzymajmy się wszyscy bo na końcu tej drogi czeka nas nagroda! :]

Ja najbardziej tęsknię za owocami ,ryżem i makaronem.Chlebek mam,protalowy,ale jest,a ser i ketchup sama robie więc jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.