Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynam też się wściekać, bo po 2 łyżkach oleju parafinowego i systematycznym jedzeniu otrąb mam zaparcie.

Margot spróbuj pić wodę z cytryną. Do szklanki z wodą dodaj troszkę cytryny, nie za dużo!

Słyszałam też że pomaga w tych sprawach kapusta "kwakwiszona" :lol: ) heh kiszona oczywiście lub sok z kiszonych ogórków.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, pytanko:

Zazwyczaj kiedy piekę piersi z kurczaka w folii, to oprócz przypraw dodaję jeszcze cebulkę, paprykę, marchewkę itp, wtedy kurczaczek przechodzi i jest pyszny. Jak myślicie, czy dalej mogę tak robić, tylko po prostu nie jeść tych warzyw później? Czy może lepiej ich wcale nie dodawać???

Remedios jest ok, po prostu nie jeść tych warzyw później!

A w fazie w+b jak najbardziej zjadaj je, lecz pamiętaj że marchewkę jemy w ograniczonych ilościach tak samo jak buraczki.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo Kochana!!!

..............() --- () --- () --- ()

…………… || -— || — || — ||

………… .{*~*~*~*~*~*~*}

……..…@@@@@@@@@@@@@

…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }

….. . @@@@@@@@@@@@@@@

… .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*}

…{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* }

…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }

…..@@@@@@@@@@@@@@@@@

…………… … )---------(

……… ____ ,-----------, ___

…..… … /_________________\

*”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•*

Każdego roku o tej samej porze każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności życzę Ci szczęścia i wiele radości. To o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz, by Twoje było.

(WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziaczek, Stanka :D

Dziękuję Wam bardzo dziewczynki!!!

Dzisiaj chyba już mnie na forum nie będzie..

:lol: Ale mam nadzieje, że mi wybaczycie!

A jeśli chodzi o mąke - to ja np. jak zrobię sobie jakieś ciacho

- to potem jem je cały czas niezależnie od czasu tego czy mam

warzywa czy nie. Ale jak waga stoi za długo to dziewczyny tutaj

radzą na jakiś czas rezygnować z tej mąki.

Dobra - to ja się zbieram. Jeszcze raz wszystkim dziękuję

- i jak kogoś pominęłam w podziekowaniach to przepraszam.

Wychodzę już z pracy PA!!!

Taki miły dzień od samego rana mam.. mam nadzieje, że wieczór

też taki będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Proteinki!!duzo tych stron napisalyscie od wczoraj :lol:

-Asienko19873 ja schudlam 8,5kg i tez zauwazylam poorawe stanu skory jakby sie wygladzila .Dzisiaj zaczynam zwezac spodnie bo sa za szerokie wszedzie.hura!

-MAHO zycze powodzenia

-Sliweczko to tylko 120km od Kuznicy co dwa miesiace jestem w Bialymstoku poniewaz mam dziecko chore na cukrzyce i jezdze tam na wizyty czasami pocigiem przez Kuznice.

-Benek dziekuje zaraz siadam poprawiac ten suwaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och ja tez musze w koncu wziąc sie do szycia. Na komunię mialam fajowską sukienke w komplecie z marynareczka i dupa blada - bo w dolnej cześci mozna pozwezac ale w biuscie nie!!!!!!!!!!! Dlaczego ten biust mi zmalał!!!!!!!!!!!!!!! No dlaczego ja sie pytam!!!!! Ja sobie tego wcale nie życzyłam. Teraz mam problem co z tym fantem zrobic . No i jeszcze ta wysypka po białku......

Marudo wszystkiego naj naj naj ........i wymarzonej wagi ciala!!!!!!!!!!1 Duża buźka!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten biust mi zmalał!!!!!!!!!!!!!!! No i jeszcze ta wysypka po białku......

Hej!

O ja muszę pochwalić się że żadnego z tych problemów nie mam, biust pozostał mi taki sam nigdy nie miałam dużego ani też jakiegoś maluśkiego :D :D :D

A wysypka hmm od jakiegoś czasu jak podskubnę to lub tamto to pojawiają się jakieś małe syfki ale generalnie po saunie znikają :D

No komunia coraz bliżej daj może do krawcowej może cosik zaradzi, ja mam nadal problem co kupić na komunię chrześniakowi :lol: chyba kupię aparat ale...no właśnie może ktosik mi coś poleci, hę?!

Czekam na propozycje :D

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

O ja muszę pochwalić się że żadnego z tych problemów nie mam, biust pozostał mi taki sam nigdy nie miałam dużego ani też jakiegoś maluśkiego :D :D :D

A wysypka hmm od jakiegoś czasu jak podskubnę to lub tamto to pojawiają się jakieś małe syfki ale generalnie po saunie znikają :D

No komunia coraz bliżej daj może do krawcowej może cosik zaradzi, ja mam nadal problem co kupić na komunię chrześniakowi :D chyba kupię aparat ale...no właśnie może ktosik mi coś poleci, hę?!

Czekam na propozycje :D

Buźka, M

reklamowanego Sony Alfa A200, A350,A700 pełen lans :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.