Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim

Tyje ostatnio na potęgę :-( powoli nie mieszczę sie w swoje ubrania (spodnie), ale NIE chce kupować sobie nowych (większych) jestem przerażona, ale jak spisałam sobie co jem przez caly dzień to przeżyłam dramat!!

rozciągnęlam sobie żołądek do granic, mnóstwo słodyczy, nieregularne posiłki i efekty odrazu są na wadze :-D

Muszę to przetrzymać, ruszam 2 stycznia już podjęłam decyzję. ZADNYCH WIĘKSZYCH CIUCHÓW NIE KUPUJĘ!!

Ale mi źle :D mam dziś handrę, nawet zakup nowych butów mi nie pomógł :D

Anulkas !!! Wkrótce dieta to nie znaczy żeby się teraz najeść na zapas. Daj spokój. I nie jedz tego farbowanego smalcu w kolorowych papierkach (słodycze) to szkodzi na wszystko na zęby na sadełko, wcale tego nie potrzebujesz.

A święta za pasem, łatwo wtedy o nadmierne kilogramy. U mamy to raczej protalowe, ale u teściowej to pewnie będzie czekało pełno pokus.

Do stycznie już tylko 3 tygodnie. Po co zwiększać wagę startową.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nasza Marudka, Kamyla i Juggin. Nie widzę od dawna Maragrete, Delfiny_88, Ostatnia szanso, Kasi 79, i "Kota w czapce". Winkachce - a może już nie. Michasia też zapomniała o forum. Pewnie i tak wszystkich nie wymieniłam ze "starej gwardii"

Benek, Maho, Malinka już też rzadko zaglądają.

Odezwijcie się. Do świąt jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zazdroszczę zdolności. Bo bardzo mi się takie rzeczy podobają, ale nie umiem ich robić. Kiedyś wyszyłam 2 serwetki, ale na tym koniec. Mam je do dzisiaj. Dla mnie to nuda. Druty lub szydełko to już wogóle kosmos. Jestem lewo-ręczna i mama zawsze miała problem jak mi to wszystko wytłumaczyć.

ooo Saguś ja tez jestem mankutem haha i dlatego wszystkiego musze uczyc sie sama bo nikt nie wie jak mi to wytlumaczyc i w tej materii zawzielam sie bo bardzo lubie dlubac, chociaz poczatki byly trudne, ale czlowiek ciagle sie uczy....a nie pracuje juz 5 lat, dzieci tez nie mam wiec cos z czasem trzeba robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się gorąco z szanownymi Protalinkami :-(

Ja nie wiem kto tu narzeka, że cicho na forum czy coś... ciągle ktoś odpisuje i jest super.

Saga bardzo Ci współczuję przykrej perspektywy w pracy, tym bardziej że znam ten ból niestety. Nie martw się i nie daj się. A nuż faktycznie zmienisz na lepszą pracę... nie ma się zresztą co martwić na zapas. Trzymam za Ciebie kciuki z całych sił - jak zresztą pewnie cała reszta dziewczyn.

Jusiu słoneczko...ja też poproszę zdjęcia Twoich dzieł: anna.trz@gmail.com chętnie obejrzę póki co:)

Kartofelko... wyniki masz extra!

Ja faktycznie lubię gotować, ale z pieczeniem nie bardzo mi wychodzi, bo nie przepadam za słodyczami - wole śledzia hehehehe.

Ale... wczoraj udało mi się upiec CHLEB Z OTRĘBÓW : podam przepis w Protal menu, żeby tu nie bałaganić.

Poza tym jak tak sobie poczytałam skład mąki kukurydzianej to zwyczajnie pierożki trzeba odpuścić... albo zgrzeszyć jednym normalnym....

A teraz sobie popłaczę troszkę... Kupiliśmy wagę elektroniczną... nie lubię jej buuuuuuuu.... Okazało się, że chyba jednak na początku ważyliśmy sporo więcej...

W związku z tym nie wiem kiedy znowu przesunę suwaczek... Ech...

Ale tak się pocieszam, że skoro całkowicie wyeliminowałam węglowodany, tłuszcz i cukier, jem mniej, piję więcej to wreszcie MUSI ta obrzydliwa waga zacząć na prawdę spadać. Prawda ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Saguś ja tez jestem mankutem haha i dlatego wszystkiego musze uczyc sie sama bo nikt nie wie jak mi to wytlumaczyc i w tej materii zawzielam sie bo bardzo lubie dlubac, chociaz poczatki byly trudne, ale czlowiek ciagle sie uczy....a nie pracuje juz 5 lat, dzieci tez nie mam wiec cos z czasem trzeba robic...

Kiedyś wyczytałam, że leworęczni są badzo zdolni. Zresztą kiedyś nic nie było dla nas. Np nożyczki czy otwieracz do puszek. Zawsze miałam z tym problem.Może dlatego musimy być zdolniejsi hihih.

To tym bardziej Cię podziwiam za upór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się gorąco z szanownymi Protalinkami :-(

Ja nie wiem kto tu narzeka, że cicho na forum czy coś... ciągle ktoś odpisuje i jest super.

Saga bardzo Ci współczuję przykrej perspektywy w pracy, tym bardziej że znam ten ból niestety. Nie martw się i nie daj się. A nuż faktycznie zmienisz na lepszą pracę... nie ma się zresztą co martwić na zapas. Trzymam za Ciebie kciuki z całych sił - jak zresztą pewnie cała reszta dziewczyn.

A teraz sobie popłaczę troszkę... Kupiliśmy wagę elektroniczną... nie lubię jej buuuuuuuu.... Okazało się, że chyba jednak na początku ważyliśmy sporo więcej...

W związku z tym nie wiem kiedy znowu przesunę suwaczek... Ech...

Ale tak się pocieszam, że skoro całkowicie wyeliminowałam węglowodany, tłuszcz i cukier, jem mniej, piję więcej to wreszcie MUSI ta obrzydliwa waga zacząć na prawdę spadać. Prawda ???????

Bo ja taka maruda jestem, ale ten nick był już zajęty. Dzięki za wsparcie.

A Twoja waga to nie ma wyboru. Sama wyznaczyłaś jej kierunek w dół, więc nie może być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale się przestraszyłam!!! Myśłałam ze ten moj zastój może być związany z tą chorobą, bo w sumie to nie zawsze wypijam tyle ile powinnam. I wogóle. Ale jak przeczytałam co to za choroba i na czym ona polega to sie uspokoiłam.

Przepraszam, że cię przestraszyłam. Ducan pisał o tym kwasie i dlatego nakazał minimum 1,5l płynów dziennie żeby ten kwas z organizmu wypłukać. Co więcej podobno do tej kwasicy dochodzi ale w bardzo skrajnych przypadkach, kiedy ograniczy się węglowodany do totalnego minimum (wszystko 0% tłuszczu, z jaj tylko białko, żadnych otrębów). Myślę, że Nutka bardziej będzie rozeznana w tym temacie.

Widzisz, początek może nie był najlepszy ale teraz mkniesz i nikniesz dziewczyno.

:-(

Kartofelko... wyniki masz extra!

Ja faktycznie lubię gotować, ale z pieczeniem nie bardzo mi wychodzi, bo nie przepadam za słodyczami - wole śledzia hehehehe.

Ale... wczoraj udało mi się upiec CHLEB Z OTRĘBÓW : podam przepis w Protal menu, żeby tu nie bałaganić.

Poza tym jak tak sobie poczytałam skład mąki kukurydzianej to zwyczajnie pierożki trzeba odpuścić... albo zgrzeszyć jednym normalnym....

Dziękuję :D a przepis na chlebek na pewno się przyda bo planuję go zrobić na święta :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasius pozwoliłam sobie Obejrzeć Twoje prace - są niesamowite, aż trudno mi uwierzyć, że takie cuda można stworzyć. Jestem pod wrażeniem.

Saguś dziekuje za bardzo mile slowa, ja tam w kazdym wyrobie widze mankamenty, ale staram sie ciagle poprawiac ulepszac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.