Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Śpioszki w niedzielny poranek,wczoraj pracowałam,dzisiaj mam nockę ,myślałam,że trochę pośpię,ale gdzie tam zwierzyniec obudził :D Piję sobie kawkę i czytam ,a kawałów :D ,żeby jeszcze pamięć po tej diecie się poprawiała,to może bym je komuś powtórzyła,ale nic z tego :D .Waga znowu trochę w górę ale czekam na dzień proteinowy,powinno wrócić do normy.Życzę miłej niedzieli.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Śpioszki w niedzielny poranek,wczoraj pracowałam,dzisiaj mam nockę ,myślałam,że trochę pośpię,ale gdzie tam zwierzyniec obudził :D

No, to tak jak u mnie, też zwierzyniec już na nogach!

Pozdrawiam Cię Mallinko :D

I wszystkie inne protalowiczki i protalowców (panowie coś zamilkli ostatnio, może w pracy)

Pięknego dzionka i owocnej diety!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w niedzielny poranek, Margot zdjęcie z czajnikiem super, a tak przy okazji to chcialam przeprosic bo widze ze jeden kawał to wkleił sie parokrotne:(, ale net tak sie wlókł, że chyba nacisnęłam klawisz enter kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

bogi, niekoniecznie musiałas kilka razy kliknąć. w necie różne cuda się zdarzają, np. własnie czkawka :D

u mnie mieszka sznaucer miniatura, ale śpioch z niej straszliwy. Olaf wcześniej wstaje :D

doda, a co Ty chcesz od swojej wagi?? leci na łeb i szyję..:D choć mogłaby w cycki (chłopakow nie ma, to poruszę ten drażliwy temat;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Protalowiczki w ten pochmurny deszczowy poranek.Gratuluje wspanialych wynikow na wadze.Bogi u mnie tez zdarzala sie jak to mowi Margot czkawka w komputerze.a nasza sliweczka pewnie cala w nerwach .Bardzo jej wspolczuje tym bardziej ze pogoda na podlasiu deszczowa.U mnie waga leci w dol ,ale sprawdze dokladnie jutro w pracy bo ta domowa troche inny wynik wskazuje.kawaly super ale u mnie z pamiecia do du..y,bo wszystko mi ucieka ,mowia ze nalezy jesc duzo fistaszkow na pamiec ale u nas to zakazane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny bo chlopakow cos nie widac pewnie jak wszedzie w deszczowy poranek ale to wcale nie znaczy gorszy :D

Uwielbiam niedziele bo wtedy moge spokojnie wypic kawe i mam nowy numer mojego ulubionego czasopisma wiec czuje sie prawie jak w raju,jak to niewiele czlowiekowi potrzeba do szczescia.W niedziele tez chodze na basen i dlatego to moj ulubiony dzien.Kiedy mysle teraz jak kiedys balam sie wody to nie moge w to uwierzyc.Teraz kiedy umiem plywac i pokonalam ta bariere w swojej psychice trudno mi sie rozstac z basenem ( no wiecie o jaki basen chodzi :D )

I jeszcze to ze kazdy dzien oparcia sie pokusom daje mi duzo satysfakcji i naprawde podbudowuje moja confidence.

Coraz czesciej mysle o tym jak takie drobne przyjemnosci sprawiaja ze jestesmy szczesliwi kiedy umiemy to zauwazyc.

Pola dzieki za mile slowa .

Wieczorem bede sie wazyc wiec zobaczymy i potem chyba bede musiala przejsc na warzywa plus proteiny bo to juz 5 dzien chociaz naprawde super sie czuje oprocz takiego dziwnego uczucia glodu czasami chociaz sie nie glodze.I marze o moim ulubionym mleku 2 % wiec chyba zmienie bo kawa smakuje duzo lepiej.

Milego dnia i wytrwalosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herbatnik, tak jak i chlebek robie z otrębów nie mielonych. tak mi bardziej smakuje. pierwszy herbatnik zrobiłam z otrębow rozdrobnionych, ale opadł bardziej niż drugi z niezmielonych. do sernika mielę na puch, bo przeszkadza w jedzeniu :D pozdrawiam :D

Chlebek? mniam to jest to czego mi najbardziej brakuje.Czy moglabys podac mi przepis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Jagoda piszesz coś o deszczowym poranku:( u mnie słóńce świeci, cieplutko, kawa na ogrodzie, życ sie chce:) słońca życze wszystkim a szczegółnie Śliweczce w takim ważnym dla Jej rdzinki dniu

U mnie niestety deszcz ale nie jest zimno i zupelnie mi to nie przeszkadza bo wlasnie wczoraj posadzilam pomidory i kilka roslin i teraz sa obficie podlewane wiec zaoszczedze na wodzie.

Milego dnia na swiezym powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlebek? mniam to jest to czego mi najbardziej brakuje.Czy moglabys podac mi przepis?

na 2 dni. pieczony w mikrofali na najwyższą moc 4-6 minut. mozna też w piekarniku, ale podobno wtedy lepszy z drożdżami

4 łyżki otrąb owsianych

2 łyżki otrąb pszennych

łyżeczka proszku do pieczenia

1 łyżka serka homo lub jogurtu naturalnego

2 jaja

i w zalezności czy na słodko, czy słono- sól lub kilka kropli aromatu lub kminek lub pietruszka/koperek

acha, polecam też lody od śliweczki i marudy, mniam

LODY

3 duże łyżki serka homogenizowanego

2 żółtka

3 białka

2 duże łyżki słodziku

aromat waniliowy

Jaja sparzyć (ochrona przed salmonellą) Utrzeć żółtka z serkiem i słodzikiem,dodać aromat (1-2 krople,dodanie większej ilości spowoduje że będą gorzkie) Ubić pianę z białek,wymieszać z serkiem i żółtkami.Włożyć do kubeczków i zamrozic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny bo chlopakow cos nie widac pewnie jak wszedzie w deszczowy poranek ale to wcale nie znaczy gorszy :D

Uwielbiam niedziele bo wtedy moge spokojnie wypic kawe i mam nowy numer mojego ulubionego czasopisma wiec czuje sie prawie jak w raju,jak to niewiele czlowiekowi potrzeba do szczescia.W niedziele tez chodze na basen i dlatego to moj ulubiony dzien.Kiedy mysle teraz jak kiedys balam sie wody to nie moge w to uwierzyc.Teraz kiedy umiem plywac i pokonalam ta bariere w swojej psychice trudno mi sie rozstac z basenem ( no wiecie o jaki basen chodzi :D )

I jeszcze to ze kazdy dzien oparcia sie pokusom daje mi duzo satysfakcji i naprawde podbudowuje moja confidence.

Coraz czesciej mysle o tym jak takie drobne przyjemnosci sprawiaja ze jestesmy szczesliwi kiedy umiemy to zauwazyc.

Pola dzieki za mile slowa .

Wieczorem bede sie wazyc wiec zobaczymy i potem chyba bede musiala przejsc na warzywa plus proteiny bo to juz 5 dzien chociaz naprawde super sie czuje oprocz takiego dziwnego uczucia glodu czasami chociaz sie nie glodze.I marze o moim ulubionym mleku 2 % wiec chyba zmienie bo kawa smakuje duzo lepiej.

Milego dnia i wytrwalosci.

hej, to zalezy od stopnia otyłości, jeśli masz dużo do zrzucenia mozesz przedłużyć do 7. z tym mlekiem też tak mam...2 litry 0,0% stoi w lodówce, bo nie nadaje się do niczego, anapewno nie do kawki

mozemy jeść produkty do 5 % tłuszczu....wiec mleczkonawet 3,5 % powinno być ok :D :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.