Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jusiu pamiętasz o zdjęciach dla mnie ?

Pamiętam Kochana. Tylko jeszcze nie było kuriera z moja przesyłką. Wiec bede miała dopiero wieczorem, potem musze zrobic pare kompletów, no i wtedy Ci przyśle fotki . Jak nie dzis to jutro. ale pamiętam ,nie martw się,he he..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj dla siebie, ale czasem sprzedaje, jak komus cos sie podoba to strasznie mnie to cieszy i z przyjemnoscia patrze jak ktos to nosi...

Pytam, bo bardzo ale to bardzo mi sie podobał ten zielony sweterek! Czy to bluzka sama nie wiem jak to nazwać?! Ale boskie jest. Powiedz dużo czasu zajmuje Ci zrobienie czegos takiego? No i jak możesz to napisz ile cenisz za taki sweterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo bardzo ale to bardzo mi sie podobał ten zielony sweterek! Czy to bluzka sama nie wiem jak to nazwać?! Ale boskie jest. Powiedz dużo czasu zajmuje Ci zrobienie czegos takiego? No i jak możesz to napisz ile cenisz za taki sweterek?

taki oliwkowy na wieszaku? bo juz nie zabardzo pamietam co tam mam w galerii, jesli to ten to jest na szydelku z cienkich bawelnianych nici, dosyc pracochlonny, co do ceny nie wiem musialabym wiedziec jaki rozmiar bo mniej wiecej sprawdzic ilosc wykorzystanych nici...ale Jusiu nasz rozmiar ciagle maleje wiec do wiosny bedzie nas mniej i wtedy mniejsze rozmiary bede robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki oliwkowy na wieszaku? bo juz nie zabardzo pamietam co tam mam w galerii, jesli to ten to jest na szydelku z cienkich bawelnianych nici, dosyc pracochlonny, co do ceny nie wiem musialabym wiedziec jaki rozmiar bo mniej wiecej sprawdzic ilosc wykorzystanych nici...ale Jusiu nasz rozmiar ciagle maleje wiec do wiosny bedzie nas mniej i wtedy mniejsze rozmiary bede robic...

Masz racje,he he .....nie ma sensu teraz dużych rozmiarów robić. Ale wielki szacunek dla Ciebie!!! Masz dziewczyno wielki talent. zapomniałam Ci powiedzieć że ja tez haftowałam krzyzykiem. Ale teraz robie biżuterie a moja mama haftuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobitki!!!

Nareszcie odzyskałam komputer... Zaleglosci na forum co niemiara :D Waga stoi badz drga o 0,5kg w dół i spowrotem... No ale nic :D  

Sago współczuję, może zmiana wyjdzie na lepsze, ponoć wszystkie zmiany sa na lepsze.  Życzę powodzenia w szukaniu pracy oby lepszej niż obecna. Gorsze od wypowiedzenia jest zachowanie dyrektora o którym wspomnialaś. Nie martw się niczym, dobrze będzie. Nowy Rok - Nowa Praca - Nowa Ty. Trzymam kciuki.A i wagi gratuluję :-(  

Dziewczyny, po przeczytaniu wszystkich postów mam totalny haos w glowie. Więc gratuluję wszystkich spadkow jakie miały miejsce podczas mej nieobecności, tym które męczą się z upartą wagą wytrwałości życzę rzecz jasna, a wzrostów u Protalianek nie zarejestrowałam :-D

Pozdrawiam i pędzę do mojej wolowinki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobitki!!!

Nareszcie odzyskałam komputer... Zaleglosci na forum co niemiara :D Waga stoi badz drga o 0,5kg w dół i spowrotem... No ale nic :D  

Sago współczuję, może zmiana wyjdzie na lepsze, ponoć wszystkie zmiany sa na lepsze.  Życzę powodzenia w szukaniu pracy oby lepszej niż obecna. Gorsze od wypowiedzenia jest zachowanie dyrektora o którym wspomnialaś. Nie martw się niczym, dobrze będzie. Nowy Rok - Nowa Praca - Nowa Ty. Trzymam kciuki.A i wagi gratuluję :-(  

Dziewczyny, po przeczytaniu wszystkich postów mam totalny haos w glowie. Więc gratuluję wszystkich spadkow jakie miały miejsce podczas mej nieobecności, tym które męczą się z upartą wagą wytrwałości życzę rzecz jasna, a wzrostów u Protalianek nie zarejestrowałam :-D

Pozdrawiam i pędzę do mojej wolowinki :D

Dziękuję Madziu - mam nadzieje ze znajde coś lepszego niz ta firma.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc BabecZki Protalowe

opędziłam zaległości.

Saga nie bedę powtarzac tego, co juz dziewczyny napisały wcześniej, życze lepszego rozwiązania niż się spodziewasz.

Może to wcale nie koniec, a może nowy, dobry początek.

Sama testowałam na sobie brak pracy w jeszcze gorszych czasach, co tu dużo gadac, z czasem wyszło mi to na lepsze, w tej pracy odnalazłam się i rozwinęłam bardziej niż mogłabym w tej którą straciłam.

Chociaż były momenty, że nie widziałam światełka w tunelu, a dzieci były małe.

Jesteś świetną babką, więc na pewno też takim samym pracownikiem i na szczęście najczęściej poszukiwani są inżynierowie i księgowe : )

Jusiu i Kasias nasze forumowe artystki jestem bardziej niz zainteresowana. Wręcz rozgrzana do czerwoności, bo tylko czytam te zachwyty, a nie widzę ich przedmiotu.

Dajcie mi się nacieszyc chociaz oczkiem : maliszka@onet.pl

Andziu jesteś kolejną ofiarą wagi kłamczuchy!!! Nic sobie z tego nie rób. Przecież to Ty ją depczesz, nie odwrotnie!!! Poza tym jeżeli dodała Tobie to Hus-Bandowi pewnie też. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc BabecZki Protalowe

opędziłam zaległości.

Saga nie bedę powtarzac tego, co juz dziewczyny napisały wcześniej, życze lepszego rozwiązania niż się spodziewasz.

Może to wcale nie koniec, a może nowy, dobry początek.

Sama testowałam na sobie brak pracy w jeszcze gorszych czasach, co tu dużo gadac, z czasem wyszło mi to na lepsze, w tej pracy odnalazłam się i rozwinęłam bardziej niż mogłabym w tej którą straciłam.

Chociaż były momenty, że nie widziałam światełka w tunelu, a dzieci były małe.

Jesteś świetną babką, więc na pewno też takim samym pracownikiem i na szczęście najczęściej poszukiwani są inżynierowie i księgowe : )

Jusiu i Kasias nasze forumowe artystki jestem bardziej niz zainteresowana. Wręcz rozgrzana do czerwoności, bo tylko czytam te zachwyty, a nie widzę ich przedmiotu.

Dajcie mi się nacieszyc chociaz oczkiem : maliszka@onet.pl

Andziu jesteś kolejną ofiarą wagi kłamczuchy!!! Nic sobie z tego nie rób. Przecież to Ty ją depczesz, nie odwrotnie!!! Poza tym jeżeli dodała Tobie to Hus-Bandowi pewnie też. :-(

Jusia wysyla na maila, a moje poprostu mam na nk wiec zapraszam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluniu nic takiego, pare moich wypocin drutowych lub innych robotek recznych ... mozna zobaczy na nk...pozdrawiam

Kasias ja tez chce!!!! Tylko musisz mnie przyjąc do znajomych bo tak nic nie widze.

No to i ja, dziewczątka, chciałabym te Wasze cudeńka zobaczyć. :-(. Please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ciacha smakowite się pojawiły. Mniam, mniam.

Witam Was 0,5 kg lżejsza.

Jusiu, Kasias - Czy ja znajdę te Wasze cudności na nk, mam nadzieję zaraz spróbuję. Po tych 2 dniach nie da się wszystkiego ogarnąć, ale może troszeczkę.

Sago, będąc księgową to Ty masz taką głowę na karku, że na pewno coś szybko znajdziesz, a poza tym nie myślałaś , żeby otworzyć własną działalność?

Anulkas nie najadaj się na zapas, bo mnie nie dogonisz, hi, hi. Oczywiście żartuję.

A to apropos mojego męża, który postanowił zacząć dzisiaj dietę. Opychał się przez weekend słodyczami i popijał piwkiem, bo przecież długo potem nic. Gdy go spytałam co dzisiaj jadł - to tylko jogurcik, serek i 2 jajka, a w reklamowce paragon na piwko i zupkę w proszku. Ależ Ci faceci to "kręty" są. I po co?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki i jak tam jeszcze nie wymarli ... Panowie : )

Cierpię na totalny brak czasu, dlatego też mało się odzywam, ale KOCHANA SAGUŚ Winka nadal chcę i dzielnie walczę :-( Ja w ogóle zapominam ze na tej diecie jestem, nawet nie pamiętam kiedy się ostatnio ważyłam a jedzenie, które spożywam - białkowe stało się dla mnie normalnym jedzeniem. No nie mam czasu, w domu ciągle jakieś przeziębienia, ledwo mój syn się wyleczył zaraz mnie wzięło, teraz znów synek i tak wkoło. W grudniu jest strasznie duuuuzo pracy, u mnie w pracy :-D Więc rano dygam na pełnych obrotach a po południu wchodzę do wyra i faszeruje się lekami i tak wkoło. Czytam co tam u Was się dzieje, ale nie mam kiedy odpisać. Często chciałabym wtrącić swoje "3 grosz"e, ale mam tak dużo zaległości, że nawet nie wiem od czego zacząć :D Np. dziś przeczytałam, że mamy protalową klasę na nk .... pojęcia o niej nie miałam, chyba w gorączce przegapiłam jakąś stronę, nawet nie wiem jak Was-Nas tam znaleźć. Wróce jeszcze do Sagi, wczoraj chyba czytałam, że masz problemy w pracy, nie martw sie na zapas, bo i po co - może nie będzie tak źle ? A nawet jak stanie się co przeczuwasz to na pewno sobie poradzisz ! Na pewno!!

Sandra - ja jestem jeszcze na etapie jak czytałam o Twoich sukcesach zwiazanych z muzyką - nie miałam okazji pogratulować, co czynię oczywiście w tym momencie GRATULACJE!!

Andziu, nic się nie martw, ta dieta czyni cuda i nowa waga na pewno przegoni starą szybciej niż Ci sie wydaje :D

IVONKA35 - ja nie wiem o co chodzi z tymi facetami, oni chyba po prostu musza miec jakieś tajemnice - mój np uporczywie twierdzi, że nie popala - raz nawet jak prawie "złapalam go za rękę" - to powiedział, ze to nie jego :D

Kartofelka - dawno Cie nie "widzialam" gratuluję połowinek!!!!!!!!! SUPER - jesteś kolejnym przykładem, że warto czekać :D

Dziewczyny mam problem..... nie mam w czym chodzić !! Kasias - zazdroszcze, ze mozesz sobie cos wykombinować na szydełku, ja się zaczne zastanawać niedługo chyba nad nauką robienia na drutach bo nie stać mnie na nowe ciuchy a w starych wygladam jak w worku po zmniakach.... w sumie to fajnie o to mi chodziło, ale nie przewidziałam, tego, że moja garderoba nie ma w swoich zasobach rozmiaru M / L ... Trzeba będzie się mocno i szeroko uśmiechać do MIKOŁAJA :D

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłam, nie ma tam nic o zwapnieniu kości ale o kwasicy metabolicznej i efekcie jojo. Do kwasicy Ducan się odniósł w swojej książce, do efektu jojo również. Pani dietetyk wydaje się być dość jednostronna. Sprawia wrażenie jakby odnalazła dietę - cud. Choć zdrowy rozsądek podpowiada, że po diecie 1200kcal łatwiej jest o jojo, no chyba że ktoś planuje te 1200kcal do końca życia. Babka powiedziała też, że po protalu wyciągała już 3 osoby z kwasicy. Pytanie, ile osób po diecie 1200kcal wpada w anoreksję albo bulimię...

Link do programu:

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-snia...ta-1200-kalorii

Dziękuję za oświecenie będe miała więcej argumentów żeby sie z mama kłocić :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.