Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Delfina88 nie zauważyłam, żeby mi te produkty szkodziły: cały czas je jem tzn. pomidory, kurczak i rzodkiewkę i nic się nie dzieje. Pewnie, że miałam zastoje nawet miesiąc czasu jeden a drugi trwał chyba 3 tygodnie ale nie sadzę, że to akurat od tych produktów także tym też się nie przejmuję. Pozdrawiam.

To dobrze, że źle na Ciebie nie działają :)

Szczerze wam powiem, że jest tyle różnych diet i każda mówi co innego, że można zwariować.

Kiedyś spotkałam w pociągu dietetyczkę, która stosowała dietę tłuszczową. Z 2 godziny gadałyśmy na ten temat i od razu wiedziałam, że nigdy nie pójdę na taką dietę.

Ogólnie opierała się ona na jedzeniu dziennie masy jajek, jedzeniu tłustych mięs i piciu wysoko tłuszczowych produktów, dodawaniu do wszystkiego tłuszczu. Uważała ona, że nie powinno się jeść często tylko 2-3 posiłki pożądne. Nie polecała ani warzyw ani owoców.

Przez cała drogę patrzyłam na nią jakby była z kosmosu i wiedziałam, że coś mi tu nie pasuje. Poszukałam po tym troche o tej diecie i znalazłam, że jest to dieta oparta na diecie jakiegoś Atkinsa, czy jakoś tak. Z tego co wiem to było nawet kilka ofiar śmiertelnych stosowania tej diety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cała drogę patrzyłam na nią jakby była z kosmosu i wiedziałam, że coś mi tu nie pasuje. Poszukałam po tym troche o tej diecie i znalazłam, że jest to dieta oparta na diecie jakiegoś Atkinsa, czy jakoś tak. Z tego co wiem to było nawet kilka ofiar śmiertelnych stosowania tej diety.

U mnie w firmie kierownik jest na tej diecie. Też za bardzo nie wiem

na czym ona polega - ale na KAŻDEJ!!! dosłownie imprezie zakładowej

wszystkim się dookoła chwali jjak zjada samo masło - jakby gryzł kromkę

chleba.. post-13995-1252407108_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie kierownik jest na tej diecie. Też za bardzo nie wiem

na czym ona polega - ale na KAŻDEJ!!! dosłownie imprezie zakładowej

wszystkim się dookoła chwali jjak zjada samo masło - jakby gryzł kromkę

chleba.. post-13995-1252407108_thumb.gif

To samo mi ona opowiadała, albo jak wypija taką śmietanke 36%. Okropieństwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy jest ona zdrowa, ale ja bym się bała jeść taką ilość tłuszczy, a zwłaszcza chorób. Dietetyczka która mi o niej opowiadała prowadzi wczasy odchudzające, wydaje gazete i jeździ na różne zjazdy lekarzy i dietetyków. Więc z tej strony wydawało by się to bezpieczne. Chudnięcie na tej diecie jest na pewno, ale niewiem co po kilku latach z naszymi narządami stosowania tej diety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko moj szef tez jest na tej diecie hehehe :) codziennie o 11 zjada 3 delicje a potem idzie myc zeby heheheh byly wojskowy, spoko facet, na wigilie przyniosl jakies pasztety co zona upiekla a naszych salatek nawet nie tknal,ale szczuply jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewuszki!!

Po wczorajszym dniu warzywnym odnotowałam dziś 0,4 kg spadku:) A dziś gołąbki aż mi juz slinka leci a kapusta jeszcez twarda. :)

Musze suwaczek przesunąć, wczoraj tego nie zrobiłam i dobrze bo dzis musiałabym to robić 2 raz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewuszki!!

Po wczorajszym dniu warzywnym odnotowałam dziś 0,4 kg spadku:) A dziś gołąbki aż mi juz slinka leci a kapusta jeszcez twarda. :roll:

Musze suwaczek przesunąć, wczoraj tego nie zrobiłam i dobrze bo dzis musiałabym to robić 2 raz :-D

Tryolciu - idziesz jak burza, ja jutro zaczynam 3 dni z warzywami - moze tez waga poleci :) ja juz zapomniałam jak suwaczek sie przesuwa buuuuuu <beczy>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłam wcześniej wyniki i wyszły mi super - aż się lakarka zakładowa dziwiła (ale nie mówiłam nic o diecie), w każdym bądź razie na mnie działała normalnie chociaż przez dietą też miałam wyniki w normie.

A Ola faktycznie coś z tej "Agaty" ma w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że zrobiłam test Dukana - wyszło mi że na uderzeniowce 4 dniowej (bo wg Niego powinnam mieć 4 dni) - powinnam zrzucic 1,85kg, później 75 dni na naprzemiennej - 8,93kg - do 65,2kg to moja optymalana waga do utrzymania. III faza - 108 dni do marca. Hmmmm... ciekawe czy się sprawdzi...

Czy któraś z Was robiła ten test ?? Co prawda jest po francusku - ale chyba dobrze wszytsko zrobiłam - bo jak na razie by sie zgadzało u mnie wszystko, jak tak przeliczyc to matematycznie to powinnam ok 150dkg chudnać dziennie :) a mam 16 dzień diety - i 2,5kg za soba....a wg testu powinnam mieć za sobą 2,40kg - więc chyba dobrze...

Ale nie ma co wierzyc w matematykę - najlepiej wsłuchac się w organizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.