Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza kochana Marudka już stateczną mężatką  :-P

Niech każdy następny dzień będzie piękniejszy od poprzedniego!

Ciesz się pełnią zycia i uczyń swojego Męża najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi.

Pamiętaj, że "kocha się nie za coś, lecz mimo wszystko".

Wspominaj tylko te dobre rzeczy (o innych jak najszybciej zapomnij).

I pamiętaj: nie wypominaj tylko wspominaj  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie.....jak cichutko tu :-P

Jak nie na tym forum.....ale cóż niedziela więc typowy dzień relaksu i odpoczynku......................

Irrys hm....widzę Nowy Avatarek :D śliczniasto a jak tam waga? Wypróbowana w końcu? czekamy na relcje................

MarzeniaW dobre jak narazie i te pół roku -gratulacje a to,że czasu dla Nas niej.......no cóż tak to i bywa ale zaglądaj i relacje na bieżąco zdawać prosimy:) No a co do Niani naszej...tak,tak jest na Dukanie.. :-P

KASIAs gorące i najserdeczniejsze życzonka z okazji wczorajszego Twego dzionka :grin:

Dobra kobitki zmykam i życzę prześłicznej (takowa ma być) i spokojnej niedzieli...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protale :-P

Moje puchnięcie trwa nadal więc do wagi nie powinnam się zblizać. Za to mam już całą sukienkę, którą reklamowałam więc naprawde jestem zadowolona :-P

Marzeniu bardzo Ci gratuluję tego półrocznego kontraktu, bo wiem, że Ci zależało na tej pracy i wiem, że będziesz się starała dalej więc na pewno Ci dadzą stałą umowę :D

AZ1809 mam nadzieję, że wiesz, że my mamy limit z naleśnikami tzn dziennie możemy zjeść tylko tę porcję, która jest przepisie. Jednak mam nadzieję, że jesz oprócz nich również jakieś białko :grin:

Iriss masz noy avatarek? Ja nic nie widze u mnie jest stary. Jeszcze pamiętam, że obiecałaś nam zdjęcia z ostatnigo szkolenia, ja też chcę zobaczyć dlaczego wszyscy wydawali z siebie ahy i ohy :)

Pozdrawiam i zyczę Wam radości z pięknej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚC MOJE KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P

Byłam wczoraj parę razy bliska płaczu - ale dała radę, bo tego bałam się najbardziej. Dziś już tylko bolą mnie nogi :grin: imprezka się udałam. Choc na początku tylko moja strona się bawiła, ale w końcu potem się wszystko wymieszało. Z ledwością wytrwałam w tych moich butkach do północy.. ale dałam radę. Potem wylądowały pod stołem, a ja już zaciśniętymi zębami, ale z uśmiechem na twarzy walcowałam na bosaka. W ŻYCIU TYLE NIE TAŃCZYŁAM JAK WCZORAJ. I choc mam ochotę dzisiaj oddac moje bolące nogi komuś w spadku - to nie zmieniłabym nic z wczorajszego dnia!!! Braciszek zaśpiewał mi w kościele dwie pioseneczki (tak jak Iriss mam uzdolnionego członka rodziny..), a potem jeszcze ze swoją dziewczyną na sali.. Ja tam zawsze mówię, że mi się nie podoba jak śpiewa.. :D ale wczoraj byłam liska łęz jak śpiewał DLA MNIE!!!!!!!!

Czyli ogólnie rzecz biorąc mój ślub był zwykły, nudny i nikt go chyba nie będzie wspominac.. bo nikt się nie pomylił, nie przewrócił, nie popłakał... NNNNUUUDDDAAAA!!! A ja się z tego bardzo cieszę. :-P A Mężuś śpi.. on też się nawalcował i wytrzymał w swoich butkach do końca.

Strasznie się cieszę, że jesteśmy MAŁŻEŃSTWEM!! No i kilo mi przybyło ale to chyba te mięsnie od tańcowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko, ranny ptaszek z Ciebie, a bolące nogi to pierwsza oznaka dobrej zabawy. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojego mężusia na wspólnej drodze życia.

Też wczoraj byłam na weselu, pierwszy raz na takim.... w tygodniu przed weselem zmarła chrzestna matka pani młodej i do samego końca nie wiedzieliśmy jak bedzie wyglądało wesele. Przeyszliśmy na salę, odwołali kapele ... pusto ... cicho ... tylko dzwięk sztućców o talerze. Było mi ich tak szkoda, poprostu odchodząc miałam łzy w oczach. Tyle przygotowywań, a życie jest takie przewrotne. Wesele bardziej przypominało stypę ;/.

Mam nadzieje że nigdy nie będe w takiej sytuacji, ale uważam że na takie uroczystości powinno sie zawieszać żałobę, którą ma sie przede wszystkim w sercu. Życie toczy się dalej....

Pozdrawiam i miłego dzionka życzę

podczytująca Was Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protale :-P

Moje puchnięcie trwa nadal więc do wagi nie powinnam się zblizać. Za to mam już całą sukienkę, którą reklamowałam więc naprawde jestem zadowolona :-P

Marzeniu bardzo Ci gratuluję tego półrocznego kontraktu, bo wiem, że Ci zależało na tej pracy i wiem, że będziesz się starała dalej więc na pewno Ci dadzą stałą umowę :D

AZ1809 mam nadzieję, że wiesz, że my mamy limit z naleśnikami tzn dziennie możemy zjeść tylko tę porcję, która jest przepisie. Jednak mam nadzieję, że jesz oprócz nich również jakieś białko :grin:

Iriss masz noy avatarek? Ja nic nie widze u mnie jest stary. Jeszcze pamiętam, że obiecałaś nam zdjęcia z ostatnigo szkolenia, ja też chcę zobaczyć dlaczego wszyscy wydawali z siebie ahy i ohy :)

Pozdrawiam i zyczę Wam radości z pięknej niedzieli :)

O tego nie wiedzialam ze jest limit dzieki za podpowiedz wczoraj nie bylo tak zle bo jadlam je caly dzien ale po jednym razem 3 moze 3i pol hahaha to chyba sie zmiescilam w limicie a w sumie to dlaczego nie ma tam nic zakazanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane moje...

i od razu napisze,ze plakac mi sie chce;naprawde...ja sobie z reguly nic nie robilam z tej wagi;nawet jak pokazywala wiecej niz sie spodziewalam no ale do cholerki jasnej....przez ostatnie 4 tygodnie schudlam niecaly kilogram:(no naprawde teraz to sie juz przejelam i to bardzo bo cos musze robic zle....jestem na diecie 12 tygodni..3 cale miesiace i schudlam niecale 9 kg;dobra ja wiem,ze zawsze cos ale ten ostatni miesiac mnie wlasnie zalamal..cos robie zle?!moze ja za duzo jem..nie poddam sie mimo wszystko..zmodyfikuje sobie zarcie jeszcze bardziej(bo ja np bardzo rzadko jem te tolerowane produkty i nawet wczoraj moje lakomstwo nie wzielo gory i zjadlam tylko 2 muffinki;moj Konrad wszamal 5:)))moze do pracy zamiast dwoch posilko bede brala jeden...tylko boje sie bo ja mam stojąca prace i na glodnego robi mi sie slabo..cholera!!dupa!!i naprawde zaraz sie poplacze...

malenstwo jak widzisz Kochana..z waga dupa...nawet nie bede zmieniac suwaka o ten kilogram;nie warto..

Heej wocilam z wycieczki jutro znooowu kocham gosci Iriss znalazlam w sainsburym jogurty danona shape zero% bez cukru na slodziku i activie tez zero i mysle ze sa ok gdybys znalazla rzuc na nie okiem :) ja to calu dzien jem dzisiaj nalesniki chyba ozalalam no ale protalowe postanowilam sie nie wazyc do konca bialka czyli jescze 4 dni uuuuhu zobaczymy co sie zmieni no i ile

AZ lookne na te jogurty;a te shape to tylko w sainsburym sa?ja generalnie kupije w tesco ale przejade sie do sainsburysa:)patrzylam kiedys na avtivie ale nie znalazlam zero,moze to jakas nowosc:)dzieki w kazdym razie

WITAJCIE KOCHANE!!!

Nie było mnie cały tydzień, ale przez ost, 1,5 godz udało mi się

nadrobić zaległości...Choć rzeczywiście, coś ostatnio mało piszecie...Jeśli chodzi o mnie to tydzień próbny w nowej pracy zakończyłam w piątek podpisaniem UMOWY NA PÓŁ ROKU(uważam to za mały sukces) :-P i czymś w stylu grypy rzołądkowej (nudności, gorączka, bóle rzołądka, kości) na szczęście dziś obudziłam się zupełnie zdrowa. Będe pracowała od 9 do 17- plus dojazd - więc niewiele czasu zostaje na "normalne życie"także obawiam się, że do WAS Kochane będę zaglądała chyba tylko w weekendy:(

marzeniaw gratuluje Kochana!!to calkiem spory sukces a nie maly jak piszesz:)

Witam wszystkie Protale :-P

Moje puchnięcie trwa nadal więc do wagi nie powinnam się zblizać. Za to mam już całą sukienkę, którą reklamowałam więc naprawde jestem zadowolona :D

Iriss masz noy avatarek? Ja nic nie widze u mnie jest stary. Jeszcze pamiętam, że obiecałaś nam zdjęcia z ostatnigo szkolenia, ja też chcę zobaczyć dlaczego wszyscy wydawali z siebie ahy i ohy :grin:

Pozdrawiam i zyczę Wam radości z pięknej niedzieli :)

Bozenko-moze dzis Ci sie wyswieli moj avatar:)fotke bym mogla jakas wstawic ale pojecia nie mam jak..:(jakis program trzeba miec?bierzesz jakies leki na ta alergie?siedz w domu najlepiej:)oo - gotuj na Komunie syna:)hihi ; no i ja ciekawa jestem ciagle tej kiecki:)

Maruda no i jak widac z Twojego opisu wszystko sie udalo pieknie:)Super!!i gratuluje jeszcze raz!!!

spadam narazie..nie bede Wam jeczec..ale naprawde smutno mi i zle,bo tak sie staram i dupa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZ w tych naleśnikach jest skrobia kukurydziana, której można użyć tylko łyżkę dziennie dlatego jest limit.

Iriss przykro mi bardzo, że tak wolno chudniesz, ale niestety im bliżj jestes clu tym trudniej :-P Mozesz spróbować nie jeść w ogóle produktów tolerowanych w czasie dni białkowych, żeby na nich naprawdę porządnie schudnąć. Zważ sie przed i po, żeby stwierdzić czy to coś daje. 9kg to jest naprawdę ładny wynik i ciesz się, że juz tyle osiągnęłaś, ja jestem z Ciebie dumna :-P

Zdjęcia się wstawia bardzo łatwo: pod ramka z odpowiedzią jest taki szary paseczek, z prawej strony z napisem przeglądaj, gdy go klikniesz masz wszystkie zdjęcia do dyspozycji, które masz w dziale Moje obrazy. Wybierasz jakieś zdjęcie, klikasz wyślij i sam program je zmniejsza żeby się zmieściły i już. Mam nadzieję, ze coś zrozumiałaś, bo moje tłumaczenie zapewne jest pokretnie jak zwykle.

Leki na alergię biorę, ale tylko wtedy jak już naprawdę jest kiepsko, bo źle na nie reaguję, ale to jest

przejściowe, czekam z utęsknieniem kiedy mi minie i będzie dobrze :D Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.