Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

acha kupilam te cudo do lewa. w aptece pani nie bardzo wiedziala o co mi chodzi, robila wielkie oczy :shock: bo po niemiecku nie wiedzialam jak jest lewatywa a obstrukcja tym bardziej (medycznie) wiec na koniec jak juz doszlysmy do porozumienia to obie smialysmy sie do lez (fajna babeczka)

dobrze ze to byla kobita bo z facetem to nie wiem czy bym sobie poradzila hehe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe,no niezłe Balbinko...wyobrażam sobie Ciebie tłumaczącą po niemiecku że chcesz przyrząd do robienia lewatywy  :-?

Dziewczynki,zrobiłam sobie placuszki na kolację,bardzo mi smakowały...taka namiastka racuszków  :shock: Przepis wstawiłam w wątku z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was wszystkie protalki:)moge sie pochwalic,1,2kg.mniej dzis rano:)i to z pelnym brzuszkiem,oj czuje,ze jakies herbatki z senesem trzeba bedzie pic.a wczoraj polozylam sie tak pelna,ze az nie dobrze mi bylo.a nie bylo tego tak duzo,oj chyba te bialka tak dzialaja:)

gratuluje wszystkim,ktore sie zmiejszyly,to fajne uczucie:)))

ale wiecie co ,tak na przyszlosc spytam,bo teraz jeszcze mnie to tak nie drazni,czy te obrazki z prawej mozna zlikwidowac?nie to zebym sie na nich koncentrowala,ale tak niechcacy moga pobudzic wyobraznie,hehe

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was wszystkie protalki:)moge sie pochwalic,1,2kg.mniej dzis rano:)i to z pelnym brzuszkiem,oj czuje,ze jakies herbatki z senesem trzeba bedzie pic.a wczoraj polozylam sie tak pelna,ze az nie dobrze mi bylo.a nie bylo tego tak duzo,oj chyba te bialka tak dzialaja:)

gratuluje wszystkim,ktore sie zmiejszyly,to fajne uczucie:)))

ale wiecie co ,tak na przyszlosc spytam,bo teraz jeszcze mnie to tak nie drazni,czy te obrazki z prawej mozna zlikwidowac?nie to zebym sie na nich koncentrowala,ale tak niechcacy moga pobudzic wyobraznie,hehe

pozdrowionka

Hehe,mnie tez te obrazki rozpraszają,a szczególnie ciasta  :shock: Nie ma sposobu żeby je wyłączyć  :-? Jedna z dziewczyn kiedyś napisała że zamyka prawe oko i gotowe!  :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko pogoda tez robi swoje........ :shock:

Pola tez sie nie odzywa to chyba przez kicia.............. :-?

Malinki rano nie bylo na kawce............

i duzo dziewczyn nie odzywalo sie...............

ale Sliweczka zawsze na warcie hehe i ja tez czuwam :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie te obrazki jakos nie przeszkadzaja

tylko jak ide ze swoja polowka gdzies przy knajpce i teraz jak cieplo sa stoliki na zewnatrz ludziska cos jedza lub pija a ja ciagne nosem i mowie:

o jak ladnie pachnie albo robie wielkie oczy i ooooooooooo jak ladnie wyglada i apetycznie hehehe no nie moge sie powstrzymac hehe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko pogoda tez robi swoje........ :lol:

Pola tez sie nie odzywa to chyba przez kicia.............. :-)

Malinki rano nie bylo na kawce............

i duzo dziewczyn nie odzywalo sie...............

ale Sliweczka zawsze na warcie hehe i ja tez czuwam :-P

Tak Balbinko,jakoś pusto...Dziewczyny zaglądają i uciekają  :shock:

A Śliweczka za warcie  :shock: ale też dopiero od chwilki,bo w dzień czasu nie miałam.Balbinka też na warcie...Tylko my dwie zostałyśmy ...Reszta milczy  :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko na sowaczku masz jeszcze zime czy to jakis utajniony znak? :shock:

No oczywiście ,zawsze będzie zima na suwaczku.Są dwa powody dla których ten bałwanek cały czas sobie jeździ od 140 do 70  :shock: Pierwszy to taki że nie chce mi się zmieniać suwaka  :-) ,a drugi taki że zimno sprzyja chudnięciu  :-? Więc nie zmienię go za żadne skarby !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście ,zawsze będzie zima na suwaczku.Są dwa powody dla których ten bałwanek cały czas sobie jeździ od 140 do 70 :shock: Pierwszy to taki że nie chce mi się zmieniać suwaka :-) ,a drugi taki że zimno sprzyja chudnięciu :-? Więc nie zmienię go za żadne skarby !!!

racja w 100% ja tez bym nie zmienila hehe :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.