Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziń dybry moje kochane dziewczęta!

No to się rozpisałyście... ;)

Dziękuje Wam Kochane za miłe komentarze na n-k...ale jaka tam ze mnie laska heh.

Odnośnie tematu "żart" dla mnie to wsio rybka nie parzy mnie ni ziębi. Ament hihi :))

U mnie pogoda również nie ciekawa, ale cieszę się bo nie będę musiała podlewać trawki <hura> niech pada!

Hmm zakupiłam ostatnio serek homo Pilos w Lidlu i zastanawia mnie skład jego ponieważ napisane jest tylko to że zawiera 3% tł i nic o węglach czy białkach, czy to jest jakieś podejrzane pytanko brzmi czy ktoś jeszcze kupuje owy serek!?

Buziolki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kochane dziewczyny. Dawno mnie tu nie było...tzn byłam ale nie często i nie udzielałam się bo zauważyłam że to forum na którym wcześniej było tak miło, które utrzymywało mnie przy jakiejkolwiek nadziei..., na którym poznałam wspaniałe osoby tak się zmieniło, że aż nie chciało mi się tego wszystkiego czytać ;) To straszne co tu się porobiło. Ale postanowiłam napisać bo widzę, że dużo się zmieniło. Zdziwiła mnie bardzo postawa niektórych osób. Ale już nie będę wracać do tego tematu.

A no ba tak się dzieje bo jest nas coraz to więcej, więc ile będzie kobiet tyle zdań przecież każda z nas jest inna. :)

Ale kobietki po każdej burzy przychodzi słońce lub jak to mój chłopak mówi wtedy gdy mam muchy w nosie, eh nie ma co się martwić foch jak pochód przejdzie :) :) :)

Spokojnego dzionka życzę

wracam do pracy bo dokumenty się już na mnie czają hih

Paaaa, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wagę czasem mam ochote wyrzucić przez okno, ale cm oprawie w ramkę ;)

Wiesz ja też, uparcie stoi od miesiąca,ale ...zrobiłam sobie rachunek sumienia

(porządny)i wiecie dziewczyny jestem pod wrażeniem jak ja sprytnie się oszukuję i to co dzień do tego stopnia że nawet się nie z orientowałam,aż dziw że waga nie poszła w górę.

Mam nadzieję że od dziś świadoma moich grzechów znów wezmę się w ryzy.

Jednak mimo że waga stoi, w centymetrach też musiałam stracić,bo mimo wagi 82 kg wchodzę w ubrania z tamtego roku,gdy ważyłam 77 kg.

Ktoś w wcześniejszych wątkach pytał o colon c,ja na początku marca tez miałam poważne zastoje i po wypiciu jednego opakowania wszystko wróciło do normy.

Więcej go nie używałam bo nie ma potrzeby.pozdrawiam.pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki a co myślicie o jedzeniu serków homogenizowanych z Linessy z Lidla np o smaku waniliowym??? On ma tłuszczu 0,2%, ale węglowodanów 13,2%, a białka 7,2%.

Smaczne są, ale czy to nie grzeszek???

Zuzenko z tymi serkami smakowymi to bym uwazala kochana o ile dobrze pamietam to dunkan pisal ze w II fazie mozna te smakowe ale deserek (maly) i raz na jakis czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

U mnie w centralnej Polsce tez ciemno, zimno i mokro, wieje... ..brr

A ja dziś nawet zapomniałam się rano zważyć....to znaczy ze już nie myślę cały czas dzień i noc czy schudnę czy nie, i ile, i co mam robić żeby schudnąć...itd, tylko ten sposób jedzenia zmienia się po woli w nowy styl życia . I o to chodzi... :)

Wiesz, z tą zmianą stylu życia to u mnie jest już podobnie. Słodycze kusiły mnie przez pierwsze 3-4 dni diety. Teraz spokojnie odłamuję kawałek czekolady synkowi i czując jej zapach przypominam sobie smak. To mi wystarcza  :)  

Wogóle nie wiem dziewczyny jak z tym jest u was, ale te zdjęcia po prawej stronie stanowią dla mnie dodatkową motywację - jak już dojdę do odpowiedniej wagi - bedę mogła od czasu do czasu zjeść coś smacznego z zupełnie czystym sumieniem i bez strachu o przytycie  ;)

Wiecie, stanęłam po pierwszym sniadaniu na wagę (po jeszcze wcześniejszej wizycie w wc) i się zdziwiłam - waga poakzywała 3 kilo mniej a nie 2 jak z samego rana  :) Jutro zaczynam II etap, uznałam że będzie rozsądnie 5/5, no i już pozakończeniu piatego dnia warzywek stanę na wadze - wcześniej nie chcę się dołować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie , podaj maila wysle ci .

Z tym,ze nie mam zeskanowanej całej ksiązki , zeskanowałam tyko czesc . I i II faze diety z tego co pamietam

ja mam skan calej ksiązki, mogę podesłać :)

Wczoraj nagrzeszyłam, zjadłam mały pojemnik truskawek :) Czekam na te owoce cały rok i nie dałam rady się powstrzymać ... Tłumaczę sobie, że lepiej truskawkami, jak ciachem jakimś ;) A trudno mi jest bardzo, bo jestem kilka dni przed tymi dniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki to jak wszystkie robią rachunek to ja też bym chciała a jest sie do czego przyznac :) a na wakacje chciałabym chociaż wejsc w spodnie z przed ciązy bo już przawie 3 rok powracam do swoje wagi ...... ;) ale jak tu się oprzeć takim truskaweczkom jak cały rok się na nie czeka ...........

Pozdrawiam serdecznie i życze miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki to jak wszystkie robią rachunek to ja też bym chciała a jest sie do czego przyznac :) a na wakacje chciałabym chociaż wejsc w spodnie z przed ciązy bo już przawie 3 rok powracam do swoje wagi ...... ;) ale jak tu się oprzeć takim truskaweczkom jak cały rok się na nie czeka ...........

Pozdrawiam serdecznie i życze miłego popołudnia :)

Aneczko, ja mam identyczny problem, od urodzenia mego synka w 2006 nie moge dojść do siebie (w ciąży przytyłam prawie 30 kg). Dosłownie i w przenośni, dlatego właśnie zdecydowałam się na tą dietę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.