Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

grazzia - wchodzisz na panel kontrolny (u góry), potem na edytuj sygnaturę (z boku), pokażą się dwa okna z Twoją sygnaturą Aktualną i ta którą masz zmienić. Wybierz okienko (pokaż źródło HTML) miedzy Dwoma AA a "wstaw specjalny obiekt", wyskoczy ci okno sz sygnatura w formie cyfrowej - popraw co chcesz i zatwierdź poprawki wciskając (u dołu) SAVE HTML potem zmień sygnaturę - uf chyba dobrze ale nie mam talentu do tłumaczenia

jestem z Ciebie dumna mamo! pięknie to wytłumaczyłaś ;D

no ja dołączyłam w pierwszym tygodniu lutego bodajże... w każdym razie na diecie od 1 lutego :D

ciekawe co z Dorotką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas więcej oczywiście ,nas czyli "starych Protalek",ale kilka zniknęło...Lilianka ,Czarna i wiele innych.Dorotka pisała do mnie że wróci za czas jakiś ,ale kiedy dokładnie -nie wiem.Pytałam czemu nie zagląda na forum .Odpisała że wie że sobie doskonale radzimy więc nie zagląda narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak...Milenko,jeszcze Benek...a reszta "starych" Protalek gdzieś się zawieruszyła..

i ja, od 7.02, w II FAZIE CAŁY CZAS, a mój mąż już w III fazie, cały szczęśliwy, nawet za chudy..., chyba 12 kg go ubyło, facetom łatwiej, bo im hormony nie buzują :D .

Pozdrawiam stare (sorry :) ) i młode protalki, według mnie soi nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jutro sie zwaze to powiem Wam jak jest po 2 dniu fazy uderzeniowej. Sama jestem ciekawa , czy bedzie jakis spadek wagi. :D

Benek dziekuje za informacje:) Ja nie mam ksiazki. Koniecznie musze jej poszukac w ksiegarniach:)

Zmykam spac. Kolorowych snow i udanego, pelnego slonca jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze zajrzalam do Was. Zalamalam sie ta soja. Tak ja uwielbiam. Mleka zwyklego nie moge pic, wiec zaczelam eksperymentowac soje. I tak ja polubilam,ze zwyklego mleka nie pije od 2lat. Dziewczyny a Pierre Dukan w swojej ksiazce pisze dokladniej cos na temat soi?? Pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :D

zuza125 zelatyny mozna uzywac poniewaz to same bialko praktycznie :D

ja tez sie zastanawiam co sie stalo ze "starymi" protalkami..no wlasnie i dorotki nie ma...nie pamietam kiedy ostatnio tu pisala...

u mnie nic nowego waga sobie stoi czeka na lepsze czasy hehe :P a ja powoli zaczynam sie stresowac... :) mam jeszcze pytanko do dziewczynek ktore juz schudly kilka ladnych kilogramow...czy zauwazacie moze zmniejszjacy sie cellulitis jesli takowy posiadacie? :D bo mi sie wydaje ze jakby mi sie stan udek poprawil...a moze to tylko wrazenie..heheh :)

buziaczki:***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Protalki:icon_biggrin.gif po pierwszym dniu warzyw waga nadal ta sama, ale jest mi zimmno, szczególnie wieczorami i do tego mam cięzkie dni @.A po za tym jest super. Wszystko co jem bardzo mi smakuje , a wczoraj napadlo mnie na coś słodkiego i zrobilam kogel mogel oczywiscie bez cukru tylko z 1 tabletka słodziku, smakowal jak nigdy dotąd.icon_biggrin.gif Pozdrawiam i zmykam do pracy a dzisiaj nerwowka bo jutro kontrola a dzisiaj zaczynaja sie testy w gimnazjum i synus pisze wiec bede 3 dni jakas taka nerwowa:( ... och samo życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.