Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec ciasto wpalaszowane :-P jeszcze tyci zostalo hehe powiem ze nie jest zle iylko ja bym zrobila go na ostro i mialabym jako chlebek :-?

Tak jak każde ciasto ,nie jest złe,ale pyszne też nie  :shock: Zawsze to jakaś odmiana  :shock: Ja i tak wolę deserki na zimno np.zebrę,albo serniczek na zimno  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak każde ciasto ,nie jest złe,ale pyszne też nie :-? Zawsze to jakaś odmiana :-) Ja i tak wolę deserki na zimno np.zebrę,albo serniczek na zimno :-P

masz racje Sliweczko przy tym ciescie zostane tylko na ostro a z reszta ciast jest roznie ale te z otrebow mi nie podchodza wiec rowniez zostaje przy deserkach na zimno :shock: a zebra powala wszystkich z nog :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam wczoraj w lidlu i bardzo sie rozczarowalam bo z dozwolonych rzeczy mieli bardzo malo i na groma mi maslo odchudzone i sery plesniowe 0,1 % tl. jak i tak nie moge tego jesc eehhhhhhhh zycie :-?

Hmm...myślałam że w lidlu jest dużo niskotłuszczowych produktów...

Ja niestety nie mam w pobliżu żadnych supermarketów oprócz tesco i biedronki i tam też niewiele można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane moje proteinki w koncu zmiescilam sie w marynarke nr. 42 hhhhhhuuuuuuuuuuurrrrrrrrraaaaaaaaa!!!!!!! :-?

dodam ze to jest numer z "chudego sklepu" ze tak sie wyraze jak Olivier albo New York :shock: gdzie sa ubranka dla szczupaczkow

a co najdziwniejsze waga wcale tak duzo mniej nie pokazuje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane:)))

Na poczatku MILENKO Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin :-?

Balbinko gratuluje rozmiaru 42 :shock: Super.Zastanawiam sie kiedy ja wejde w taki rozmiar...

Wejdziesz i to predzej niz myslisz doda

i mam taki pomysl jak juz wszystkie bedziemy laskami w rozmiarach takich jak sobie wymarzylysmy to zrobimy sobie spotkanko przy protalowym jedzonku i piciu !!!!!!!!! :shock: :-) :-P :lol: :D :D :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane moje proteinki w koncu zmiescilam sie w marynarke nr. 42 hhhhhhuuuuuuuuuuurrrrrrrrraaaaaaaaa!!!!!!! :-?

dodam ze to jest numer z "chudego sklepu" ze tak sie wyraze jak Olivier albo New York :shock: gdzie sa ubranka dla szczupaczkow

a co najdziwniejsze waga wcale tak duzo mniej nie pokazuje :shock:

No to super Balbinko,cieszę się razem z Tobą !!! post-7037-1244625833_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdziesz i to predzej niz myslisz doda

i mam taki pomysl jak juz wszystkie bedziemy laskami w rozmiarach takich jak sobie wymarzylysmy to zrobimy sobie spotkanko przy protalowym jedzonku i piciu !!!!!!!!! :-? :shock: :shock: :-) :-P :lol: :D :D :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Oj Balbinko,Wy szybko osiągniecie wymarzone rozmiary,a ja...ja jeszcze będę na diecie  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Balbinko,Wy szybko osiągniecie wymarzone rozmiary,a ja...ja jeszcze będę na diecie :shock:

Sliweczko kochana ja bede trwac razem z toba i nie pozwole ci zwatpic az w koncu dojdziemy do wymarzonej wagi razem

w zdrowiu i chorobie AMEN :shock: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Nie pisałam bo nie miałam czasu ale w pracy czytałam wasze posty.....

Ja nie ma sie czym pochwalic, waga ani drgnie... :-?

Gratuluje Protalkom , które osiągneły III faze !

Milenko - zdrówka, osiągniecia celów ( m.in. mniejszej wagi !) i wielu usmiechów na codzień !

Ja zebry tez jeszcze nie robiłam, z tych deserów na zimno to robiłam tylko krem cytrynowy - i był pycha... ale skoro wszystkie zachwalacie zebre to i ja musze spróbować :shock:

Musze sie przynac do małych grzeszków - wczoraj garść rodzynek a dzisiaj 1 szt kiwi... tak mi sie chciało kiwi że sie nie powstrzymałam i zjadłam go z chudym twarożkiem... zawsze to lepiej niż ciacho albo lodzik, ale to i tak niedozwolone... więc nie ma sie co dziwić że waga stoi...

Teraz mam wyrzuty sumienia :shock: .. ale juz zjedzone, przepadło... :-)

Miłego dnia !

Aha Balbinko - kociak jest zjefajny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.