Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow

ale to sie tu inaczej nazywa

wiec WITAJCIE PROTALKI

Jestem nowy i ju mam pierwsze informacje

Zuza 125 dziekuje za zaproszenie

przyjmuje z radoscia bo laczy nas ten sam temat ja mam do "zbycia" 35-40kg

wiem ze to kwestia czasu i sposobu a pozbede sie tego bagazu czy jak ja to nazywam

'NAWIS WIEKU SREDNIEGO"

POZDRAWIAM WSZYSTKIE PROTALKI

LENOX Z PIEKNEJ SZKOCJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow

ale to sie tu inaczej nazywa

wiec WITAJCIE PROTALKI

Jestem nowy i ju mam pierwsze informacje

Zuza 125 dziekuje za zaproszenie

przyjmuje z radoscia bo laczy nas ten sam temat ja mam do "zbycia" 35-40kg

wiem ze to kwestia czasu i sposobu a pozbede sie tego bagazu czy jak ja to nazywam

'NAWIS WIEKU SREDNIEGO"

POZDRAWIAM WSZYSTKIE PROTALKI

LENOX Z PIEKNEJ SZKOCJI

No,no,no ...mamy w rodzinie protalowej rodzynka  :lol: Witamy serdecznie Lenox!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox, mój mąż zamierza zgubić też coś ponad 20 tego nawisu :D

Protalki kochane a powiedzcie czy ten protachlebek to można w uderzeniówce?? Chyba nie, bo w ośmiu grupach ani w środkach wspomagających nie ma nic o otrębach :lol:

Aha i gdzie kupujecie serek homogenizowany 0% ?? Bo ja w Lidlu znalazłam, ale ma 3%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox, mój mąż zamierza zgubić też coś ponad 20 tego nawisu :D

Protalki kochane a powiedzcie czy ten protachlebek to można w uderzeniówce?? Chyba nie, bo w ośmiu grupach ani w środkach wspomagających nie ma nic o otrębach :lol:

Aha i gdzie kupujecie serek homogenizowany 0% ?? Bo ja w Lidlu znalazłam, ale ma 3%

Zuzo,nie tylko można jeść otręby w uderzeniówce ,ale nawet trzeba!!! Dukan napisał że otręby jemy codziennie,najlepiej rano.2 łyżki otrębów owsianych i 1 łyżkę otrębów pszennych.Koniecznie kup otręby,one czyszczą jelita...zresztą,gdzieś tam na poprzednich stronach wklejałam link o otrębach.Nie chce mi się szukać,może innym razem znajdę to wkleję jeszcze raz.Otręby w diecie protal jemy w każdej fazie,a nawet Dukan zaleca ich jedzenie do końca życia!Więc śmiało piecz chlebuś  :D

Serek 3% możesz jeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ SLIWECZKA

Milo mi ze jestem rodzynkiem ale nie chyba rodzaju meskiego tylko

z pochodzenia,(szkocja)

wiecej napisze o sobie moze troszke pozniej bo param sie z moim

bagazem dosc dlugo a i mam sowje doswiadczenia moze sie na cos przydadza

... :lol: a ja tez nam zamiar poczytac co nieco i zastosowac w swoim zyciu

a ze efekty beda to wiem

bo przypadkiem w grudniu ub.r. zaczalem inaczej to znaczy przestalem jesc chleb i wszystko co maczne i zbozowe a wiec odstwilem pieczywo makarony ciataitp.

przez miesiac ubylo 7 kg a dlaczego tak malo ,teraz widze ze nie do konca stosowalem to co powinienem czyli nie do konca odstawilem slodycze(trudno mi bez nich zyc,szczegolnie ciasta ktore to uwielbiam pod kazda postacia)nie odstawilem tluszczy owocowi tlustego boczusia.

teraz wezme poprawke na to co czytam o Waszych doswiadczeniach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodka to chyba nie...ale nie pamietam żeby coś o nim było w książce.

Owoce też ale jeszcze dopóki nie ma malin i truskawek to daje rade. ja jeszcze bym naleśniki zjadła...musze zobaczyć jak te z kukurydzianej wyjdą ale coś mi sie zdaje że nie za bardzo bedą

no własnie.....truskawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc 7 kg.to mało? To dużo!!! NIejedna Protalka chciałaby tyle schudnąć w miesiąc.

tak malo bo widze ze powinienem wiecej ale to wlasnie ze nie stosowalem w pelni zalecen

moze usprawiedliwi mnie to ze ich nie znalem,ale teraz do dziela ,,,ale teraz do dziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukujecie, Wy niedobre :D

Królewska uczta jest w 3 fazie i to dwa razy w tygodniu - nie straszcie mnie bo ja na chipsy czekam :D

Przy okazji witam serdecznie nowa protalkę!

Ja narazie mogę sie o uderzeniówce wypowiedzieć- cycki ani drgnęły ufff :D

HAHAHA :D HAHAHA

Dokłądnie to samo sobie pomyślałam jak dowiedziałam się o tych dwóch dopuszczalnych

grzeszkach w trzeciej fazie... :D

Ale w książce przeczytałam, że z chipsów i frytek lepiej na zawsze zrezygnować :lol:

Już tyle wytrzymałam bez - Ty pewno też... Więc chyba udowadniamy sobie tym,

że nie jest to nam koniecznie do życia potrzebne.

Jakoś trzeba sobie to wytłumaczyć żeby się nie skusić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaa Lenox ja to bym chciała te 7 kg w miesiąc :lol:

Super, to piekę jutro chlebek!!!

Kończy mi się drugi dzień. Nie jest źle. Sporo różnych przepisów jest, więc nie jest nudno na tej diecie :D

Oczywiście głównie dzięki Wam wszystkim Protaleczki!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaa Lenox ja to bym chciała te 7 kg w miesiąc :lol:

Super, to piekę jutro chlebek!!!

Kończy mi się drugi dzień. Nie jest źle. Sporo różnych przepisów jest, więc nie jest nudno na tej diecie :D

Oczywiście głównie dzięki Wam wszystkim Protaleczki!!! :D

tak tak tylko nie dodalem jednego ze pozniej zmienilem jadlospis i teraz zadzialal system jojo i waze 133 a rczej wazylem bo chodze na silownie i ubylo 4 kg , :D ale musze powiedziec ze to ciezka i trudna praca

szkocja pozdrawia Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.