Skocz do zawartości

Moje Zwierzenia


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nie tylko kobitki!!! Mimo tego, iż jestem tu nowa i może jeszcze nie za dużo wiem o tym forum, to muszę się przyznać, że mnie też wciągnęło. Wcześniej przeglądałam wiele stron kulinarnych, niestety do żadnego forum tak się nie przywiązałam i zaglądam tu w każdej wolnej chwili. Niestety nie jest to proste, ponieważ mój Ukochany jest informatykiem i prawie cały czas jest przy komputerze i naprawdę ciężko go wygonić, ale jak tylko mam okazję to odrazu zaglądam właśnie tutaj. Bardzo mi się podoba to forum, bardzo mili urzytkownicy, super przepisy, nic dodać, nic ująć. Poprostu super. Napewno szybko mi nie minie to "zauroczenie". Pozdrowienia dla wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć Halinko, to znowu ja. Chyba źle mnie zrozumiałaś, przecież nie miałabym pretensji, gdybyś nawet zaglądała na inne fora! Masz do tego pełne prawo. A szczerze wierzę w to, że do 'smacznego' jesteś przywiązana, bo i ja z radością tu zaglądam. Ludzie są sympatyczni, no i przepisy kuszące. Dziękuję za miłe życzenia, na pewno przed obroną odezwę się do was jeszcze nie jeden raz, wszak idą święta, będę chciała zdobyć coś nowego, fajnego. Cieszę się, że jesteśmy tutaj razem! Naprawdę. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych pogodnych dni. :-) Amelko! No to faktycznie masz problem z tym komputerem. Ja mam syna, który też ciągle okupuje komputer, więc postanowiłam rozwiązać ten problem. Kupiłam sobie bardzo prosty komputer, wiesz, taką lepszą maszynę do pisania. Dużo korzystam z komputera, gdyż potrzebne mi to do pracy jaką wykonuję. Nie mam ani przyzwoitej karty dźwiękowej, ani tym bardziej graficznej. Ot, standard. Zatem mój komputer kosztował niewiele, jedynie za monitor zapłaciłam więcej, ze względu na oczy. I mam problem z głowy! Mam dostęp do sieci o każdej porze dnia i nocy, i nikt na nikogo się nie złości. A informatycy potrafią siedzieć przy kompie, wiem to, bo mam starszego syna i zięcia informatyka. Życzę Ci samych sukcesów ,także kulinarnych, bo sądząc z wypowiedzi jesteś młodą mężatką i chcesz dogadzać swojej drugiej połowie. Przesyłam serdeczne pozdrowienia. Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Polu, problem jest taki,że mieszkamy teraz za granicą, oboje pracujemy, tzn ja jeszcze mam wakacje ale od poniedzialku zaczynam. Jak narazie rano mogę swobodnie kożystać z komputera ale po południu kiedy mąż wraca z pracy to jest problem :-D . On też jest uzależniony od komputera, na forum komputerowym wszyscy o tym wiedzą i odgonić go od komputera to jest rzecz wręcz niemożliwa :-) , a jak ja pójdę do pracy to jak wrócę komputer będzie zajęty. Niestety tutaj kupno nowego komputera, nawet takiego najgorszego jest nieopłacalne. Jesteśmy w Grecji, mieszkamy w małej wiosce i jeden komputer wystarczy. Ale Wojtek bardzo lubi moje wypiek :-) i i nie tylko wypieki, więc się dogadamy i będę często do was zaglądała :D , zresztą on już o tym wie. Masz racje, jestem jeszcze młoda, mam 23 lata. Z Wojtkiem jesteśmy już od dwuch lat zaręczeni, ale zawsze mówimy o sobie mąż i żona. Zresztą niedługo się pobieramy ;-) . Owszem lubię dogadzać swojej drugiej połowie właśnie kulinarnie. Mi zresztą sprawia wiele przyjemności siedzenie w kuchni i przyrządzanie różnych smakołyków. Mogłabym godzinami piec, gotować, smażyć. Bardzo to lubię, dlatego jestem tutaj z wami i dziękuję, że wy wszyscy tutaj jesteście i za to forum. Serdeczne pozdrowienia Polu!!! Pozdrowienia dla wszystkich Amelia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi!

Ja też jestem strasznie przywiązana do tego forum, nie ma dnia ani godziny, kiedy bym na niego nie zaglądała. Po prostu jestem nałogowym Smaczniakiem ;-) .

Z miłą chęcią czytam każdą nową wypowiedź, a jak już widzę nowy przepis – to chyba „skacze z radości” Dołączona grafika

Bardzo, bardzo się cieszę, że na tym forum jest tak dużo miłych i życzliwych sobie osób, które dzielą się własnymi przepisami, doświadczeniami w kuchni i służą swoimi cennymi poradami.

Dzięki temu forum odkryłam wiele ciekawych i pysznych przepisów, o czym przekonał się mój mąż i nasza rodzinka – przepisy, które wypróbowałam były wręcz rewelacyjne.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :-)

Z pozdrowieniami

Wasz uzależniony administrator :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

:-D :-D Ja również dolączam- od miesiąca śledząc strony tego Forum postanowilam wyjść z ukrycia i aktywnie uczestniczyć w Waszych dyskusjach, bo temat kulinarny to jak rzeka widzę że przeplatają się osoby bardzo aktywne z mniej aktywnymi / mający mniej czasu/ jest w tym jakaś magia bo jak przechodzę kolo komputera to czuję przyciąganie i to jest fajne mieć wirtualnych znajomych - serdecznie pozdrawiam Jola z Legionowa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Uzależnionych Smaczniaków !!! Myślałam że mnie to nie spotka !!! Niestety padłam ofiarą zauroczenia osób tego forum :-D i bardzo się cieszę z tego nawet mąż się dziwi że mnie wciągnęło , ale nie narzeka bo chociaż sobie podje pyszności :-D A ja się cieszę że nie tylko mnie się to przytrafiło i nie jestem sama :-D może to wirusowe :-D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witajcie! bardzo chcialabym podziekowac administratorom za stworzenie tej strony .Jestem naprawde bardzo szczesliwa ze moge z Wami "pogadac" na tematy ktore lubie .Najczesciej zagladam na strony slodkosci poniewaz lubie piec ale lubie tez oczywiscie "zajadac slodkosci"z gotowaniem jest gorzej najczesciej brak mi pomyslow ale teraz mysle ze dzieki Wam podszkole sie w gotowaniu. Najwazniejsz jest jednak to ze dzieki Wam nie czuje sie samotna bedac daleko od kraju,i zawsze moge sobie wirtualnie "smacznie"pogadac. bardzo ,bardzo dziekuje Katarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dzień bez Smacznego to dzień stracony.Bardzo rzadko się zdarza żebym tu nie zajrzała,chyba że gdzieś wyjadę.Na razie jeszcze siedzę w domu więc mam sporo czasu,przynajmniej do powrotu męża z pracy,bo wtedy to on okupuje komputer.Pozdrawiam wszystkich "uzależnionych" i oby nas było coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jestem parę dni na tym forum a już strasznie się wciągłam, narazie dużo czytam żeby jak najwięcej się dowiedzieć .Jest mi strasznie miło tu zaglądać w szczególności bardzo mile zaskoczyło mnie to iż ludzie z różnych stron świata mogą ze sobą współpracować bez hamstwa, wytykania drugiemu błędów itp rzeczy. Myślę że smaczny to najlepsze forum na jakie mogłam trafić.Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Najwazniejsz jest jednak to ze dzieki Wam nie czuje sie samotna bedac daleko od kraju,i zawsze moge sobie wirtualnie "smacznie"pogadac.

Zgodzę się z Tobą Kate, ja też bardzo się cieszę i dziękuję wam za to, że tu jesteście.

W Southampton mieszka moja siostra, ma 19 lat i pojechała do pracy.

Myślę że smaczny to najlepsze forum na jakie mogłam trafić

Zgadzam się z Tobą Justyno w 100%. Naprawdę znaczycie dla mnie dużo i dzięki wam nie tylko uczę się wielu rzeczy ale i miło spędzam czas wśród rodaków.

Ale śliczne dzieciaczki masz!!!

Pozdrawiam

Amelia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od pewnego czasu również nie wyobrażam sobie dnia bez zaglądania do tej strony!!! po prostu musze zajrzec czy nie ma nowego przepisu!!! a najfajniejsze jest to, że są tu zdjęcia potraw, bo tak bez zdjęć to mnie jakoś nie kusi żeby coś zrobić, a jak zobaczę jak jakaś potrawa wyglada to wtedy dopiero nabieram na nią apetytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.