Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No przyznam się że jestem lekko załamana. Wczoraj zaczęłam, trzymam się ściśle diety, a dziś rano waga pokazała 1 kg więcej! :-( Zastanawiam się, może przez te kosmiczne ilości wody, bo jestem nieprzyzwyczajona, zawsze piłam mało, jak myślicie?

ps. nie wiem gdzie się wkleja suwaczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam się że jestem lekko załamana. Wczoraj zaczęłam, trzymam się ściśle diety, a dziś razo waga pokazała 1 kg więcej! :-( Zastanawiam się, może przez te kosmiczne ilości wody, bo jestem nieprzyzwyczajona, zawsze piłam mało, jak myślicie?

Anulko, ja też niedawno zaczęłam. Może Twój organizm zatrzymał w pierwszej fazie więcej wody, bp skoro ja pijesz to trzeba sie jej też pozbywać. A wystarczy, że spuchna Ci troszke nogi i juz waga pokazuje więcej.

Wytrwałości! Trzymam kciuki za sąsiadkę małopolankę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki :-( hmm moim zdanie jeden grzeszek (mniejszy czy większy :D) nie wpływa tak od razu na wagę, przecież to niemożliwe, i dlatego nie wiem skąd u mnie ten kg więcej, tak sobie myślę że może to przez to że wcześniej waga pokazała 2 kg mniej i dużo mi się wydawało, więc może się wyrównało teraz ? nie wiem sama, a może to przez to że mało piłam, jakoś mam problem z piciem w czasie wolnym, w pracy wypijam butelkę 1,5l wody, 2 herbatki i 2 kawy a w domu jakoś mi się nie chce;p

Dziewczyny co ile się ważycie, bo ja co rano i nie wiem czy to dobrze, ale jakoś tak jak wchodzę na wagę i widzę parę dag mniej to motywację mam ogromną :-D

Nutko ja w "takich sytuacjach" xenne zjadam, w sumie to nie przeczytałam składu ale pomaga :D

Pozdrawiam i życzę łaskawej wagi wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) Posty zaczelam czytac jeszcze w domciu, postanowilam dokonczyc w pracy a ledwo tylko przyszlam wyslano mnie do kilkugodzinnej zmudnej pracy polegajacej na skanowaniu i segregowaniu penow.No i dopiero niedawno wrocilam, zasiadlam do necika ale kompletnie juz nie pamietam co komu chcialam odpisac.

Wiec tylko doczytalam reszte zaleglosci jesli chodzi o wigilie, jak juz wczesniej napisalam mam postanowienie swiadomie zgrzeszyc bo wybieram sie na kolacje do restauracji wiec nie bedzie to jakies wielkie obzarstwo skladajace sie z kilku potraw a jedynie pierwsza od 3 miesiecy odswietna i egzotyczna kolacja.Mam tylko nadzieje, ze bede juz w 3 fazie i bedzie to moja uczta.

Kurcze chcialam cos napisac do Jusi i do Nutki ale co to zabij nie pamietam:))))No dobra spadam:)))pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema lachony (cytat z mojego syna....)

U mnie waga drgneła... przy przesuwaniu jej z miejsca na miejsce niestety tylko hehehe. Dobrze chociaz, że nie rośnie. Mam taką zwykłą łazienkowa i ciągle trzeba ja regulować, musimy kupić dobrą elektroniczną wagę i wtedy nastąpi chwila prawdy dopiero. Oczywiście moje chłopisko kolejne 0,5 kg mniej wrrrrr. Ale je będę cierpliwa. Doszłam do wniosku, że skoro wykluczyłam z diety węglowodawny i jem mniej to już to MUSI spowodwać prędzej czy później spadek wagi. Oczywiście, że wolałabym "prędzej", ale... "pożywiom, posmotriom" jak mawiali starożytni rosjanie. :-(

Pozdrawiam grudniowo wszystkie dzielne Kobietki, trzymam kciuki i życze spadków (wagi oczywiście) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Wigilię zrobię na pewno rybę po grecku i może sałatkę śledziową i pustka... nie wiem co jeszcze... Na pozostałe dni świąteczne chcę zrobić pieczarki faszerowane, sałatkę gyros, jakiś serniczek i też pustka. Boję się, że jak będę chodzić głodna, to skuszę się na coś zakazanego :-( Podobnie jak sandra planuję kilka świadomych i kontrolowanych grzeszków (mandarynki i 1 kawałek ciasta) :-D

Nutko, co do twoich zastojów, to może za mało warzyw jesz i twój metabolizm się rozleniwia. Ja zauważyłam, że kiedy bardziej grzeszę na PW, to szybciej mi spada waga na P. Dodam, że moje grzeszenie na PW polega na jedzeniu jabłek (3-5 przez 5 dni). Może twój metabolizm musi na nowo się "rozbujać"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Już miałam napisanego do Was posta kiedy wyłączyli mi światło i wszystko poszło......

Coś tu teraz na forum tak cicho, mało piszecie....pewnie każda zajęta świątecznymi porządkami itp. albo u każdej prawie jest załamanie! Moja waga po weekendowych wybrykach wróciła już do normy i teraz spodziewam się @ także mam nadzieję, że jeszcze mi spadnie (bo ja już taki typ jestem). Jem normalnie ale nieprotalowo - wiem, że to nie dobrze ale nie chce mi się osobno gotować. W każdym bądź razie jest ok i to mnie cieszy.

Ostatnio nie mam czasu tu zaglądać bo za dużo pracy ale już niedługo to się skończy i będzie więcej czasu - mam nadzieje. Jeśli chodzi o menu na święta to też za bardzo nie mam pojęcia....będę kombinować i pewnie podjadać....pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

U mnie dzis ponury dzień, pada i tak ciemno na polu :-( .

Waga,hmmmmmmmmmm.... nie wiem co powiedzieć. Jest 0,5kg mniej od wagi z poprzednich dni ale to nie jest jeszcze waga która jest na suwaczku, niestety. ale teraz moze skoro troszke popuściła to moze się ugnie(waga oczywiście) i zacznie spadać coraz niżej?!

Sandra pytaj, pytaj, jak sobie przypomnisz,he he...

Lece teraz troszke posprzatać. Miłego dzionka. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie

Ja jestem teraz bląd z ciemnymi pasemkami. Wszyscy mówią że wyglądam modziej, a i czuję się lepiej. Na razie zastuj bo warzywka, no cóż.

Jusiu może zrobisz jakieś fotki i prześlesz mi na priv. mam dwie dziewczyny, sama też bardzo lubię kolczyki może .....

U mnie też nie najlepiej dobra passa przepadła, ostatnio gdy byłam na P to spadłam1,5 kg to nie wiele do tej pory było 3-4 kg. Zwalniam tempo. chyba zbliżam się do "zapamiętanej" wagi i pewnie zaczną się przestoje. A tak fajnie było..... A może to dlatego że jakoś mało piję (tak się pocieszam)

Nie lubię barszczu i mama co roku robi grzybową postną na wigilię. Dla mnie zrobi super postną bo nie doda masełka, oczywiście będę miała tylko do picia, bo makaron odpada.

Potem ryby smażone w galarecie. Pierogi sobie odpuszczę (mam nadzieję, że dam radę) - zresztą na codzień jem mało to czemu w wigilę mam zjeść dużo - nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie

Ja jestem teraz bląd z ciemnymi pasemkami. Wszyscy mówią że wyglądam modziej, a i czuję się lepiej. Na razie zastuj bo warzywka, no cóż.

Jusiu może zrobisz jakieś fotki i prześlesz mi na priv. mam dwie dziewczyny w domu, sama też bardzo lubię kolczyki może .....

Saguś mogę Ci przesłać fotki na maila tylko podaj adres. No i co Cię interesuje? Kolczyki z wisiorkami, same kolczyki czy naszyjniki z kolczykami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.