Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Oliwio, może Cię dopadło jakieś grypsko. Przez te zawirowania pogodowe to trudno się odczepić od różnych chorób. Mam nadzieje, że niedługo będzie lepiej :-(

Też mam taką nadzieję,bo muszę jechać z 20 km za prezentem dla pani,i to dziś około 3 -ej,starsza córcia kończy trzecią klasę i prezent ma być na pożegnanie,aż nie chcę myśleć co będzie jak mnie dopadnie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki Bogu kochana!!! Już się bałam że wszystkie sobie pójdą :)

Onyks nie pisałaś dokładnie że chcesz odejść,ale ja strasznie się zdenerwowałam tym że Milenka i Anulka myślą o odejściu...a Ty napisałaś że masz chwile załamania czy jakoś tak i bałam się że Ty też...Nie rób nam tego :grin:

post-7037-1244826937_thumb.gif

Śliweczko uwierz mi ja już nie mogę patrzeć na te białka brało już mnie na odruchy ... :-( no i ta waga stojąca w miejscu(chyba od 2 miesięcy), boję się tego że zacznę podjadać na maksa i waga ruszy ale do góry, a tego nie chcę...

Więc chyba sama rozumiesz dlaczego postanawiam spróbować czegoś innego...ale mam nadzieję że pozwolicie mi być nadal z Wami w końcu mamy jeden cel ha!!

Dzisiaj jestem pierwszy dzień na turbo jest ok a owoce jak smakują niebo w gębie :grin: :D :-D

Trzymajcie się dziewczęta!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko uwierz mi ja już nie mogę patrzeć na te białka brało już mnie na odruchy ... :) no i ta waga stojąca w miejscu, boję się tego że zacznę podjadać na maksa i waga ruszy ale do góry, a tego nie chcę...

Więc chyba sama rozumiesz dlaczego postanawiam spróbować czegoś innego...ale mam nadzieję że pozwolicie mi być nadal z Wami w końcu mamy jeden cel ha!!

Dzisiaj jestem pierwszy dzień na turbo jest ok a owoce jak smakują niebo w gębie :grin: :grin: :D

Trzymajcie się dziewczęta!

M.

No przykro mi bardzo że zmieniłaś dietkę,ale każdy sam wie co dla niego najlepsze.Oczywiście że pozwolimy Ci być z nami,pisz o swoich sukcesach i porażkach (oby takich nie było)Trzymam kciuki.A jakbyś chciała wrócić na protal (kiedyś) to czekam z otwartymi ramionami  :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko uwierz mi ja już nie mogę patrzeć na te białka brało już mnie na odruchy ... :-( no i ta waga stojąca w miejscu, boję się tego że zacznę podjadać na maksa i waga ruszy ale do góry, a tego nie chcę...

Więc chyba sama rozumiesz dlaczego postanawiam spróbować czegoś innego...ale mam nadzieję że pozwolicie mi być nadal z Wami w końcu mamy jeden cel ha!!

Dzisiaj jestem pierwszy dzień na turbo jest ok a owoce jak smakują niebo w gębie :) :grin: :grin:

Trzymajcie się dziewczęta!

M.

Przykro Milenko, że musiałaś zmienić dietę. Ja powiem Ci szczerze, że rozumiem Twoją decyzję....bo przy tak długim zastoju wagi 2 m-ce ja zrobiłabym chyba to samo...bo ile można stać w miejscu! Mnie denerwowało jak stałam 3-4 tygodnie....ale teraz znów stoję 3 raz. Jednak na razie pozostaję na protalu - zostało mi już tylko 5 kg...choć wiem, że teraz to leci już bardzo wolno ten spadek. Ale wszystkie razem mamy prośbę do Ciebie (prawda dziewczyny?) - zdawaj nam relację z przebiegu turbo u Ciebie i jakie masz spadki i w jakim czasie - ok? To możesz nam obiecać? Ja jestem ciekawa jak ona na Ciebie zadziała. (bo jednak długo byłaś na protalu). Trzymaj się a my będziemy trzymać za Ciebie kciuki. Pozdrawiam - Anula-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Śliweczko Ty ją zaczęłaś....ale z moim cytatem he he he. Tworzymy niezły duet nie sądzisz?

Tak,tak...niezły duet  :grin: A wiedziałam że o tym cytacie napiszesz,wiedziałm  :D :-( :grin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo pewnie że o Tobie pamiętam i to nie dlatego że jesteś marudna,tylko dlatego że żyję z Tobą od 4 miesięcy dzień w dzień,tak jak z resztą dziewczyn.To jak bym nie pamiętała?

Po prostu Ciebie w pisałam w post przez wzgląd na ksywkę,Ty Maruda a ja marudzę,mam jednak nadzieję że Cię nie uraziłam,pozdrawiam Cię serdecznie.

Dziewczyny od wczoraj choruję,mam skręt żołądka i biegunkę dopadła mnie nawet w nocy.

Śliweczko pisałaś że na to może być dobra gorzka sól?

Wszystko gra i buczy!!!

A co do ekscesów żołądkowych - to mimo tego, że

teraz cierpisz - bo też mi się jakieś żołądkowe grypsko chwilę temu

przyplątało... To może tak jak ja zrzucisz przy tym troszkę deka!

Ja mimo dość nieprzyjemnych odczuć mogłabym jeszcze raz się

rozchorować.. I niestety mówię to serio.. :-(??: Żeby tylko więcej

ruszyło do przodu.

Mam tylko nadzieje, że w końcu pogoda się poprawi - bo mi też marzą

się tańce na świeżym powietrzu. Może w tym roku uda mi się mojego

namówić... Byleby by było słoneczko i będziemy mogli trochę w parku

poskakać :)

Póki co w tą sobotę - byliśmy w 'teatrze' :grin: Moją ukochaną rok-operę

Jesus Christ Superstar - Chorzowska ROZRYWKA wystawiła właśnie w parku.

Chyba z 7 raz widziałam - nigdy mi się to nie znudzi. Zresztą super pomysł.

Ten teatr mógłby częściej wychodzić do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...no to kamień z serca...Muszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem :-( Ale według mnie zabrzmiało to dziwnie i naprawdę się przestraszyłam...Jeszcze tylko Milenka...nie pokazuje się u nas...być może już przeszła na inną dietę :)

Anulko,moja waga też stoi jak zaklęta i tańce nic nie dają.Musimy przeczekać kryzys.Ale jeśli ma Ci pomóc mój taniec indiański to idę potańczyć :grin:

post-7037-1245051580_thumb.gif

Od piątku moja droga nie byo mnie wyjechałam z moim lubym na żaglówkę :grin: :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykro mi bardzo że zmieniłaś dietkę,ale każdy sam wie co dla niego najlepsze.Oczywiście że pozwolimy Ci być z nami,pisz o swoich sukcesach i porażkach (oby takich nie było)Trzymam kciuki.A jakbyś chciała wrócić na protal (kiedyś) to czekam z otwartymi ramionami :-(

...będę pamiętać o Twoich ramionach Śliweczko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro Milenko, że musiałaś zmienić dietę. Ja powiem Ci szczerze, że rozumiem Twoją decyzję....bo przy tak długim zastoju wagi 2 m-ce ja zrobiłabym chyba to samo...bo ile można stać w miejscu! Mnie denerwowało jak stałam 3-4 tygodnie....ale teraz znów stoję 3 raz. Jednak na razie pozostaję na protalu - zostało mi już tylko 5 kg...choć wiem, że teraz to leci już bardzo wolno ten spadek. Ale wszystkie razem mamy prośbę do Ciebie (prawda dziewczyny?) - zdawaj nam relację z przebiegu turbo u Ciebie i jakie masz spadki i w jakim czasie - ok? To możesz nam obiecać? Ja jestem ciekawa jak ona na Ciebie zadziała. (bo jednak długo byłaś na protalu). Trzymaj się a my będziemy trzymać za Ciebie kciuki. Pozdrawiam - Anula-

To mogę Wam zagwarantować tylko czy inne dziewczęta nie zaczną się wściekać no bo to przecież forum Dukana!

Anulko ja też jestem bardzo ciekawa jak ona podziała na mnie.

Dziękuję serdecznie za kciuki i Wam również życzę wszystkiego dobrego!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.