Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Delfino - moim zdaniem papryka w occie - jak najbardziej - oczywiscie zalewa bez cukru :) ale kiszonki - to z wielkim umiarem - bo to przeciez soli duzo. To takie moje zdanie, mnie tez na kapustke kiszona leci ślinka - ale jak narazie wytrzymuję...

Ja tak z ciekawości pytam :roll: narazie trzymam się sztywno diety, ale chcę wiedzieć, co będzie jak się skuszę na jednego ogórka, czy troche kapusty. Najbardziej zależy mi na kapuście, bo mój organizm tak ma, że działa na mnie przeczyszczająco, a to by mi się przydało przy takiej ilości białek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfino i Muszko!!!

Póki dajecie radę bez NIEPROTALOWYCH rzeczy, to tylko

wielkie gratulacje dla Was!!! Obyście jak najdłużej dały

radę! Bo niestety każdy 'grzeszek' może prowadzić do

kolejnych.. Chyba, że macie więcej samozaparcia niż ja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrebianka zjedzona :roll:

Nie trzeba miec telefonu żeby mieć internet.

dELFINA tez myslę że na białkach zobaczę faktyczny stan wagi. Nic nie grzesze więc źle nie powinno być. Dzis jadę kupic papryczke, zrobie sobie leczo i zamroże. Reszte papryki włoże w słoiki. Tak że mam dziś co robić.

Olu a z czym robisz leczo? Ja jestem tak długo na diecie ale jeszcze nie robiłam lecza choć je jadłam - ale to nieprotalowe. A paprykę to wkładasz w zalewę octową? Od dziś mam dni bez warzyw :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu a z czym robisz leczo? Ja jestem tak długo na diecie ale jeszcze nie robiłam lecza choć je jadłam - ale to nieprotalowe. A paprykę to wkładasz w zalewę octową? Od dziś mam dni bez warzyw :)

Pozdrawiam.

Witam wszystkich !

Ja Anulko robie leczo protalowe, raz z parówkami drobiowymi a raz z mielonym podduszonym mięskiem indczym. Duzo cebuli, papryki, oststnio dołozyłam cukinie ale bez tez może byc, no i bardzo, bardzo duzo pomidorów....

Synowi tez smakowało, ale jemu dołozyłam na wierzch tarty ser żółty i mówił że pyszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie waga lekuchno spadła, około pół kilograma, więc nie zmieniam suwaka, dopiero jak bedzie pełny kilogram , ale dzis zaczynam warzywka i nie wiem kiedy to nastapi.....

Benek - ciesze sie że jestes z nami !

Miłego dnia wszystkim życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfino i Muszko!!!

Póki dajecie radę bez NIEPROTALOWYCH rzeczy, to tylko

wielkie gratulacje dla Was!!! Obyście jak najdłużej dały

radę! Bo niestety każdy 'grzeszek' może prowadzić do

kolejnych.. Chyba, że macie więcej samozaparcia niż ja..

Właśnie o to chodzi, że nie mam i wiem,że jak zjem coś niedozowlonego, to na jednym się nie skończy.Dlatego staram się nie próbować.

Moje dwa grzechy do tej pory to jedno winogrono - musiałam sprawdzić czy słodkie, ale potem miałam straszne wyrzuty sumienia i zapiłam to jedno winogrono litrem wody.

Drugi grzech to kabanos drobiowy- dopowiedziałam sobie, że przecież jest z kurczaka i to będzie taki kompromis :)

Więc nie robię aż tak idealnie diety, ale staram się, by nie dać się już zawładnąć żadnym zapachem, bo to one na mnie tak działają.

Muszę wam się przyznać, że odkąd jestem na diecie cały czas chodzę i wącham wszystkie niedozwolone produkty i śmieję się do rodziny, że najadam się zapachem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete i Tobie również miłego..

Ale mi się właśnie skończyl.. Sorrki Was, że ja dzisiaj tak strasznie

nie na temat - ale się zdenerwowałam :) Jejku!!! Bo mój kochany

ma sąsiada podpalacza.. alkoholika.. Gotuje i zasypia. Znowu straż

była - dobrze, że mają blisko. Ale co można z kimś takim zrobić. To

jest nagminne!!! Teraz się cieszę, że nie udało się nam kupić kawalerki

bo ja bym miała takiego 'cudownego' sąsiada.. Przecież to są takie

koszty tej straży.. Ja nie wiem jak to działa - że jak przyjeżdzają z 10

raz do tego samego gościa - to nic się nie dzieje!!! Żadnych konsekwencji

i dalej to samo!!!

Jeszcze miałam badania na osteoporozę, a że ja się wszystkim nadwyrost

zamartwiam - a nie jest dobrze - no to mam :roll: Ale dopiero lekarz zajrzy

w wyniki. Normalnie trochę się sypię i to przed trzydziestką..

Ale jestem zdenerwowana z powodu tego pożaru - ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete i Tobie również miłego..

Ale mi się właśnie skończyl.. Sorrki Was, że ja dzisiaj tak strasznie

nie na temat - ale się zdenerwowałam :) Jejku!!! Bo mój kochany

ma sąsiada podpalacza.. alkoholika.. Gotuje i zasypia. Znowu straż

była - dobrze, że mają blisko. Ale co można z kimś takim zrobić. To

jest nagminne!!! Teraz się cieszę, że nie udało się nam kupić kawalerki

bo ja bym miała takiego 'cudownego' sąsiada.. Przecież to są takie

koszty tej straży.. Ja nie wiem jak to działa - że jak przyjeżdzają z 10

raz do tego samego gościa - to nic się nie dzieje!!! Żadnych konsekwencji

i dalej to samo!!!

Jeszcze miałam badania na osteoporozę, a że ja się wszystkim nadwyrost

zamartwiam - a nie jest dobrze - no to mam :-D Ale dopiero lekarz zajrzy

w wyniki. Normalnie trochę się sypię i to przed trzydziestką..

Ale jestem zdenerwowana z powodu tego pożaru - ech...

Marudko siostra mojej mamy tak jak nie zalanie to pozar i tak w kolko w zeszlym roku byl pozar przyjechala straz wszystkich sasiadow dookola zalali i pojechali a ciotka musiala sie uzerac z ubezpieczeniem bylo najgorzej, za nim przyszli oszacowali straty to minely prawie dwa miesiace a mieszkanie ruina i jak tak mieszkac ..........eh szkoda slow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko - raz to mogę zrozumieć, może się zdażyć każdemu.

I właśnie ci którym się przydaży RAZ mają potem problemy same.

A taki pajac u którego co pięć minut straż jest, żadnych konsekwencji

skoro co chwilę powtarza się ten sam scenariusz!!

Zbieram się do domciu.. Zła jestem, że w naszym państwie z niczym

nie idzie zrobić pożądku PA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki!!!!

Ostatnio nie miałam czasu pisać , zresztą nie miałam o czym. Przedewszystkim nie miałam czasu. 

Robię sztuczną biżuterie, no i koleżanki mojej teściowej chciały więc miałam troche do zrobienia. Oczywiście taki mały talent mi się ukazał, a dla  mnie to sama przyjemność że komuś się podobaja moje wyroby. Pozatym o dziwo moja waga spadła w dół i to na warzywkach, jestem pełna zachwytu i energi do dalszej pracy. Życze miłego dnia wszystkim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki!!!!

Ostatnio nie miałam czasu pisać , zresztą nie miałam o czym. Przedewszystkim nie miałam czasu.

Robię sztuczną biżuterie, no i koleżanki mojej teściowej chciały więc miałam troche do zrobienia. Oczywiście taki mały talent mi się ukazał, a dla mnie to sama przyjemność że komuś się podobaja moje wyroby. Pozatym o dziwo moja waga spadła w dół i to na warzywkach, jestem pełna zachwytu i energi do dalszej pracy. Życze miłego dnia wszystkim. :roll:

Moja mama też robi biżuterię. Głównie z kryształkami Swarovskiego. Uwielbia je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama też robi biżuterię. Głównie z kryształkami Swarovskiego. Uwielbia je :)

Ja robie sztuczną biżuterie. Ze sztucznych koralików ale i tak piekne wychodzą! A Swarovskiego tez mi się podobają, muszę tez sobie zrobić. A Twoja mama robi ją dla siebie czy sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.