Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zaczęłam białka, wczoraj nic nie chciało mi się przygotwywać do jedzenia i wymiotłam co się dało z lodówki, po południu na zakupy :) Śniadanie: 2 jogurty naturalne, niedawno 2 serki wiejskie lekkie ze szczypiorkiem. W domu mam tylko kabanosy drobiowe, więc pewnie je zjem i pojadę na zakupy :grin: Rano na wadze było 400g mniej jak wczoraj, zaczynam gubić potruskawkowe szaleństwo :grin: I ze zdumieniem twierdziłam, że mimo +1 kg na wadze, to ubyło mi po 1 cm w obwodach :D

W czwartek mija miesiąc odkąd jestem na diecie, obmierzę się tak jak I dnia i podam dokładne parametry :-(

Trzymajcie się cieplutko ! Miłego dnia :-D

:grin: Witaj Mari

No serdecznie GRATULUJĘ! ubywającego obwodu! Ja niestety byłam tak przejęta rozpoczęciem diety, że nawet się nie zmierzyłam na początku. Uwierzysz?! Masakra szkoda bo pewnie widziała bym jakieś efekty centymetrowe:( , ponieważ spodnie zrobiły się luźniejsze:))))No ale cóż chyba zrobię to teraz i w miarę upływu czasu poobserwuję, co będzie się działo.

Trzymam kciuku za Ciebie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak mniej więcej wiem ile mi ubyło w talii i biodrach - 4-5 cm. Ale pierwszego dnia obmierzyłam tez ramię, udo, biust i co tam się dało :-( - tych pomiarów nie sprawdzam tak często. Po ciuchach czuję duuużą różnicę, szczególnie po spodniach i spódnicach. Cycki mi jakoś maleć niestety nie chcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tą solą! Troszkę soli i dzień lub dwa woda stoi? Szok a ja zawsze lubiałam solnać co nie co:) (Oczywiście przed dietą)

Ja sole normalnie. Na kazdej diecie ległam własnie z powodu mdłych potraw. Trudno- to bedzie mój wieczny grzech- solenie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty sie Kochana ciesz. Ja zamiast nowej bielizny kupie sobie nową parę skarpetek :grin: i założę zamiast :) . Mam całkowity zanik mięśni piersiowych. Całkowity powiadam :-(

No i gdzie tu sprawiedliwość na tym świecie powiedzcie laseczki??? BRAK Ale to tak jak z wagą my się męczymy żeby stracić co nie co , a inne dziewczyny modlą się żeby trochę przybrać. No ale cóż taki NASZ los kobietek i trzeba się wspierać:grin:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty sie Kochana ciesz. Ja zamiast nowej bielizny kupie sobie nową parę skarpetek :grin: i założę zamiast :) . Mam całkowity zanik mięśni piersiowych. Całkowity powiadam :-(

Może bym się cieszyła, gdybym nosiła rozmiar C/D, ale ja mam 75-80/E-F i odwieczny problem z kupnem bluzek/sukienek, że o kostiumach plazowych nie wspomnę. Mimo wszystko mam nadzieję, ze wraz z ubywającymi kilogramami, to i tu coś stracę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie tu sprawiedliwość na tym świecie powiedzcie laseczki??? BRAK Ale to tak jak z wagą my się męczymy żeby stracić co nie co , a inne dziewczyny modlą się żeby trochę przybrać. No ale cóż taki NASZ los kobietek i trzeba się wspierać :) ))

Acha, gdyby ktoś mi 5 lat temu powiedział że będę walczyła z nadwagą, to bym go wyśmiała. Odkąd tylko pamiętam, miałam zawsze problemy z przytyciem (prawdopodobnie przez tarczycę). Przec ciążę problemy hormonalne zniknęły i pojawiły się inne :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bym się cieszyła, gdybym nosiła rozmiar C/D, ale ja mam 75-80/E-F i odwieczny problem z kupnem bluzek/sukienek, że o kostiumach plazowych nie wspomnę. Mimo wszystko mam nadzieję, ze wraz z ubywającymi kilogramami, to i tu coś stracę :-(

Mari trzymam kciuki i za tą sferę twoich marzeń. Ja też myslę, że w tej części ciała musi sie coś ruszyć, bo tak zwykle bywa . Kiedy mi przybywało parę kilo to wyraźnie zauważyłam , że piersi też "urosły" i na odwrót. Więc trzymam kciuki za ciebie i daj znać kiedy efekty będą widoczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, gdyby ktoś mi 5 lat temu powiedział że będę walczyła z nadwagą, to bym go wyśmiała. Odkąd tylko pamiętam, miałam zawsze problemy z przytyciem (prawdopodobnie przez tarczycę). Przec ciążę problemy hormonalne zniknęły i pojawiły się inne :-(

Edytah no widzisz mamy przegwizdane, jak nie jedno to drugie, ale cóż trzeba stawić czoła każdej przeciwności i do przodu. Dobrze , że jest te forum bo można sobie ulżyć prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.