Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w piekna niedziele:)))

U mnie wlasnie slonco w pelni. Na termometrze jest juz 28st. Morze piekne - ani jednej fali nie widac. Tylko sie dzis opalac.

Moja waga stoi w miejscu. Ani drgnie . Moze dlatego za mam @. Zwaze sie po,jak sie skonczy :D

Margot super zdjecie ze spotkania klasowego :grin:

Jagoda witaj na forum.Tu napewno znajdziesz wsparcie :grin:

Pozdrawiam cala reszte i zycze wszystkim udanego,niedzielnego relaksu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piekna niedziele:)))

U mnie wlasnie slonco w pelni. Na termometrze jest juz 28st. Morze piekne - ani jednej fali nie widac. Tylko sie dzis opalac.

Moja waga stoi w miejscu. Ani drgnie . Moze dlatego za mam @. Zwaze sie po,jak sie skonczy :grin:

Margot super zdjecie ze spotkania klasowego :grin:

Jagoda witaj na forum.Tu napewno znajdziesz wsparcie :grin:

Pozdrawiam cala reszte i zycze wszystkim udanego,niedzielnego relaksu :D

wzajemnie, kochana. zdjecie to jest ciut jak nasze z "naszej- klasy":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzajemnie, kochana. zdjecie to jest ciut jak nasze z "naszej- klasy":D

Dzieki kochane juz czuje sie jak w rodzinie.Z takim wsparciem sobie poradze.Mam miesiac na zrzucenie paru zbednych kilogramow i mam nadzieje ze tym razem sie nie poddam i zdecydowanie opre pysznosciom ktore ostatnio zaserwowal mi moj narzeczony(swietnie gotuje) choc to bedzie jedyna rzecz ktorej sie opre :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w piekna sloneczna niedziele :D Witam rowniez nasza Nowa kolezanke Jagode i zycze powodzenia, a w nas napewno znajdziesz oparcie.Jagoda piekne zdrobnienie .Moja mama ma na imie Irena ale wszyscy wolali Jagoda,moj obecny maz jak byl jeszcze kawalerem wyslal kartke na imieniny adresujac Jagoda ale bylo smiechu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek, nie zabrzmiało to jak żart, nawet nie było powiedziane w formie żartu..ale co mi tam....

teraz będe wklejać żarty o maminsynkach

Margot kochanie, coś mi się wydaje, że nie nadążam za tobą. jak piszę abyśmy się nie gniewali na siebie za żarty i poglądy to Ty mi piszesz że nie znam się na żartach. Jak piszę że nie umiem się obrażać i te wszystkie kawały, filmiki oraz zdjęcie klasowe po latach mi się podobają i doprowadzają mnie do łez ze śmiechu to Ty mi piszesz że to nie był żart... nie kumam no ale to pewnie jest spowodowane tym że jestem blondiiii.... :D :grin: :grin:

Paaaaaa!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot kochanie, coś mi się wydaje, że nie nadążam za tobą. jak piszę abyśmy się nie gniewali na siebie za żarty i poglądy to Ty mi piszesz że nie znam się na żartach. Jak piszę że nie umiem się obrażać i te wszystkie kawały, filmiki oraz zdjęcie klasowe po latach mi się podobają i doprowadzają mnie do łez ze śmiechu to Ty mi piszesz że to nie był żart... nie kumam no ale to pewnie jest spowodowane tym że jestem blondiiii.... :D :grin: :grin:

Paaaaaa!!!!!

moje wypowiedzi nie były o Tobie, tylko odnośnie Twoich słów :grin:

TY-jak Lenox wspomniał o kobietach w oborze to też mi się zrobiło nie smacznie ale nie uważam się za krowę wiec zrobiło mi się ciepło tylko dlatego bo wiem, że niektóre kobiety za te słowa go powieszą.

JA-benek, nie zabrzmiało to jak żart, nawet nie było powiedziane w formie żartu..ale co mi tam....

a sama jestem blondi, nawet bardziej niż farbowaną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kochane juz czuje sie jak w rodzinie.Z takim wsparciem sobie poradze.Mam miesiac na zrzucenie paru zbednych kilogramow i mam nadzieje ze tym razem sie nie poddam i zdecydowanie opre pysznosciom ktore ostatnio zaserwowal mi moj narzeczony(swietnie gotuje) choc to bedzie jedyna rzecz ktorej sie opre :grin:

:D masz rację, odstaw tylko pyszności

już ktoś wklejał dowcip o keksie i seksie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tak mnie nalecialo na slodkie, ze o 22 robilam placki Ducana pychotka.ktoras z was pisala ze kupila galaretki b/cukru w jakim sklepie bo w kauflandzie nie ma ,a czasami by sie zjadlo.

Sama bym była tego ciekawa.. Bo ja w czasie warzywek robiłam sobie zwykłą galaretkę..

Ale niedawno - bo miałam już problemy z jedzeniem naturalnego jogurtu - dodałam do niego

żelatynę (wszyscy mówią, że to samo białko, czyste białko!!!) i słodzik - prawie galaretka,

a wiem co w niej jest więc mam.. - pyszny deserek (NAPEWNO BEZ CUKRU) . Polecam!!!

W przepisach są bardziej skomplikowane deserki - ale to tak się szybciutko robi (tylko potem trzeba poczekać aż zastygnie), no i przynajmniej zjadam bez problemu już naturalny jogurcik 0,1% tłuszczu. A nawet więcej go zjadam niż bym chciała.. :D

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,witajcie,witajcie!!!

Widzę że mam nową Proteinkę,witam Jagódko  :grin:

Trochę czasu mnie nie było a tu tyle nowych postów...nie próżnujecie kochane  :D

Te galaretki bez cukru to o ile dobrze się orientuję to są w Angli,a nie w Polsce.U nas pewnie jeszcze nie ma,szukalam w roznch sklepach ,ale nic takiego nie znalazłam.A szkoda...

Pozdrawiam wszystkie Proteinki ze slonecznego Podlasia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.