Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

cieszę się,że sprawiłam radość

życzę spokojnej nocy

moja będzie bardzo spokojna, młody dziś naumiał się wchodzic na schodek. ulala zaczyna się! :D acha! i uwielbia jeść! to akurat nie nowina..ma to po starych :D ale żeby koniczynę???????? rzuca się na trawnik, łapie garść trawy i do mordki. jarosz jakiś, czy co?? łobuziak kochany słodki

no, koniec peanów

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,budzi się piękny dzień,ja już na nogach od godziny ,bo moja malutka psinka jak niemowlę i muszę się dostosować :D Przyjadą do mnie goście,oj już sie boję,że nagrzeszę :D Dziś sobie robię dzionek proteinowy i biore się za pieczenie ciast i chlebów.Buziaczki3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się,że sprawiłam radość

życzę spokojnej nocy

moja będzie bardzo spokojna, młody dziś naumiał się wchodzic na schodek. ulala zaczyna się! :D acha! i uwielbia jeść! to akurat nie nowina..ma to po starych :D ale żeby koniczynę???????? rzuca się na trawnik, łapie garść trawy i do mordki. jarosz jakiś, czy co?? łobuziak kochany słodki

no, koniec peanów

dobranoc

HAHAHA

To wszystkie bobasy tak mają - mój chrześniak preferuje piasek

z piaskownicy :D :D

Oj, oj, oj - ale tu niektóre wcześniej nawet ode mnie WOW :D

bogi, mallina - dzień dobry z rana!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga dzisiaj troszkę poszła w dół :D Ale z cztery razy się ważyłam

bo moja elektroniczna jakoś tak różne wyniki pokazuje.. To tylko

różnice gramowe -ale jakież istotne dla mnie. Nie wiem czy jest z nią

coś nie tak czy wszystkie wagi tak mają??

Jeszcze tylko jutro mam proteinki.. może jeszcze coś się uszczknie

z mojego tłuszczyku... :D

Ale mam w końcu słodzik w płynie!! Na warzywka chyba zrobię sobie

w końcu słodziutki biszkopt.. a może już dziś - bo jestem ciekawa czy

naprawdę wyjdzie słodki. Oj - a tu jeszcze trzeba trochę popracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam o poranku :D. Waga bz(właściwie, to nie ważyłam się), kończę pomału okres proteinowy. Ten następny proteinowo warzywny już wiem, ze będzie grzeszny, bo wyjeżdżam na wycieczkę, a tam nie będzie ani możliwości, ani checi na dietę. Za to po powrocie - proteiny i powrót do pionu :D.

Poniewaz mam problemy kibelkowe, idę dzisiaj do apteki, kupić sobie lactulozę - podobno skuteczna.

Miłego dnia, skutecznego dietowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was z rana.

U mnie nadal waga stoi -68,8kg na suwaczku mam mniej :D Trzymam się z jedzeniem aczkolwiek nieraz cosik skubnę ale rzadko. Wody piję sporo - zielonej herbatki na razie nie ale chyba jednak nie mam 100 kalorii dziennie ale powiedzcie czym to nadrobić? Jakie jest Wasze dzienne menu?

Marudo jeśli chodzi o wagi elektroniczne to one chyba tak mają bo u mnie jest to samo. Różnica nieraz jest nawet o 300 gram - gdy przestawię wagę w inne miejsce ale na twardej podłodze stawiam nie na dywanie. Dziś aż wyjęłam baterie żeby kupić nowe bo tak też mało widocznie mi wyświetla te cyferki. Trzymajcie się protalki i protalku Lenoxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ranne ptaszki!!!

Jupi,jupi,jupi!!! nanananana ,waga ruszyła!!!! post-7037-1240986742_thumb.gif

witam rankiem, ja chetnie na sabacik sie wybiore.Dzisiaj ide na spotkanie kawa ciacho czy dam rade????

Trzymam kciuki żebyś dała radę odmówić ciacha  :D

Witam Wszystkich,budzi się piękny dzień,ja już na nogach od godziny ,bo moja malutka psinka jak niemowlę i muszę się dostosować :D Przyjadą do mnie goście,oj już sie boję,że nagrzeszę :D Dziś sobie robię dzionek proteinowy i biore się za pieczenie ciast i chlebów.Buziaczki3-Mallina-7507.gif

Mallinko,trzymaj się!!!

Pozdrówka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Śliweczko!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja jakos nie moge tych ostatnich 2 kg zrzucić- ale to moja wina, wczoraj pożarałam delikatnie mówiąc batonika- no nijak nie moglam sie opedzic- nigdy tak się nie zachowywałam, wręcz sie rzuciałam na niego- ale to przez stres komunijny- okropaśnie to porzeżywam. Potem przebieglam się po sklepach, zeby cos zgubić.

:D Najtrudniejsze to te ostatnie kilogramy.... :D

Pozdrowionka dla kochanych Proteinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.