Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
kleopatra

Chatka Puchatka :)

Rekomendowane odpowiedzi

JAK BĘDĘ OGLĄDAŁA TAKIE WSPANIALOŚCI TO PRZYTYJĘ OD SAMEGO PATRZENIA! ludzie-zeszyt mi sie kończy a mam jeszcze tyle przepisów do wypróbowania że do lata nie zdąże!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JAK PODALAM PRZEPIS TO POKAZALA MI SIE NA DOLE CHATKA PUCHATKA.JESTEM NA TYM FORUM OD NIEDAWNA .NA DRUGI RAZ SPRAWDZE CZY JUZ PODOBNY PRZEPIS JEST.SORKI ZA WPADKE!!! A TAK NA MARGINESIE TO ROBIE TO CIASTO OD PONAD 10LAT I ZAWSZE SZYBKO ZNIKA.WIEC CHCIALAM SIE PODZIELIC I Z WAMI.JESZCZE RAZ SORKIIIII!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, zrobiłam tę chatkę dzisiaj i leżakuje sobie w lodówce. Na samym środku 2 warstwy ułożyłam ptasie mleczko - jest domek z okienkiem. Dodam zdjęcia jak jutro zrobię. pozdrawiam i dziękuję za przypomnienie stargo przepisu z mojego dzieciństwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robię chatkę na Boże Narodzenie,jakoś tak mi w krew weszło. No i pięknie świątecznie ją dekoruje , pisakami tortowymi maluję na niej choinki, gwiazdki i takie tam pierdołki. Ładnie wtedy w całości prezentuje się na świątecznym stole. No i czerwony pasek galaretki w środek,koniecznie. Ania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewelacyjne ciasto, smaczne i szybkie w przygotowaniu - nie robiłam w kształcie chatki, tylko na tradycyjnej blaszce: herbatniki, jasna masa (dodałam do niej olejek cytrynowy), herbatniki, ciemna masa, herbatniki. Najlepiej smakuje na drugi dzień. Niestety nie zdążyłam zrobić zdjęcia :| Dziękuję za przepis i pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciasto jak dla mnie jestt pyyszne.. jednak moja rodzinka twierdzi że jest zbyt "mulące" może nastepnym razem spróbuje z galaretka, może macie jeszcze inne pomysły, by nie było takie mulące? Myślałam jeszcze o herbatnikach poukładanych na 2 warstwie, ale pewnie się rozmocza i nie będą juz takie smaczne ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pani Reniu śliiiiiczne ciastko !! :P mniam... gratuluję!... Autorce przepisu również :P Kolejne ciacho do wypróbowania :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł z ptasik mleczkiem tez ciekawy :P pozdrowionka dla wszystkich kreatywnych Smakowiczów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi