Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Marcin

Co dziś "rzucacie na ząbek"?

Rekomendowane odpowiedzi

pomidorowa z makaronem lub ryżem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj była zalewajka, kurczak w sosie morelowym-chilli z ryżem brązowym Dzisiaj nadal zalewajka i... naleśniki z serem czekoladowym i dżemem bezcukrowym - do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierogi z twarogiem na słodko,a na deser znowu sękacz...długo go jemy bo był duży

post-2690-1178886485_thumb.jpg

post-2690-1178886506_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziemniaczki, jajko sadzone i mizeria

Ps. Doruniu jaki apetyczny sękacz - mniam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:)  Pulpety w sosie koperkowym,ziemniaczki i ogórek z rzodkiewką ,na deser murzynek z kokosem :razz:  Dorunia czy jest tu przepis na tego pysznego sękacza bo na takiego wygląda? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana planów! Miał być dziś gulasz , ale jak zobaczyłam taki ładny kawał łopatki wyjełam z zamrażarki :razz: zrobiło mi się szkoda go pokroić, więc łopatka pójdzie na mięsko bez pieczenia i będzie do chlebka, :razz: a na obiad kupiłam żeberka i pieką się w piekarniku to na jutro też wystarczy. Kasza i sałata .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie gulasz z ziemniakami i surówką z kapusty kiszonej czerwonej. Doruniu- piękny sękaczek!!! Trzeba mieć specjalną foremkę, prawda? Pozdrawiam wszystkich gorąco. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:razz: Pulpety w sosie koperkowym,ziemniaczki i ogórek z rzodkiewką ,na deser murzynek z kokosem :razz: Dorunia czy jest tu przepis na tego pysznego sękacza bo na takiego wygląda? :razz:

Wiolu ten sękacz był pieczony dla nas na zamówienie u jednej Pani koło Augustowa...piekła go sama więc jest swojski i bardzo,bardzo smaczny i rozpływa się w ustach :)

Pozdrawiam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie gulasz z ziemniakami i surówką z kapusty kiszonej czerwonej.

Doruniu- piękny sękaczek!!! Trzeba mieć specjalną foremkę, prawda? Pozdrawiam wszystkich gorąco. :razz:

masz rację Reniu potrzebny jest specjalny przyrząd do pieczenia sękacza...taki gruby wałek oplata się sznurkiem i folią aluminiową i polewa na niego ciasto warstwami...jak zużyje się wszystkie ciasto to sękacz stygnie na tym wałku i jak ostygnie to się zdejmuje i już jest gotowy do jedzenia :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Och, Doruniu, jak ja luuubię sękacz ! Ślicznie wygląda. Zazroszczę Ci takiego deseru po obiadku ! :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi