Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczka biedactwo tak zapracowana przed tą komunią,że nie ma czasu do nas zajrzeć :D dobrze,że to już za 2 dni i wszystko wróci do normy.Cieszę się wszystkimi Waszymi sukcesami.Dziś dostałam list ze strony Ducana z przepisami i poradami ,ale po francusku :D uczyłam się tego języka w ogólniaku,ale prawie nic nie pamiętam,więc nie za bardzo wiem co do mnie napisali.Maragrete dojdziesz do 3 fazy ,nawet sama nie zauważysz ,że tak szybko to minęło :D jutro cały dzień w pracy,zajrzę do Was w niedzielę.Buziaki3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty !? Nie mów że nie ma sie dla kogo starać ! tak nie wolno nawet mysleć...

Zrobisz to D L A S I E B I E !!!

Ja tez jestem sama z synem, mój mąż zmarł nagle cztery lata temu w wieku 44 lat, w pełni sił, planów, zamierzeń - nie dawałam sobie rady długo z własnymi emocjami..... ale juz to sama w sobie "przepracowałam' i jest teraz lepiej, i też gubię te kilogramy sama dla siebie, dla zdrowia, dla lepszego samopoczucia i lepszego wyglądu też.....

Toż napisałam, że sama dla siebie! I dla zdrowia! :D

Bardzo mi przykro z powodu Twego męża, dobrych jakoś tak szybko Bozia zabiera. Widocznie są mu potrzebni.

Melduję, że hantle kupione! Od dziś walczymy ze 'zwisami' :D:):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim :D

Jak tu dzisiaj fajnie i gwarno!

Margot- no brawo :D Super wynik w pierwszym miesiacu!

Maruda- czesc, witaj spowrotem

Pola- nie wazne ze wolno ale wazne ze w ogole...zaledwie wczoraj rozmawialam z kolezanka ktora pomimo ze na dietach od 2 m-cy to nie schudla ani grama- to jest dopiero dol! A no i jak juz bedziesz widziala efekty po sobie, to od razu sie taka pewna siebie zrobisz :grin: fajne uczucie

Margarete- zuch dziewczyna, i tak trzymaj!

Jak kogos pominelam to przepraszam.

Ja dzisiaj kolejne -40dkg ale po glowie chodza mi kosmate mysli...i juz nie mam sily woli zeby sie opierac wiec chyba sobie zgrzesze zeby miec z glowy. Ojj...no nie wiem :D

Dzięki Bagi za miłe słowa :D. Pewności siebie mi nie brak, ale miło będzie czuć się lekko :-D

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

MARGOT, ale Ci zadroszczę :D ja też od miesięca (prawie) na diecie i nie mogę się pochwalić takim wynikiem. Co prawda nie jest on zerowy, ale jakoś wolno mi to idzie.

W każdym razie gratuluję wszystkim spadków :D Ja do trzeciej fazy to mam jeszcze pewnie kilka dobrych miesięcy, to co pokazał test się niestety nie zgadza, ale się nie poddaję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ,

Witam wszystkich wlasnie zwazylam sie i po 3 dniach fazy uderzeniowej ubylo mi dokladnie 2 kg i 10 dkg.Bardzo sie ciesze i chcialam sie tym malym sukcesem podzielic z Wami.

Pola dostalas tyle milych slow wsparcia i przy okazji historii z zycia wzietej ze az lza mi sie w oku zakrecila.Tez chcialabym dodac od siebie ze warto robic rozne rzeczy dla siebie i z mysla o sobie bo jestesmy tego warte i nagradzac siebie za rozne sukcesy i rozpieszczac tez zwlaszcza gdy nie ma kto tego robic.Ja mam za soba tez historie z zycia wzieta ale dzis wiem ze zycie jest cudowne szczegolnie na wiosne kiedy tyle jest wspanialych rzeczy dookola.Dzisiaj stalam pod klonem ktory sama posadzilam kilka lat temu w moim ogrodzie i podziwialam piekne zielono czerwone liscie.Ktos moglby pomyslec ze cos ze mna jest nie tak patrzac z boku ale co mnie to obchodzi,ja jestem szczesliwa i to jest najwazniejsze.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ,

Witam wszystkich wlasnie zwazylam sie i po 3 dniach fazy uderzeniowej ubylo mi dokladnie 2 kg i 10 dkg.Bardzo sie ciesze i chcialam sie tym malym sukcesem podzielic z Wami.

Pola dostalas tyle milych slow wsparcia i przy okazji historii z zycia wzietej ze az lza mi sie w oku zakrecila.Tez chcialabym dodac od siebie ze warto robic rozne rzeczy dla siebie i z mysla o sobie bo jestesmy tego warte i nagradzac siebie za rozne sukcesy i rozpieszczac tez zwlaszcza gdy nie ma kto tego robic.Ja mam za soba tez historie z zycia wzieta ale dzis wiem ze zycie jest cudowne szczegolnie na wiosne kiedy tyle jest wspanialych rzeczy dookola.Dzisiaj stalam pod klonem ktory sama posadzilam kilka lat temu w moim ogrodzie i podziwialam piekne zielono czerwone liscie.Ktos moglby pomyslec ze cos ze mna jest nie tak patrzac z boku ale co mnie to obchodzi,ja jestem szczesliwa i to jest najwazniejsze.

Pozdrawiam wszystkich.

To bardzo mądre, to co piszesz Jagódko. Właśnie wróciłam ze spaceru z psem. Nawdychałam się świeżego powietrza nad jeziorem, nacieszyłam się zabawą z moim pupilem. Ja jestem szczęśliwa. Mam troje wspaniałych dzieci, dwóch cudownych wnusiów, pracę, którą kocham i przyjaciół, na których mogę się wesprzeć. Uwielbiam kiedy po powrocie do domu wita mnie moja kocio-psia gromadka. No i teraz mam jeszcze Was i jestem pewna, że nie tylko w sprawie diety można na was liczyć :D. Czegóż więcej chcieć od życia. Radość sprawia mi wiosenny deszcz i zapach powietrza po nim, młoda soczysta zieleń na drzewach. Myślę, że ludzie nieszczęśliwi tego nie dostrzegają.

A więc pozdrawiam Was i wracam do pracy. Jutro mam zajęcia więc muszę sobie wszystko przygotować. Ale zajrzę jeszcze późnym wieczorem, żeby nie mieć zbyt wiele zaległości.

Pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

MARGOT, ale Ci zadroszczę :D ja też od miesięca (prawie) na diecie i nie mogę się pochwalić takim wynikiem. Co prawda nie jest on zerowy, ale jakoś wolno mi to idzie.

W każdym razie gratuluję wszystkim spadków :D Ja do trzeciej fazy to mam jeszcze pewnie kilka dobrych miesięcy, to co pokazał test się niestety nie zgadza, ale się nie poddaję!!

zuzieńko, najważniejsze,ze spada...

dziekuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ,

Witam wszystkich wlasnie zwazylam sie i po 3 dniach fazy uderzeniowej ubylo mi dokladnie 2 kg i 10 dkg.Bardzo sie ciesze i chcialam sie tym malym sukcesem podzielic z Wami.

Pola dostalas tyle milych slow wsparcia i przy okazji historii z zycia wzietej ze az lza mi sie w oku zakrecila.Tez chcialabym dodac od siebie ze warto robic rozne rzeczy dla siebie i z mysla o sobie bo jestesmy tego warte i nagradzac siebie za rozne sukcesy i rozpieszczac tez zwlaszcza gdy nie ma kto tego robic.Ja mam za soba tez historie z zycia wzieta ale dzis wiem ze zycie jest cudowne szczegolnie na wiosne kiedy tyle jest wspanialych rzeczy dookola.Dzisiaj stalam pod klonem ktory sama posadzilam kilka lat temu w moim ogrodzie i podziwialam piekne zielono czerwone liscie.Ktos moglby pomyslec ze cos ze mna jest nie tak patrzac z boku ale co mnie to obchodzi,ja jestem szczesliwa i to jest najwazniejsze.

Pozdrawiam wszystkich.

gratulacje! naprawdę niezły wynik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo mądre, to co piszesz Jagódko. Właśnie wróciłam ze spaceru z psem. Nawdychałam się świeżego powietrza nad jeziorem, nacieszyłam się zabawą z moim pupilem. Ja jestem szczęśliwa. Mam troje wspaniałych dzieci, dwóch cudownych wnusiów, pracę, którą kocham i przyjaciół, na których mogę się wesprzeć. Uwielbiam kiedy po powrocie do domu wita mnie moja kocio-psia gromadka. No i teraz mam jeszcze Was i jestem pewna, że nie tylko w sprawie diety można na was liczyć :D . Czegóż więcej chcieć od życia. Radość sprawia mi wiosenny deszcz i zapach powietrza po nim, młoda soczysta zieleń na drzewach. Myślę, że ludzie nieszczęśliwi tego nie dostrzegają.

A więc pozdrawiam Was i wracam do pracy. Jutro mam zajęcia więc muszę sobie wszystko przygotować. Ale zajrzę jeszcze późnym wieczorem, żeby nie mieć zbyt wiele zaległości.

Pa pa.

grunt, to pozytywne nastawienie do życia :D pracusiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Szalone Protalki i Protale!!! serdecznie wszystkim gratuluję sukcesów,idziecie jak burza,kiloski lecą w dół,fajnie oglądać Wasze suwaczki !!!!

U mnie też dobrze,ale zastanawiam się kiedy wejść w 3 fazę,tak bym chciała jeszcze zgubić ok.2kg mam nadzieję,że mi się uda.

Czasem troszkę zgrzeszę, a potem żałuję, lubię ciasta i dziś właśnie sobie pozwoliłam na torcik czekoladowy i śmietankowy,ale powiem Wam,że wcale nie smakowało mi to tak rewelacyjnie jak wyglądało,nie warto jeść słodyczy!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YTAT(m_a_r_g_o_t @ 15.05.2009, 09:24) post_snapback.gifcześć wszystkim. dziś mija miesiac od rozpoczęcia przygody z dukanem :D osobiście jestem zachwycona... :grin: :D :D :D

podsumowując:

1. chudnę w szybkim tempie

2. raczej zdrowo chudnę

3. mogę się tak odżywiać na dłuższą metę

4. chodzę zadowolona, a nie głodna i zła

Margot gratuluję i też tak uważam,jest to dobra dieta i jestem zadowolona z efektów,a niektórzy mi mówią,żebym węcej nie chudła, melodia dla uszu......pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YTAT(m_a_r_g_o_t @ 15.05.2009, 09:24) post_snapback.gifcześć wszystkim. dziś mija miesiac od rozpoczęcia przygody z dukanem :D osobiście jestem zachwycona... :-D :grin: :D :D

podsumowując:

1. chudnę w szybkim tempie

2. raczej zdrowo chudnę

3. mogę się tak odżywiać na dłuższą metę

4. chodzę zadowolona, a nie głodna i zła

Margot gratuluję i też tak uważam,jest to dobra dieta i jestem zadowolona z efektów,a niektórzy mi mówią,żebym węcej nie chudła, melodia dla uszu......pa

zazdrośnicy.... :D schudnij, ile Ty chcesz

a ja.... bidulka, tyle jeszcze przede mną :D

pociechą jest tylko to, że lody (które jutro zrobię z przepisu nieocenionych śliweczki i marudki) będą bardzo smaczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.